0

Niestety ten sam problem.

0

Widocznie nie działa tylko dla nasz Januszy co chcieli za darmo pooglądać :)

0

Spodziewałem się, że będa problemy. Pewnie nie wytrzymują serwy.

1

Działa wam mecz na player? Bo mi pokazuje błąd przy wczytywaniu strony.

0

Dzisiaj chyba ich serwery nie wytrzymają tego :)

99

Spokojnie, podrośniesz młody to ogarniesz :)

0

Patrząc na ostatnią formę Paulinho chyba już wolę Gomesa.

0

No tak, bo nigdy więcej meczów w Barcelonie już nie będzie :(

0

A po co się chwalisz, że Pro skoro to nie ma żadnego znaczenia? :)

42

Pewnie kupił od razu nowy i pojechal do domu:)

9

Przeciez nie podpisał, ze jego. Bez przesady też.

2

To są złote, zaszyfrowane myśli, jak widać po długiej i doglebnej analizie faktów :)

2

Trzeba przyznać że tekst przesmiewczy, ale celny i zabawny :) Xavi nawet jak zostanie trenerem powinien zatrudnic osobę ktora będzie wypowiadać sie za niego na konferencjach :))

1

Samemu skracać umowy? Jakiś absurd.

0

Małysz kończył karierę w 2011 roku, Ty- wnioskując po Twoim najlepiej ocenianym komentarzu byłeś wtedy w 3-4 klasie podstawówki i mówisz o tym jaki to Stoch był zły i pyszałkowaty, że od tego czasu go nie lubisz i sugerujesz jakieś żałosne myślenie, ze powinien skakać dalej. Wnioski wyciągnałem- dalej nie pisze :)

3

Ty za to masz najlepsze- normalnie nie ma jak z nimi dyskutować :) zabrałeś wszystkie "racje" do siebie :)

8

Co za gość. Daruj sobie pisanie komentarzy bo się naprawdę ośmieszasz :)

0

Walka o brąz/srebro będzie ciekawa :)

3

No, jest Twoja już :)

0

To jaki powód tych bólów?

2

Powoli artykuly staja sie zbędne :)

0

Typowych sucharow nie moglo zabraknac :)

5

Po tej zmianie Coutinho juz można płakać ze nie będzie go z Chelsea :)

2

Niby mecz meczowi nierowny, ale z obecną forma zawodnikow, do tego brak Coutinho, mozna zaczac sie obawiać Chelsea.

9

Babiarz szczególnie widzi jakieś własne linie.

1

Oczywiście trzeba obniżyć belkę przed bestia Stefanem. Co za ludzie pracuja tam to nie mam pytań.

2

Za długie wywody. Pewnie nie warto :)

3

Pierwsze. Ten napis "Barcelona" na drugim psuje efekt.

0

Smieszne te pseudo rewolucje. Nie zmieniaja podstawowych zasad samej gry fair play, gdzie powinno sie karac za obrazanie na stadionach, symulki, faule gdy sedzia nie widzi a zajmuja się jak zwykle wszystkim innym dookola. Niech ogranicza swoje milionowe pensje i cieple posadki dla dziadków skorumpowanych.

2

Za darmo? Od razu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?