0

Ponoć najważniejszym argumentem tutaj jest "brak dostępu do kart wydolnościowych zawodników" ale co ja tam wiem..

0

Zaraz pewnie klasyczna zmiana Gomesa i Paulinho :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Strasznie glupio piszesz. Juz wrzucajac kebsa z terrorystami do worka "Twoj Jezus" po prostu sie ośmieszasz, a jezeli myslisz ze cos komus udowodnisz to naprawdę masz nierowno pod sufitem.

1

Co za debilna prowokacja pisanie "Twoj Jezus".

4

W sumie duzo chaosu, trzy podania i ladne wykonczenie. Rzecz gustu czy to jest najladniejsza bramka w historii mundialu.

0

Taka moc statystyk, ze można przedstawiac to co bardziej pasuje i co jest wygodniejsze.

3

Co by nie mówić, to jeżeli uda im się wygrać w tym sezonie 3 raz z rzędu LM to przycmia wszystko i wszystkich. Nawet 1 miejsce w lidze bez porażki bedzie niczym.

1

A co ma WWE do KSW?

3

Mozliwe ze to gangrena i reka do amputacji.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Przeciez rezurekcja jest w niedziele rano.

0

Ufo też może w trakcie meczu wylądować na boisku nagle. Nic nie wiadomo co się wydarzy.

8

Jak czytam te nowości w nowym kodeksie to aż się pracować odechciewa. Totalne absurdy tam są.

0

To, że Neymar poszedł za więcej nie oznacza, że transfer lepszy. Chyba wiesz co mam na myśli. Ale po co mu nowa klauzula na 150 mln? Nie bardzo rozumiem.

35

Jeżeli Rakitic ma klauzulę 125 mln i za tyle faktycznie by gdzieś poszedł to byłby to najlepszy transfer w historii Barcelony więc nie ma sensu podwyższać jej :)

9

Neymar też nic nie mówił :)

2

Czyli zamachy we Francji niebawem.

0

Netflix czesto ma błędy i awarie. Spróbuj jutro, pewnie będzie już.

20

Zabójcza logika, naprawde.. :)

1

Jezeli Umtiti wybierze ManU tylko dla kasy to wyjdzie na zwykłego zachlannego murz..czlowieczka. Sportowo nie ma podjazdu, chociaż w lidze angielskiej przy swojej fizycznosci byłby pewnie ciężki do przejscia.

5

Ja nawet nie zauważyłem ze ma bana dopoki ktos nie napisał tej informacji :)

17

Czyli obrońca to "zwykły" szary pracownik produkcji, a napastnik to dyrektor? Coraz lepsze tutaj porównania można znaleźć :)

3

Pytanie czy to nie jest też zachłanność Umtitiego. Nie śledzę hierarchii płacowej w Barcelonie, ale 9 mln to chyba jedna z najwyższych pensji.

1

Zakładac się to jedno, wygrywac zaklady to drugie.

0

Slabe, widać ze na szybko konczone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?