1

Tutaj się robi coraz śmieszniej, od wielkich rozterek odnośnie kibicowania reprezentacji do jakichs wielkich wyrzutow wobec ludzi, ktorzy wspinaja sie na szczyty i potrzebują pomocy, bo przeciez "po co tam laza". Co za cholerna polska mentalnosc i znieczulica. Rzygac sie chce czytając te wszystkie wypociny. Szkoda nerwow wiecej wiec odcinam sie od dalszego komentowania :) a ludziom zycze po prostu zdrowia w ich jakze bezpiecznym i pelnym rozsadku zycia.

1

To jakie godziny pracy miałeś? :)

3

Komentatorzy jacyś opętani. Wielkie dywagacje nad rzekomym karnym, ktorego nawet nie moglp byc bo Alba przytrzymywal go poza polem. Zresztą podanie bylo za mocne, chyba zawodnik to zauwazyl i wolal dodac od siebie licząc na faul.

6

Coutinho bardzo aktywny i nawet skuteczny, to wielki plus. Wydaje sie, że szybko sie odnajdzie w tej druzynie. Ma ten luz w grze co Neymar :)

2

Wesja gry o tron dla ubogich :)

0

Akurat Xavier był obrońcą :)

0

Proponuję poszukać w słowniku.

0

I ta sama śpiewka od lat. Bez przemyslenia nawet. Brak juz słów.

2

Barca w drugiej połowie potrafi nastrzelać 5 bramek, a Ty nie wierzysz w strzelenie jednej :)

3

I prawidlowo.

1

Bardziej w PSG go widzę.

0

Na Netflixie są mocne seriale o obozach koncentracyjnych, które naprawdę potrafią wstrząsnąć. Przedstawiane tam taśmy, obraz nie zobaczysz w żadnej tv ani nawet na yt. Polecam wziąć za darmo (na miesiąc) i obejrzeć, jeżeli interesuje Cię taka tematyka.
Najlepsze, że są nagrywane na żywca w czarno białym kolorze kamerami bezpośrednio z obozów. Oczywiście po ich wyzwoleniu.

0

Przecież zawsze jest tak tutaj, że jeden mecz potrafi zmienić oblicze jednego gracza :)

2

Ok, rozumiem. Twoje prawda jest po prostu Twojsza, analizujesz wszystko i wiesz wszystko :)

17

Gość śmieje się z innych, że uważają, że znają się na piłce, po czym pisze, że Semedo gra uja.. co za paradoks.

35

A co z niego wyciąga? Bo do tej pory nie błysnął niczym szczególnym, ale może coś przeoczyłem :)

1

No dobra, ale co wnosi komentarz jakiegos randomowego ziomka na fb?

0

Po to, ze kibicuje się do konca. Nawet jak sie przegrywa, akurat Betis nie mial powodow do wstydu po tej porazce. Bramka z kontry i błędu ich rozbila. Kibice moze w ten sposob chcieli ich doenic :)

1

Wyluzuj.

0

Nie ma co sie smiac. I tak szacun ze tyle wytrzymał :)

0

Kupowanie w lombardzie to strzał w kolano. Strata pieniędzy.

0

Nie spodziewałem się ze dozyje czasow, ze ufc bedzie na otwartym polsacie :)

0

Nikt nie kaze Ci isc, chcesz zamulac to zamulaj w domu :)

20

Najgorsze, że wszystko docenia się dopiero po upływie czasu :)

0

Doceniać to można ludzi, redaktorów, którzy tworzą tą stronę, a nie kserobojów :)

2

Lumpeks i przysłowie? rozwiń.

0

Pytanie czy tak jest w rzeczywistości, czy tylko taki obraz amerykańskiej szkoły został stworzony w filmach na tyle mocno, że inaczej już sobie tego nie wyobrażamy.
Co do samego serialu to przemęczyłem się do końca. Za długi, za nudny, jakieś dziwne problemy nastolatków :)

6

A gdzie nasz wielki talent Ziobro :)

2

ekhm.... coo?

3

Strzelam, że kwota deklarowana to po zsumowaniu np. licytacji itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?