Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda, ze taki bramkarz marnuje sie na lawce. Ter Stegena lubie, ale nie obraziłbym się jakby Cillessen go zastąpił.
1
Pewnie trochę demotywujace dla nich jest to, ze i tak największa aktywność jest na La Rambli.
0
Wiadomo, slowa i tak nie maja znaczenia, ale nie w tym rzecz. Jakbym miał obstawiac mecze to na pewno nie na przegrana Barcelony w finale PK z Sevilla.
5
W finale PK Barca nie da sobie wyrwać trofeum. Tego jestem pewien.
32
Wy się umówiliście wszyscy akurat na dzisiaj z tymi samymi durnymi pytaniami?
70
Popytaj w McDonaldzie.
0
Ta zasada nieaktualna juz ladnych pare lat.
42
Co roku są takie "przewidywania" ile można zarobić a kończy się na wypożyczeniach i symbolicznych kilku mln.
0
Przy takiej stracie chyba po prostu pogodzili się z tym, że nawet ich największa walka niewiele zmieni.
0
Raz? Hmm nie do końca się zgodzę.
2
Egzamin.. hehe ta :)
1
Byle nie pitolił głupot na konferencjach tak jak w wywiadach pomeczowych z wielką przyjemnością bym go zobaczył jako trenera. Puyol i charyzma? Chyba inaczej rozumiemy to pojęcie.
0
Warszafka w końcu :)
13
Nie ma co cudów oczekiwać, że wejdzie na jeden mecz i będzie od razu Puyolem. Zdecydowanie brakuje mu ogrania.
11
Ciekawe w ktorej minucie Messi będzie musial wejść na boisko, zeby ratowac wynik :)
16
W każdej szkole są takie grupki. Nie uwierzę, że każdy ma takie koszulki, chyba, że to jakaś super prywatna szkoła. Poza tym nikt nie każe się z takimi lamusami zadawać.
10
Szkoda jedynie, że samych nowych filmów jest tam mało. Przynajmniej u nas.
3
Regulamin chyba wymaga aktualizacji :)
36
Przynajmniej dotrzymuje słowa.
92
Nie, po prostu jesteś stratny o 30 zł.
0
Kilkadziesiąt milionów.. To zes odlecial.
0
Porażka....
2
Czyli samobojczy gol jest niesprawiedliwy? Tym bardziej po rykoszecie? Nie chce mi sie kontynuować tej rozmowy, bo szukasz tanich sensacji.
106
Kompletnie bez sensu jest to co napisales. Wez to lepiej skasuj.
0
W takiej cenie nic nowego nie kupisz chyba ze jakies 20 cali.
8
Czytalem i ze znudzenia nawet nie zauwazylem, ze koniec.
1
Z Griezmanna zrobiłbys zapchajdziure? Gratuluje pomysłu.
2
Jo maj hart, jo maj sol.
0
Valdes ktory nie lubi pilki noznej ma zostac trenerem.. A to dopiero paradoks :)
0
Lepiej na serduszku po takim wyznaniu?