Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bylo niżej to samo.
0
Po fajki i browary tez mame wysyłasz? :)
1
Borussia?
4
No to niech zespół pokaże swoja kreatywność w przypadku absencji Messiego :)
0
Dziwne ze Xaviego pominales.
0
Do 23 marca jest promocja PS Plus za 180 zł na rok więc jak najbardziej się opłaca.
2
Bo piłkarz jest świetny, co się niby miało zmienić w tej kwestii?
0
Kazek oczywiście.
2
Czyli w 2019 można śmiało obstawiać ze Juve nie wygra LM :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A to tylko Barcelona wyjdzie zmotywowana? Poza tym to akurat Barca ma problemy z graniem przeciwko autobusom. Na szczęście rewanż na CN.
0
Na C+
18
W ostatnich 2 latach co rundę było gadanie "a niech Real trafi na drużynę X to nie mają szans i odpadną" i wszyyscy wiemy jak się to skończyło. Nie znudziło się wam takie pitolenie? Już PSG miało się po nich przejechać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ładnie Cię wydymał na tym zakładzie :)
0
To jest dobre pytanie- a odpowiedź będzie pewnie rownie bezsensowna co ten cały turniej. Dobrze ze to sie konczy skoro idą w takim kierunku :)
9
Może go poniosły emocje po takim wyjściu i chciał pięknie zakończyć własną akcję golem- a że nie wyszło to inna sprawa.
38
Kurde no, jak byk obok "la rambla" jest "terminarz". Ja rozumiem, że dla większości ta strona to tylko LR, ale no wypadałoby się zainteresować jednak trochę bardziej.
1
Przeciez te brawa to ironiczne, czy inni zawodnicy dostają takie owacje przy każdej próbie nawet nieudanej? Wiecej w tym zabawy niz faktycznego uznania.
0
Barcelona tez nie zagrozila bramce Oblaka. Oczywiście gol z wolnego to osobna kwestia. Pol kroku blizej Costy i remis. Mecz można bylo rozegrac inaczej przede wszystkim stawiajac na Dembele a nie Gomesa.
0
Popełnia błędy Enrique. Czyli zaczynaja sie niezrozumiale decyzje.
0
Pique ewidentnie kuleje ale gra dalej, to nie może sie dobrze skończyc :)
1
Suarez standardowo zamiast grac to macha lapami z nieslusznymi pretensjami. Beznadziejne to jego zachowanie w takich przypadkach zawsze.
0
Po co na sile piszesz cos co nie ma sensu? Mi słownik? Wyjaśnij prosze czemu bo chyba za duzo lekcji w szkole opusciles mlody.
1
A ja nie nawidze takich lebkow jak Ty.
2
Zawsze przy jakichs smutnych wydarzeniach wyskoczy jakis lepek i próbuje sie madrzyc. Szkoda slow.
0
Ale nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy. Ludzie kibicuja tu odkad jest Messi, Guardiola, Ronaldinho. Każdy sobie kogoś wybiera, innj wybrali Simeone no i co z tego? Rozumiem, ze Ty masz super twarde podstawy jak to okreslasz bo miałeś objawienia, doznales cudu albo cała Twoja rodzina to prawdziwi socios. Wierzyc to jedno, a oceniac fakty i patrzec realnie to jedno. Jakby Polska grala final z Brazylia to tez bym wierzyl ale inaczej oceniał szanse na wygranie.
13
No tak bo tutaj sa sami optymisci, szczególnie po pierwszym gwizdku.
0
Granie w brazylijskiej lidze to jak odpoczynek i lekkie sparingi :)
1
Uczciwa wymiana. Na pewno przyszłościowa.