Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lepiej bekoć niż mieć katar :)
5
Hm. Myślisz, że tak prędzej zobaczy tą wiadomość niż prywatną? :)
4
Wez juz daj se siana. Niby nauczyciel a piszesz jak typowy uczniak w necie.
1
Daj chociaż zagrac Barcelonie pierwszy mecz zanim zaczniesz tak pisac :)
0
Wiadomo, ze ten karny mocno naciaganym. Każde dotknięcie w takim razie powinno konczyc się 11stka. Nie nawidze takiego teatralnego upadania bo kazdym kontakcie. Dla mnie symulka zwykła i cwaniactwo, no i oczywiście glupota sedziego.
0
Szkoda, bo bramki całkiem z dupy. Prawdopodobnie zabily juz ten dwumecz.
0
Ja tam go w ogole nie rozumiem wiec nawet nie zwracan uwagi. Szkoda ze dźwięk całkiem znieksztalcony.
5
Ale od tego zależy mistrzostwo dla Barcelony, a w przypadku LM najważniejsze w tym momencie jest odpadnięcie Realu co nie wpływa na nic innego :)
10
Jasne Janusz :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co Ty opowiadasz. Z nowym rokiem ma sie 20 albo 26 dni urlopu wiec tyle ma do wykorzystania.
0
Nie da rady. Albo Ci zaplaca za niego albo musisz go wykorzystać.
31
Komentarz usunięty
2
Dziwne jest żądanie od Nemara 75 mln, nie wiem na jakiej mocy prawnej by to miało szansę przejść. Chyba, że Barca po prostu chce utrzeć nosa Neymarom to też go pozywają.
4
Jednym z większych błędów było pozwolić Thiago odejść. Nie wiem czy aktualnie jego powrót dałby tyle ile się oczekuje, ale z chęcią chciałbym się o tym przekonać.
4
Nie polecam ściągać polskich filmów bo można sie potem zdziwić jak będzie list do odebrania :)
4
A Ty co skopiujesz i podpiszesz go ze zrobiłes? :)
10
Nie wygląda to zbyt naturalnie jakoś.
0
Dobry Stępień musisz być :)
0
Wyluzujcie wszyscy, ten mecz byl malo istotny. Przeprawa z Chelsea będzie kluczem do dalszej części sezonu i nastawienia :)
2
Zależy od tego kto prowadzi :)
0
Ty to w ogole musisz byc bohater nr 1
1
Dobra widze ze tu jakis walek ladny chcesz krecic. Nie pozdrawiam.
1
Co Ty za ściemy tu walisz. Jest pelno stronek np. Zapodaj. Pl na które wrzucisz screena.
3
Dawaj wrzucaj tutaj screena cwaniaczku.
0
Łoś Superktoś :)
0
Tylko porownaj sobie przekrój druzyn w lidze i lidze mistrzow.
0
Dobrze, ze nie wygrali. Uwielbiam takie komentarze.
0
Bardziej Huli. Duża przewaga a to ile zostało mu odjetych pkt za wiatr to jakas paranoja. Obydwaj musieliby pobic rekordy skoczni zeby utrzymać pozycje. Chory konkurs ogolnie ze względu na takie warunki, a raczej przez system ktory teraz te warunki przenosi na punkty.
8
Czasem mam wrażenie ze Szaranowicz czy Babiarz probuja oszukiwac samych siebie. Wiadomo bylo ze poza podium Hula to oni mowia o pewnym medalu.