Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Taka cena i ma być przeszkodą? To by było komiczne. A potem kupowanie Gomesa za 35, to pewnie dla zarządu "promocja".
5
Szok, że on jeszcze myśli w ogóle o graniu.
0
Wyjątkowa "udana" musi ona być. Nie wiem, ile ma lat i w sumie wolę tego nie sprawdzać- tragedia.
2
Ale przecież tu nie chodzi w ogóle o jakieś powiązania do Polski. Zwykła sprawiedliwość i podejście trenera do sytuacji.
Stawiać na zawodnika, który kilkanaście miesięcy nie grał dla repry i stawiać na niego tylko za nazwisko to albo będzie największym strzałem w kolano albo tą decyzją obroni swoją posadę. To się okaże po turnieju. Wplatywanie tutaj kibicowania Polsce nie ma sensu, zwykłe dywagacje co należałoby zrobić :)
1
A w lipcu kolejne artykuł "przyszłośc Griezmanna wyjaśni się dopiero w sierpniu"
0
Zależy jaki to konkurs. Wygraj ogolnopolski nie bedac najlepszym uczniem w szkole to wtedy bedziesz mial uznanie wszedzie.
Krajowe podwórko to wciaz tylko "lokalny" sukces. Dodajmy do tego przekroj druzyn to poza Barca, Realem i Atletico nikt sie wiecej nie liczy w ciagu calego sezonu. Mozna sobie pozwolic na wpadki a i tak szanse na sukces sie zachowuje. W przypadku LM jedna wpadka (np.z Roma) i do widzenia. Więcej niespodzianek, mniejsza przewidywalnosc wyników - to czyni z LM najwiekszy kasek dla klubow bo jest najbardziej prestiżowo.
5
Zaszczytem? Co za profanacja tego słowa.
13
Ziomek, nie ta strona na wychwalanie i dziękowanie Zidanowi.
1
Jak dostanie zawiasy to i tak mu sie pewnie ladnie interes oplacil :)
0
Jeżeli tylko wymiana to jak najbardziej.
0
Kiedyś też próbowałem przyjąć taktykę siedzenia cicho, dostałem z egzaminu zaliczenie, mimo, że nie przyniosłem projektu.
Cóż, mi się to bardzo nie opłaciło.. drugi raz bym nie popełnił tego błędu :) Zależy od prowadzącego, czy jakiś luźny do przejścia i się nie skapnie.
0
No ale memy często maja cos wziętego z rzeczywistością a to jakos ciężko sobie wyobrazic bys do kogos tak powiedzial :)
0
A do kogo Ty tak mowisz? W sensie o kim sie tak wyrazasz?
0
Kontuzja Messiego i po finale by było.
3
Nie ma na ten mecz sensownego wytłumaczenia. Salah, dwie absurdalne bramki i przewrotka Bale'a. Mecz przedziwny, szczęście Realu osiągnęło apogeum. Nie można chyba mieć większego farta w pilce niz oni. Totalnie obrzydzilo mi to pilke. Mam nadzieje, ze mundial będzie ciekawszy.
0
Przeciez Ronaldo nie strzelił gola.
6
Ciężko uwierzyć w to.. Nie nawidze Ramosa, po prostu skur.. Nie nawidze.
1
Na podstawie czego tak twierdzisz?
8
Pierdołami się stają, bo niektóre oskarżenia są tak śmieszne, że aż cięzko je brać na poważnie. Powoli coraz mniej można mówić, czy robić bo się każdy może do czegoś przyczepić
1
Tak jak rasizm, homofobia i inne pierdoły.
1
"Kiedyś patrzyłem..." :)
7
Wychodzi powoli na to, że żadnej obowiązkowej opcji nie było. Pewnie będą negocjacje i skończy sie na sporym obniżeniu kwoty.
48
Szczyt bezczelności ze strony Interu prosić o coś takiego.
0
Jakby wiedziały wszystko to mało ktory zwiazek by trwał dalej :)
54
Nie no, przecież trzeba się najpierw tu pochwalić :)
1
Śmieszne było, ale z 5 lat temu.
1
Idziesz, bierzesz podpis i wychodzisz. Ot, cała filozofia.
0
Każda z tych trzech rzeczy ma małe szanse na spełnienie :)
1
Szybko się opalil tam :)
0
Polska z Peszkinem przebija wszystkich :)