6

Taka cena i ma być przeszkodą? To by było komiczne. A potem kupowanie Gomesa za 35, to pewnie dla zarządu "promocja".

5

Szok, że on jeszcze myśli w ogóle o graniu.

0

Wyjątkowa "udana" musi ona być. Nie wiem, ile ma lat i w sumie wolę tego nie sprawdzać- tragedia.

2

Ale przecież tu nie chodzi w ogóle o jakieś powiązania do Polski. Zwykła sprawiedliwość i podejście trenera do sytuacji.
Stawiać na zawodnika, który kilkanaście miesięcy nie grał dla repry i stawiać na niego tylko za nazwisko to albo będzie największym strzałem w kolano albo tą decyzją obroni swoją posadę. To się okaże po turnieju. Wplatywanie tutaj kibicowania Polsce nie ma sensu, zwykłe dywagacje co należałoby zrobić :)

1

A w lipcu kolejne artykuł "przyszłośc Griezmanna wyjaśni się dopiero w sierpniu"

0

Zależy jaki to konkurs. Wygraj ogolnopolski nie bedac najlepszym uczniem w szkole to wtedy bedziesz mial uznanie wszedzie.
Krajowe podwórko to wciaz tylko "lokalny" sukces. Dodajmy do tego przekroj druzyn to poza Barca, Realem i Atletico nikt sie wiecej nie liczy w ciagu calego sezonu. Mozna sobie pozwolic na wpadki a i tak szanse na sukces sie zachowuje. W przypadku LM jedna wpadka (np.z Roma) i do widzenia. Więcej niespodzianek, mniejsza przewidywalnosc wyników - to czyni z LM najwiekszy kasek dla klubow bo jest najbardziej prestiżowo.

5

Zaszczytem? Co za profanacja tego słowa.

13

Ziomek, nie ta strona na wychwalanie i dziękowanie Zidanowi.

1

Jak dostanie zawiasy to i tak mu sie pewnie ladnie interes oplacil :)

0

Jeżeli tylko wymiana to jak najbardziej.

0

Kiedyś też próbowałem przyjąć taktykę siedzenia cicho, dostałem z egzaminu zaliczenie, mimo, że nie przyniosłem projektu.
Cóż, mi się to bardzo nie opłaciło.. drugi raz bym nie popełnił tego błędu :) Zależy od prowadzącego, czy jakiś luźny do przejścia i się nie skapnie.

0

No ale memy często maja cos wziętego z rzeczywistością a to jakos ciężko sobie wyobrazic bys do kogos tak powiedzial :)

0

A do kogo Ty tak mowisz? W sensie o kim sie tak wyrazasz?

0

Kontuzja Messiego i po finale by było.

3

Nie ma na ten mecz sensownego wytłumaczenia. Salah, dwie absurdalne bramki i przewrotka Bale'a. Mecz przedziwny, szczęście Realu osiągnęło apogeum. Nie można chyba mieć większego farta w pilce niz oni. Totalnie obrzydzilo mi to pilke. Mam nadzieje, ze mundial będzie ciekawszy.

0

Przeciez Ronaldo nie strzelił gola.

6

Ciężko uwierzyć w to.. Nie nawidze Ramosa, po prostu skur.. Nie nawidze.

1

Na podstawie czego tak twierdzisz?

8

Pierdołami się stają, bo niektóre oskarżenia są tak śmieszne, że aż cięzko je brać na poważnie. Powoli coraz mniej można mówić, czy robić bo się każdy może do czegoś przyczepić

1

Tak jak rasizm, homofobia i inne pierdoły.

1

"Kiedyś patrzyłem..." :)

7

Wychodzi powoli na to, że żadnej obowiązkowej opcji nie było. Pewnie będą negocjacje i skończy sie na sporym obniżeniu kwoty.

48

Szczyt bezczelności ze strony Interu prosić o coś takiego.

0

Jakby wiedziały wszystko to mało ktory zwiazek by trwał dalej :)

54

Nie no, przecież trzeba się najpierw tu pochwalić :)

1

Śmieszne było, ale z 5 lat temu.

1

Idziesz, bierzesz podpis i wychodzisz. Ot, cała filozofia.

0

Każda z tych trzech rzeczy ma małe szanse na spełnienie :)

1

Szybko się opalil tam :)

0

Polska z Peszkinem przebija wszystkich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?