1

Hehehe, doceniam żart :)

1

W jakimkolwiek innym meczu jakby złapali kontuzję to wiadomo co by było.
Rewanż dopiero przed nami.

5

Od kiedy? No właśnie masz odpowiedź po wczorajszym meczu, że PK nie jest priorytetem. Ewentualna przegrana rezerw powoduje, że w rewanżu wystawia lepszy skład. Rekordy są dla kibiców i statystyków, klub raczej nie patrzy w ten sposób.
Hm, a ilu zawodników doznało kontuzji po wczoraj? Jakieś dziwne przeświadczenie macie i wizje, że Espanyol będzie z nożami latał, a sędzia ślepy nic nie będzie gwizdał. To nie rugby czy mma. Ruszcie głową.

2

Jaki rekord człowieku. Myślisz, że to jest najważniejsza kwestia, czołowi zawodnicy mają grać w takich meczach, żeby walczyć o rekord? Idę o zakład, że jak Barca wygra w rewanżu 3-0,4-0 wszyscy zapomną o tym pierwszym meczu.

19

Ja tam się dziwię ludziom, którzy jakoś specjalnie rozpaczają nad meczem i rezerwowym składem. Przegrana w tym wypadku nie boli, jest jeszcze mecz rewanżowy, który będzie wyglądał całkiem inaczej.
Rezerwy się nie sprawdziły i tyle (zaskoczenie?), Puchar Króla jest głównie dla graczy rezerwowych, ewentualnie finał czy taki mecz, w ktorym trzeba gonić wynik jest dla pierwszego składu. Najazdy na Valverde, że olał mecz czy innych, że im nie wyszło są po prostu śmieszne :)

1

Klatus już działa :)

39

Hihi haha hehe

26

Co to za próba wywołania gównoburzy.

5

I ta radość ludzi jak Gomes zagra przeciętne spotkanie (czyli nie takie tragiczne jak zawsze) i zaczyna się jego wychwalanie i wiara w odpalenie :)

1

Odpuść...

4

I to w ratach na 3 lata jeżeli Rafinha będzie wypożyczony i rozegra 100 meczów :)

1

Przynajmniej wiadomo w jakim przedziale wiekowym Barcainfo ma fanów :)

0

Ale kolegę to ma bardzo pomysłowego i kreatywnego :)

13

Kibole i inni dziwni fanatycy zawsze twierdzą, że nic złego nie robią. To ludzie normalni nie mają pojęcia o kibicowaniu :)

1

70 mln w tym momencie to "drobne". Poza tym Ronaldo nie byłby żadnym wzmocnieniem więc cała operacja wyszłaby bardzo słabo dla Barcy.

7

A Rafinha to jedyny przykład beznadziejnej polityki sprzedaży ?

0

A myslisz ze taki Rafinha będzie duzo gral w Interu i nagle złapie forme zycia?

0

A miały być kokosy za Turana. Podobnie będzie pewnie w przypadku innych piłkarzy- skończy się maksymalnie na wypożyczeniu.

3

Nic dziwnego, że taka różnica skoro dzieli ich tyle sezonów. Ale początek Dembele mega niepokojący.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Akurat Valdes przez większość swojej kariery dobrze sobie wmawiał :)

2

Daj spokoj z tym malkontenctwem. Można się cieszyć i być pozytywnie nastawionym do reszty sezonu. Daleko tu do pychy.

0

Z tym, ze daleko Dembele do potencjalu Neymara.

15

Przez rok 83 zl i placzesz? Co Ty w podstawówce jestes, ze taka kwota robi na Tobie wrazenie?

34

Po imieniu od razu widac, ze Polak.

6

W ciemnosci bys nie rozpoznal więc nie kozacz.

21

A Santiago Bernabeu? :)

0

I wtedy lamiesz regulamin przez takie smieszne frustracje.

0

"Bez smyczy" polecam.

0

Na luzie, juz sie zwraca. Mozna planowac kolejne transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?