0

Ze co?

0

Polowa jak nie większość krajow powinna :)

0

Kończył juz z 5 razy, ale wraca na takie imprezy jak IO. Tylko nie wiem po co właściwie.

1

Tylko ten Babiarz musi psuc przyjemność z ogladania..

3

Może nie ogarnąłes ze to powtorka tylko byla :)

0

Netflix chyba

1

Najczęściej tak wygląda, a jego przecietne wystepy uważa się za dobre.

1

Mieć tyle miejsca i czasu i tak podać.. Gomes! :)

1

Oglądał ktoś milionerow dzis? Mam spore wątpliwości co do pytania o znaczenie słowa "prospekt". Czy "część organow" to jedyna prawidłow odpowiedz :)

1

Czy teraz każdy ma nie lubic PSG bo wykupili Neymara? :)

0

Nie w tej rzeczywistości, wymiarze czy jakimkolwiek innym uniwersum :)

59

To aż strach pomyśleć ile jadłeś 5 lat temu :)

0

Pewnie skasuje post, jak wynik będzie niekorzystny dla niego (czyt. Ronaldo) :)

1

Pierwszy miesiąc i dwie takie wpadki to szybko się pożegnali.

0

No moze od kursu na przykład?

0

Kompletnie nie rozumiem tych wielkich wątpliwości co do wystepu Miny. Juz pomijajac, ze to Valverde podejmuje decyzje, to czemu by nie dac Minie szansy? Nie gramy o final LM, Valencia to nie City, PSG czy Real. Dodatkowo nie jest powiedziane, zs Mina to zwykla plotka co nie dalby rady w polskiej lidze, a sadzac po niektorych wpisach tak to mozna odebrać. Zagra i wtedy będzie można go ocenic, jest taka konieczność to trzeba sprobowac- nawet jak obrona bedzie dziurawa to zawsze jest atak w postaci Messiego, Suareza i Coutinho. Nie wierze w sroga porazke tylko dlatego, ze zagralby Mina.

0

Ladnie Cię ktoś oszukał :)

6

Po co pouczać kogoś, skoro samemu się pisze jak gimbazjalista?

7

Tabletki się dziś skończyły??

0

Sporo zalezy od mundialu raczej.

5

Skoncz juz plakac. Chcesz cos mądrego napisac to napisz, to nikt nei będzie usuwal. A jakis swoj podwórkowy humor zostaw na przerwy w szkole i po problemie.

14

To, że Pique jest wrogiem nr 1 madryckich kibiców wiadomo nie od dziś, ale chyba są pewne granice hipokryzji.

0

Ciekawe co taki Pasha będzie robić "zawodowo" jak przestanie grać w gry :)

1

Gdyby Bayern dostawal po zwycięstwach 10 pkt a reszta druzyn po 100 pkt to juz w następnej kolejce Bawarczycy spadliby z ligi :)

1

Chodzi o kartę. Chociaż pewnie mail też będzie inny konieczny.

0

Co Ty opowiadasz. Oni klamia.

1

Pep na pewno biednego klubu nie wybierze wiec chyba zostaje tylko PSG :)

3

Juz wielu takich bylo co uważali ze pisza "obiektywnie" :)

12

Zalezy jaki będzie tego efekt :)

0

A kiedykolwiek było inaczej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?