Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hehehe, doceniam żart :)
1
W jakimkolwiek innym meczu jakby złapali kontuzję to wiadomo co by było.
Rewanż dopiero przed nami.
5
Od kiedy? No właśnie masz odpowiedź po wczorajszym meczu, że PK nie jest priorytetem. Ewentualna przegrana rezerw powoduje, że w rewanżu wystawia lepszy skład. Rekordy są dla kibiców i statystyków, klub raczej nie patrzy w ten sposób.
Hm, a ilu zawodników doznało kontuzji po wczoraj? Jakieś dziwne przeświadczenie macie i wizje, że Espanyol będzie z nożami latał, a sędzia ślepy nic nie będzie gwizdał. To nie rugby czy mma. Ruszcie głową.
2
Jaki rekord człowieku. Myślisz, że to jest najważniejsza kwestia, czołowi zawodnicy mają grać w takich meczach, żeby walczyć o rekord? Idę o zakład, że jak Barca wygra w rewanżu 3-0,4-0 wszyscy zapomną o tym pierwszym meczu.
19
Ja tam się dziwię ludziom, którzy jakoś specjalnie rozpaczają nad meczem i rezerwowym składem. Przegrana w tym wypadku nie boli, jest jeszcze mecz rewanżowy, który będzie wyglądał całkiem inaczej.
Rezerwy się nie sprawdziły i tyle (zaskoczenie?), Puchar Króla jest głównie dla graczy rezerwowych, ewentualnie finał czy taki mecz, w ktorym trzeba gonić wynik jest dla pierwszego składu. Najazdy na Valverde, że olał mecz czy innych, że im nie wyszło są po prostu śmieszne :)
1
Klatus już działa :)
39
Hihi haha hehe
26
Co to za próba wywołania gównoburzy.
5
I ta radość ludzi jak Gomes zagra przeciętne spotkanie (czyli nie takie tragiczne jak zawsze) i zaczyna się jego wychwalanie i wiara w odpalenie :)
1
Odpuść...
4
I to w ratach na 3 lata jeżeli Rafinha będzie wypożyczony i rozegra 100 meczów :)
1
Przynajmniej wiadomo w jakim przedziale wiekowym Barcainfo ma fanów :)
0
Ale kolegę to ma bardzo pomysłowego i kreatywnego :)
13
Kibole i inni dziwni fanatycy zawsze twierdzą, że nic złego nie robią. To ludzie normalni nie mają pojęcia o kibicowaniu :)
1
70 mln w tym momencie to "drobne". Poza tym Ronaldo nie byłby żadnym wzmocnieniem więc cała operacja wyszłaby bardzo słabo dla Barcy.
7
A Rafinha to jedyny przykład beznadziejnej polityki sprzedaży ?
0
A myslisz ze taki Rafinha będzie duzo gral w Interu i nagle złapie forme zycia?
0
A miały być kokosy za Turana. Podobnie będzie pewnie w przypadku innych piłkarzy- skończy się maksymalnie na wypożyczeniu.
3
Nic dziwnego, że taka różnica skoro dzieli ich tyle sezonów. Ale początek Dembele mega niepokojący.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Akurat Valdes przez większość swojej kariery dobrze sobie wmawiał :)
2
Daj spokoj z tym malkontenctwem. Można się cieszyć i być pozytywnie nastawionym do reszty sezonu. Daleko tu do pychy.
0
Z tym, ze daleko Dembele do potencjalu Neymara.
15
Przez rok 83 zl i placzesz? Co Ty w podstawówce jestes, ze taka kwota robi na Tobie wrazenie?
34
Po imieniu od razu widac, ze Polak.
6
W ciemnosci bys nie rozpoznal więc nie kozacz.
21
A Santiago Bernabeu? :)
0
I wtedy lamiesz regulamin przez takie smieszne frustracje.
0
"Bez smyczy" polecam.
0
Na luzie, juz sie zwraca. Mozna planowac kolejne transfery.