Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ten sam problem.
0
Widocznie nie działa tylko dla nasz Januszy co chcieli za darmo pooglądać :)
0
Spodziewałem się, że będa problemy. Pewnie nie wytrzymują serwy.
1
Działa wam mecz na player? Bo mi pokazuje błąd przy wczytywaniu strony.
0
Dzisiaj chyba ich serwery nie wytrzymają tego :)
99
Spokojnie, podrośniesz młody to ogarniesz :)
0
Patrząc na ostatnią formę Paulinho chyba już wolę Gomesa.
0
No tak, bo nigdy więcej meczów w Barcelonie już nie będzie :(
0
A po co się chwalisz, że Pro skoro to nie ma żadnego znaczenia? :)
42
Pewnie kupił od razu nowy i pojechal do domu:)
9
Przeciez nie podpisał, ze jego. Bez przesady też.
2
To są złote, zaszyfrowane myśli, jak widać po długiej i doglebnej analizie faktów :)
2
Trzeba przyznać że tekst przesmiewczy, ale celny i zabawny :) Xavi nawet jak zostanie trenerem powinien zatrudnic osobę ktora będzie wypowiadać sie za niego na konferencjach :))
1
Samemu skracać umowy? Jakiś absurd.
0
Małysz kończył karierę w 2011 roku, Ty- wnioskując po Twoim najlepiej ocenianym komentarzu byłeś wtedy w 3-4 klasie podstawówki i mówisz o tym jaki to Stoch był zły i pyszałkowaty, że od tego czasu go nie lubisz i sugerujesz jakieś żałosne myślenie, ze powinien skakać dalej. Wnioski wyciągnałem- dalej nie pisze :)
3
Ty za to masz najlepsze- normalnie nie ma jak z nimi dyskutować :) zabrałeś wszystkie "racje" do siebie :)
8
Co za gość. Daruj sobie pisanie komentarzy bo się naprawdę ośmieszasz :)
0
Walka o brąz/srebro będzie ciekawa :)
3
No, jest Twoja już :)
0
To jaki powód tych bólów?
2
Powoli artykuly staja sie zbędne :)
0
Typowych sucharow nie moglo zabraknac :)
5
Po tej zmianie Coutinho juz można płakać ze nie będzie go z Chelsea :)
2
Niby mecz meczowi nierowny, ale z obecną forma zawodnikow, do tego brak Coutinho, mozna zaczac sie obawiać Chelsea.
9
Babiarz szczególnie widzi jakieś własne linie.
1
Oczywiście trzeba obniżyć belkę przed bestia Stefanem. Co za ludzie pracuja tam to nie mam pytań.
2
Za długie wywody. Pewnie nie warto :)
3
Pierwsze. Ten napis "Barcelona" na drugim psuje efekt.
0
Smieszne te pseudo rewolucje. Nie zmieniaja podstawowych zasad samej gry fair play, gdzie powinno sie karac za obrazanie na stadionach, symulki, faule gdy sedzia nie widzi a zajmuja się jak zwykle wszystkim innym dookola. Niech ogranicza swoje milionowe pensje i cieple posadki dla dziadków skorumpowanych.
2
Za darmo? Od razu.