Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tutaj się robi coraz śmieszniej, od wielkich rozterek odnośnie kibicowania reprezentacji do jakichs wielkich wyrzutow wobec ludzi, ktorzy wspinaja sie na szczyty i potrzebują pomocy, bo przeciez "po co tam laza". Co za cholerna polska mentalnosc i znieczulica. Rzygac sie chce czytając te wszystkie wypociny. Szkoda nerwow wiecej wiec odcinam sie od dalszego komentowania :) a ludziom zycze po prostu zdrowia w ich jakze bezpiecznym i pelnym rozsadku zycia.
1
To jakie godziny pracy miałeś? :)
3
Komentatorzy jacyś opętani. Wielkie dywagacje nad rzekomym karnym, ktorego nawet nie moglp byc bo Alba przytrzymywal go poza polem. Zresztą podanie bylo za mocne, chyba zawodnik to zauwazyl i wolal dodac od siebie licząc na faul.
6
Coutinho bardzo aktywny i nawet skuteczny, to wielki plus. Wydaje sie, że szybko sie odnajdzie w tej druzynie. Ma ten luz w grze co Neymar :)
2
Wesja gry o tron dla ubogich :)
0
Akurat Xavier był obrońcą :)
0
Proponuję poszukać w słowniku.
0
I ta sama śpiewka od lat. Bez przemyslenia nawet. Brak juz słów.
2
Barca w drugiej połowie potrafi nastrzelać 5 bramek, a Ty nie wierzysz w strzelenie jednej :)
3
I prawidlowo.
1
Bardziej w PSG go widzę.
0
Na Netflixie są mocne seriale o obozach koncentracyjnych, które naprawdę potrafią wstrząsnąć. Przedstawiane tam taśmy, obraz nie zobaczysz w żadnej tv ani nawet na yt. Polecam wziąć za darmo (na miesiąc) i obejrzeć, jeżeli interesuje Cię taka tematyka.
Najlepsze, że są nagrywane na żywca w czarno białym kolorze kamerami bezpośrednio z obozów. Oczywiście po ich wyzwoleniu.
0
Przecież zawsze jest tak tutaj, że jeden mecz potrafi zmienić oblicze jednego gracza :)
2
Ok, rozumiem. Twoje prawda jest po prostu Twojsza, analizujesz wszystko i wiesz wszystko :)
17
Gość śmieje się z innych, że uważają, że znają się na piłce, po czym pisze, że Semedo gra uja.. co za paradoks.
35
A co z niego wyciąga? Bo do tej pory nie błysnął niczym szczególnym, ale może coś przeoczyłem :)
1
No dobra, ale co wnosi komentarz jakiegos randomowego ziomka na fb?
0
Po to, ze kibicuje się do konca. Nawet jak sie przegrywa, akurat Betis nie mial powodow do wstydu po tej porazce. Bramka z kontry i błędu ich rozbila. Kibice moze w ten sposob chcieli ich doenic :)
1
Wyluzuj.
0
Nie ma co sie smiac. I tak szacun ze tyle wytrzymał :)
0
Kupowanie w lombardzie to strzał w kolano. Strata pieniędzy.
0
Nie spodziewałem się ze dozyje czasow, ze ufc bedzie na otwartym polsacie :)
0
Nikt nie kaze Ci isc, chcesz zamulac to zamulaj w domu :)
20
Najgorsze, że wszystko docenia się dopiero po upływie czasu :)
0
Doceniać to można ludzi, redaktorów, którzy tworzą tą stronę, a nie kserobojów :)
2
Lumpeks i przysłowie? rozwiń.
0
Pytanie czy tak jest w rzeczywistości, czy tylko taki obraz amerykańskiej szkoły został stworzony w filmach na tyle mocno, że inaczej już sobie tego nie wyobrażamy.
Co do samego serialu to przemęczyłem się do końca. Za długi, za nudny, jakieś dziwne problemy nastolatków :)
6
A gdzie nasz wielki talent Ziobro :)
2
ekhm.... coo?
3
Strzelam, że kwota deklarowana to po zsumowaniu np. licytacji itp.