Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Statystyki coraz głupsze.
36
Wyjątkowo nieśmieszne.
0
Całe życie spieprzone już.
4
Dobrze ze jesteśmy w tych 15%.
0
Nie ma Lewego nie ma reklamy.
4
Kolejny bajkopisarz. Niech się moderacja weźmie za takich jak Ty bo szukacie na siłe atencji. Kolejne bajki w stylu Wisni czy jak mu tam było.
4
A bo to raz się zdarzało tracić bramki w głupi sposób, z kontry? Sprawa awansu w tym momencie na pewno nie jest zamknięta, tylko o to chodzi.
11
No tak, bo remis 1-1 to tak samo jak wygrać 3-1. Mhm.
0
Jednak spalone zdarzają się częściej :)
7
To i tak nic. Niektórzy jeszcze dalej liczą "bramki na wyjeździe x2" :)
0
Co za odkrycie.
0
Szkoda, że kosztem Manchesteru. Z wielkiej drużyny takie dno.
0
Smieszny jestes Ty i ten Twoj światek pełny kredek. Spoko, po prostu sciema Ci nie pykla- probuj dalej :)
0
Po prostu nie lubię takich bajkopisarzy jak Ty.
0
Po co dalej brniesz w te ściemy. Cały dzień (4 marca) siedziałeś na LR. To jest po prostu nierealne, jeżeli się twierdzi, że będzie się na meczu.
0
Dobry bajkopisarz jesteś. Dowartosciowujesz sie w internecie?
0
A jak na meczu było? :)
3
Z najbardziej hejtowanego zawodnika, Gomes stał się nagle największą maskotką :)
2
Nowe uto do kolekcji razem z wyimaginowanym biletem na mecz Barcelona- Atletico? :)
4
Trzeba było chociaż wniosek złożyć to byś dostał papierek i z tym papierkiem nie byłoby takiego problemu. Ewentualnie paszport.
0
Przepadną jak 99% młodzików :)
0
Że tak powiem... hejtu nie zatrzymasz :))
2
Panienka :)
0
Błahe rzeczy irytują najbardziej :) Co do sposobu na nie, to również te najprostsze są najlepsze: drink,. muzyka, trening, gra, spacer. Odreagować można na różne sposoby.
0
Jedni na tym stracą, inni zyskają. Zresztą nie zdziwić się jak za chwilę innne branże zaczną się domagać wolnych niedziel. No ale każdemu dogodzić się nie da.
0
Fakt, dziwnie było dzisiaj wejść do galerii, w której malo ludzi a mimo to i tak musiała być otwarta :) zabki otwarte wiec na dobra sprawe niewiele sie zmienilo.
1
Budownictwo drugi stopien bez pierwszego? Nie ma szans, nie ogarniesz. Poza tym zesrasz sie predzej zanim nadrobisz roznice programowe :)
16
Ale duma Cie musi przechodzic. Jako jedyny na całym świecie miałes rację. Nie kojarze Cie w ogole z tego forum ale szczerze gratuluję!!!!
8
Chyba jednak zrobiło.
5
Pewnie, juz widze jak wszyscy daja jakiemuś nieznajomemu nr telefonu :)