Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze co?
0
Polowa jak nie większość krajow powinna :)
0
Kończył juz z 5 razy, ale wraca na takie imprezy jak IO. Tylko nie wiem po co właściwie.
1
Tylko ten Babiarz musi psuc przyjemność z ogladania..
3
Może nie ogarnąłes ze to powtorka tylko byla :)
0
Netflix chyba
1
Najczęściej tak wygląda, a jego przecietne wystepy uważa się za dobre.
1
Mieć tyle miejsca i czasu i tak podać.. Gomes! :)
1
Oglądał ktoś milionerow dzis? Mam spore wątpliwości co do pytania o znaczenie słowa "prospekt". Czy "część organow" to jedyna prawidłow odpowiedz :)
1
Czy teraz każdy ma nie lubic PSG bo wykupili Neymara? :)
0
Nie w tej rzeczywistości, wymiarze czy jakimkolwiek innym uniwersum :)
59
To aż strach pomyśleć ile jadłeś 5 lat temu :)
0
Pewnie skasuje post, jak wynik będzie niekorzystny dla niego (czyt. Ronaldo) :)
1
Pierwszy miesiąc i dwie takie wpadki to szybko się pożegnali.
0
No moze od kursu na przykład?
0
Kompletnie nie rozumiem tych wielkich wątpliwości co do wystepu Miny. Juz pomijajac, ze to Valverde podejmuje decyzje, to czemu by nie dac Minie szansy? Nie gramy o final LM, Valencia to nie City, PSG czy Real. Dodatkowo nie jest powiedziane, zs Mina to zwykla plotka co nie dalby rady w polskiej lidze, a sadzac po niektorych wpisach tak to mozna odebrać. Zagra i wtedy będzie można go ocenic, jest taka konieczność to trzeba sprobowac- nawet jak obrona bedzie dziurawa to zawsze jest atak w postaci Messiego, Suareza i Coutinho. Nie wierze w sroga porazke tylko dlatego, ze zagralby Mina.
0
Ladnie Cię ktoś oszukał :)
6
Po co pouczać kogoś, skoro samemu się pisze jak gimbazjalista?
7
Tabletki się dziś skończyły??
0
Sporo zalezy od mundialu raczej.
5
Skoncz juz plakac. Chcesz cos mądrego napisac to napisz, to nikt nei będzie usuwal. A jakis swoj podwórkowy humor zostaw na przerwy w szkole i po problemie.
14
To, że Pique jest wrogiem nr 1 madryckich kibiców wiadomo nie od dziś, ale chyba są pewne granice hipokryzji.
0
Ciekawe co taki Pasha będzie robić "zawodowo" jak przestanie grać w gry :)
1
Gdyby Bayern dostawal po zwycięstwach 10 pkt a reszta druzyn po 100 pkt to juz w następnej kolejce Bawarczycy spadliby z ligi :)
1
Chodzi o kartę. Chociaż pewnie mail też będzie inny konieczny.
0
Co Ty opowiadasz. Oni klamia.
1
Pep na pewno biednego klubu nie wybierze wiec chyba zostaje tylko PSG :)
3
Juz wielu takich bylo co uważali ze pisza "obiektywnie" :)
12
Zalezy jaki będzie tego efekt :)
0
A kiedykolwiek było inaczej?