0

Chyba logiczne, że prawda.

2

U mnie podobnie, większość odcinków byla dla mnie nudna i sztuczna. Osobiście serial nie przypadł mi do gustu, chociaż wymęczyłem go do końca. No ale to tylko moja opinia :)

1

I Dragon Ball! :)

1

Jak Ty teraz wybaczysz Messiemu.. :)

2

Ojoj, jaki Ty mądraliński. Jednak po raz kolejny odsyłam do statystyk ASYST W TYM SEZONIE, żebyś sobie zobaczył jak bardzo Messi jest samolubny.
Teraz Messi zły bo kilka sytuacji zmarnował? Typowa chorągiewka. Bo Suarezy czy jacykolwiek inni czołowi zawodnicy nic nie marnują i zawsze podają. Mhm.

5

"Znacznie bardziej wolałem Messiego z pierwszego sezonu Lucho, który grał drużynowo i bardziej skupiał się na stwarzaniu sytuacji kolegom niż na strzelaniu bramek" - co za pitolenie. Popatrz ile Messi ma asyst, potem się zastanów i wyłącz internet zamiast pisać głupoty.

1

Odpoczynek przed nowa praca? :)

0

Wyje**li się jeszcze przed startem więc o czym ta rozmowa :)

4

Hahaha, Ty za to masz z kim gadać odpowiadając na post. Co za bezsensowne gadanie.

Poza tym gdzie wy ludzie macie tam jakiekolwiek spoilery? Przecież to tylko jego opinia, ale chyba macie problemy z rozumieniem tekstu.

0

Juz widze ta obiektywna opinie "ronaldo grac nie umi i moze czyscic buty messiemu" :)

12

Chyba się nie zrozumieliśmy albo mamy różne definicje "zrobienia czegoś złego". Szczerze mówiąc to co przeczytałem, co uznajesz za "złe" to mnie tylko rozbawiło.
ad.1 i 2 - opisałeś może jedną dwudziestą sposobu gry Neymara, miał jakąś manierę holowania piłki- to mogło irytować, ale żeby uznawać to za coś niewybaczalnego, tym bardziej ile potrafił zrobić w meczu? Co do współpracy- o tak, bo Suarez to gra z każdym kto nie nazywa się Messi ;)
ad3. ad 4. Nie jestem pewien czy opisujesz tu Suarez czy Neymara więc przejdę dalej ;)
ad 5. Moocno subiektywna opinia, pewnie irytowały Cię jego sztuczki przy korzystnym wyniku. Szkoda się w to zagłębiać.
ad 6. No popatrz, a Messi się nie zatrzymuje a i tak co 2-3 karny marnuje. Jaki wniosek?
ad 7. Chyba nie opuśćił z tego powodu ważnego meczu Barcelony więc nie spinałbym się nad jego rodzinnymi sprawami, skoro dostawał pozwolenie na wyjazdy
ad 8. Tu można faktycznie mieć mu za złe, ale to już nie dotyczy bezpośrednio sezonów, w których grał tylko samego odejścia co nie miało wpływu na wyniki drużyny.
ad 9. Polityka- podpięcie do punktu 8, każdy chce wydoić z Barcelony ile się da- cięzko to zauwazyc? Wielkie pensje, brak chęci ich obniżania itd itp.
Podsumowując- kompletnie się nie zgadzam z Twoim osądem. Ba, nawet chciałbym, żeby tylko takie problemy zawodnicy stwarzali jak Neymar podczas swojej kadencji- oczywiście dając od siebie tyle ile on dał :) Nie można mu zarzucić jakichś wybryków, które by zniszczyły szatnie (chyba każdy widział i do dzisiaj da się zauważyć jakie nawiązał przyjaźnie) ani skandalów z jego udziałem.

0

Odpowiedź juz padła więc nie bede dublowal.

10

A co on Ci takiego zrobił złego grając w Barcelonie? Pomijajac machlojki pieniezne przy jego transferze.

0

Najlepiej się dogadać i wypowiedziec umowę za porozumieniem stron. Rzadko kiedy pracodawca będzie utrudnial odejscie do końca czasu wypowiedzenia. Ale formalnie składając jutro musialbys pracowac do konca marca.

0

Gdzieś w tłumaczeniu ludzi z Barcelony była informacja, że miał dostać za podpisanie jeżeli w okienku transferowym nie przeniesie się do innego klubu. Przynajmniej tak mi się kojarzy.
Teraz w sumie będzie wojna na prawników :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Seriale może i tak, za to filmów o wiele mniej.

4

Z daleka widać, że długo nie dasz rady :P

0

Nie pamiętam które są a które nie, nie przeglądałem wszytkich. Nic nie będzie naliczać.

0

1.tak
2. z lektorem niedużo
3. automatycznie ściągają z konta
4. wystarczy kliknąć w ustawieniach konta "rezygnuję z członkostwa" czy jakoś tak.

13

To Figo musi być Twoim idolem :)

5

Raczej jaki klub, taka prezentacja.

2

A Ty co taki mądrala po pół roku jak Suarez zaczął strzelać? NO popatrz jak to łatwo teraz pisać.. :)

41

A potem szukać dla niego wypożyczeń. Dobra strategia.

0

Ale ławka Barcy będzie ograniczona na wiosne. Trochę to niepokojące.

2

Jeżeli jest w poście "zabawa" i "odgadnij" to po cholerę Ci źródło? Ciężko to skumać?

0

Z tym, że Zlatana każdy by się śmiał po takiej wypowiedzi :)

5

Na szczęście tym nadrabia :)

0

Mnie jego zachowanie na boisku strasznie irytuje. Pomijając gryzienie, to takie kopnięcia czy ciągłe pretensje albo częste nurkowanie (chociaż teraz jakby rzadziej) są strasznie dziecinne.

0

"Nie widziałem powtórki" x2. "Wierzę w szlachetność Luisa".Nie nawidzę takiego mydlenia oczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?