1

Statystyki coraz głupsze.

36

Wyjątkowo nieśmieszne.

0

Całe życie spieprzone już.

4

Dobrze ze jesteśmy w tych 15%.

0

Nie ma Lewego nie ma reklamy.

4

Kolejny bajkopisarz. Niech się moderacja weźmie za takich jak Ty bo szukacie na siłe atencji. Kolejne bajki w stylu Wisni czy jak mu tam było.

4

A bo to raz się zdarzało tracić bramki w głupi sposób, z kontry? Sprawa awansu w tym momencie na pewno nie jest zamknięta, tylko o to chodzi.

11

No tak, bo remis 1-1 to tak samo jak wygrać 3-1. Mhm.

0

Jednak spalone zdarzają się częściej :)

7

To i tak nic. Niektórzy jeszcze dalej liczą "bramki na wyjeździe x2" :)

0

Co za odkrycie.

0

Szkoda, że kosztem Manchesteru. Z wielkiej drużyny takie dno.

0

Smieszny jestes Ty i ten Twoj światek pełny kredek. Spoko, po prostu sciema Ci nie pykla- probuj dalej :)

0

Po prostu nie lubię takich bajkopisarzy jak Ty.

0

Po co dalej brniesz w te ściemy. Cały dzień (4 marca) siedziałeś na LR. To jest po prostu nierealne, jeżeli się twierdzi, że będzie się na meczu.

0

Dobry bajkopisarz jesteś. Dowartosciowujesz sie w internecie?

0

A jak na meczu było? :)

3

Z najbardziej hejtowanego zawodnika, Gomes stał się nagle największą maskotką :)

2

Nowe uto do kolekcji razem z wyimaginowanym biletem na mecz Barcelona- Atletico? :)

4

Trzeba było chociaż wniosek złożyć to byś dostał papierek i z tym papierkiem nie byłoby takiego problemu. Ewentualnie paszport.

0

Przepadną jak 99% młodzików :)

0

Że tak powiem... hejtu nie zatrzymasz :))

2

Panienka :)

0

Błahe rzeczy irytują najbardziej :) Co do sposobu na nie, to również te najprostsze są najlepsze: drink,. muzyka, trening, gra, spacer. Odreagować można na różne sposoby.

0

Jedni na tym stracą, inni zyskają. Zresztą nie zdziwić się jak za chwilę innne branże zaczną się domagać wolnych niedziel. No ale każdemu dogodzić się nie da.

0

Fakt, dziwnie było dzisiaj wejść do galerii, w której malo ludzi a mimo to i tak musiała być otwarta :) zabki otwarte wiec na dobra sprawe niewiele sie zmienilo.

1

Budownictwo drugi stopien bez pierwszego? Nie ma szans, nie ogarniesz. Poza tym zesrasz sie predzej zanim nadrobisz roznice programowe :)

16

Ale duma Cie musi przechodzic. Jako jedyny na całym świecie miałes rację. Nie kojarze Cie w ogole z tego forum ale szczerze gratuluję!!!!

8

Chyba jednak zrobiło.

5

Pewnie, juz widze jak wszyscy daja jakiemuś nieznajomemu nr telefonu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?