Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, na pewno.
0
Zdaje się że 2 sezony i 40 mln zapewnione beda miec :)
2
Nie wiem czy w każdym klubie jest tak, że najpierw proszą o wypożyczenie piłkarzy a potem ewentualnie chcą płacić jakieś grosze.. ale takie rzeczy chyba tylko w Barcelonie :)
0
Czyli tryplet w zapasie :)
0
Komentarz usunięty
3
Statystycznie to Ty i pies macie po 3 nogi.
0
Ponoć w biedrze ma być lepiej :)
6
Prędzej na Saharze znajdzie się śnieg niż u nas w Polsce :)
1
Nie ten potencjał medialny co Neymar więc nie ma szans na zapłacenie za niego 400 mln nawet przez szejków.
0
Matematycznie to jest bez sensu napisane :)
1
Wyobraź sobie trenerow i Barce jak Messiego juz nie bedzie. Efektownosc odejdzie na dalszy plan. Mimo wszystko to trofea sa najwazniejsze, bo generuja ogromne dochody. Kibice i tak będa przychodzic. A zwalniac trenerow za brak magii, ktorej brak nie jest jego wina byloby wstydem na cały swiat. Smialismy sie z Pereza i zwalniania co chwile, a Valverde mialby odejsc po tryplecie? Glupota.
0
Nie wierzę ze cos tak dretwego można wymyslic i uwazac to za śmieszne.
2
Ale jaki?
0
Nie rozumiesz zargonu piłkarskiego?
26
Nie no, zeby w ten sam dzień nawet żarty powtarzac to juz przegięcie.
1
Teraz niech ktos policzy ile tych godzin z "kwestia godzin" naprawdę minęło :)
1
Mam nadzieje, ze na IO Babiarza nie będzie trzeba sluchac. Wole tvp niz Eurosport, lepsza organizacjs itd ale no tego gościa to juz dłużej nie przetrawie.
0
Skad wiesz ze pieniadze za Neymara sie rozeszly? Snujesz jakieś glupie insynuacje nie majac pojecia co sie dzieje.
2
Jakbyś lekko zachorował to nikt z nich by Cie nie odwiedzil.
0
Nie miałem okazji, może będzie gdzieś w necie?
1
A co występowałeś tam? :)
31
Pewnie sikałeś w majtki ze szczęścia jak strzelał kolejne bramki zapewniając awans na mundial. A teraz "celebryta". Czy wygra w sumie mi to wisi, piłka nożna bije na głowę pod kątem popularności inne sporty, ale daleko mu do bycia zwykłym celebrytą.
0
Za awans na mundial pewnie dostanie. Drugie miejsce Stoch.
0
W końcu jakas reakcja.
0
A pamietam, śmiecha miałem z Twojej "pewności". Fajnie, ze nie rezygnujesz z oklamywania samego siebie:)
4
Przynajmniej bedzie kto mial iść w pierwszej linii.
2
Hehe co za smieszna "skromność" o byciu pierwszym :) jeszcze ta proba z trafianiem. Wez juz gościu nie pij.
1
Zawsze mozna odpuścić powielanie informacji.
6
Sporo zawodników na odstrzal. Swoja droga w jednym okienku ledwo im się udaje jednego czy dwoch sprzedac/wypozyczyc a nagle 8 ma odejść? Ciezko w to uwierzyć.
1
Mam wrażenie ze wrzucasz ciągle te same informacje. Niczym sie one nie różnią. Może poczekaj na jakies konkrety? Troche smiecisz tutaj.