0

Tak, na pewno.

0

Zdaje się że 2 sezony i 40 mln zapewnione beda miec :)

2

Nie wiem czy w każdym klubie jest tak, że najpierw proszą o wypożyczenie piłkarzy a potem ewentualnie chcą płacić jakieś grosze.. ale takie rzeczy chyba tylko w Barcelonie :)

0

Czyli tryplet w zapasie :)

0

Komentarz usunięty

3

Statystycznie to Ty i pies macie po 3 nogi.

0

Ponoć w biedrze ma być lepiej :)

6

Prędzej na Saharze znajdzie się śnieg niż u nas w Polsce :)

1

Nie ten potencjał medialny co Neymar więc nie ma szans na zapłacenie za niego 400 mln nawet przez szejków.

0

Matematycznie to jest bez sensu napisane :)

1

Wyobraź sobie trenerow i Barce jak Messiego juz nie bedzie. Efektownosc odejdzie na dalszy plan. Mimo wszystko to trofea sa najwazniejsze, bo generuja ogromne dochody. Kibice i tak będa przychodzic. A zwalniac trenerow za brak magii, ktorej brak nie jest jego wina byloby wstydem na cały swiat. Smialismy sie z Pereza i zwalniania co chwile, a Valverde mialby odejsc po tryplecie? Glupota.

0

Nie wierzę ze cos tak dretwego można wymyslic i uwazac to za śmieszne.

2

Ale jaki?

0

Nie rozumiesz zargonu piłkarskiego?

26

Nie no, zeby w ten sam dzień nawet żarty powtarzac to juz przegięcie.

1

Teraz niech ktos policzy ile tych godzin z "kwestia godzin" naprawdę minęło :)

1

Mam nadzieje, ze na IO Babiarza nie będzie trzeba sluchac. Wole tvp niz Eurosport, lepsza organizacjs itd ale no tego gościa to juz dłużej nie przetrawie.

0

Skad wiesz ze pieniadze za Neymara sie rozeszly? Snujesz jakieś glupie insynuacje nie majac pojecia co sie dzieje.

2

Jakbyś lekko zachorował to nikt z nich by Cie nie odwiedzil.

0

Nie miałem okazji, może będzie gdzieś w necie?

1

A co występowałeś tam? :)

31

Pewnie sikałeś w majtki ze szczęścia jak strzelał kolejne bramki zapewniając awans na mundial. A teraz "celebryta". Czy wygra w sumie mi to wisi, piłka nożna bije na głowę pod kątem popularności inne sporty, ale daleko mu do bycia zwykłym celebrytą.

0

Za awans na mundial pewnie dostanie. Drugie miejsce Stoch.

0

W końcu jakas reakcja.

0

A pamietam, śmiecha miałem z Twojej "pewności". Fajnie, ze nie rezygnujesz z oklamywania samego siebie:)

4

Przynajmniej bedzie kto mial iść w pierwszej linii.

2

Hehe co za smieszna "skromność" o byciu pierwszym :) jeszcze ta proba z trafianiem. Wez juz gościu nie pij.

1

Zawsze mozna odpuścić powielanie informacji.

6

Sporo zawodników na odstrzal. Swoja droga w jednym okienku ledwo im się udaje jednego czy dwoch sprzedac/wypozyczyc a nagle 8 ma odejść? Ciezko w to uwierzyć.

1

Mam wrażenie ze wrzucasz ciągle te same informacje. Niczym sie one nie różnią. Może poczekaj na jakies konkrety? Troche smiecisz tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?