0

Co Ty gadasz? Przecież on żyje dalej.

1

Umie pewnie większość, tylko nie kazdy potrafi to wykorzystać w trakcie meczu.

0

To duzo do krycia nie mial :)

0

Teraz ta forma nie ma juz znaczenia.

6

Ojej, az sie płakać chce.

1

Ogladasz mecze Realu dla Ronaldo czy tylko gdy on nie gra? Bo w jednym i drugim przypadku glupia zasada.

0

Dalej meczysz tego laptopa? Niezle :D

26

Rzeczywiście, tyle tych pojedynkow było ze ciekowstka wgniata w fotel.

6

Najnowsi Avengers rozwalaja pozytywnie :) polecam wszystkim fanom tej serii. Szkoda, ze druga część pewnie za jakis rok.

0

No, gigantycznie dali pupy z Roma.

0

Ha, no nie wierzę. Akurat w tym sezonie to INIESTA trzymał jako jedyny ten sam, wysoki poziom, ale oczywiście durnych teorii nie brakuje..

0

Easy kolego, jeszcze do wygrania LM trochę im brakuje.

26

Zawsze można się pocieszać jakoś :)

2

Masz ją w tym momencie przedłużoną na czas nieokreslony z miesiecznym okresem wypowiedzenia. W każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę.

23

Taka arogancja (o ile faktycznie ma zbyt wysokie wymagania finansowe) jest po prostu śmieszna. Już pomijając wątpliwą formę w ostatnich tygodniach-miesiącach to jeszcze brakuje mu trochę zasług, żeby wskoczyć tak wysoko.
Ale chyba jego próżność ponownie się objawia- pamiętam opowiadania o nim jak w Lyonie poprosił, żeby nowe auto dostarczyć mu w czasie, gdy mieli trening, co by przycynić. Odejście Iniesty wcale nie powinno być bodźcem do dawania wielkich podwyżek dla innych.

0

Neuer nie wypadł akurat na ten mecz więc nie do końca trafiony przykład.

0

W TVP będzie zaloba po meczu.

2

A po meczu będziesz pisal "wiedziałem ze takie ustawienie Bayernu da im zwyciestwo".

3

10 zl to nie az tak strasznie dużo.

5

Uf, chociaż jedną bramkę strzelą.

7

Ty to wiecznie masz jakies dziwne problemy.

1

Ja myślę, ze tylko Ty. Reszta kibicuje Realowi.

5

Haha ale beka! Nie wiedziałeś ze on sie tak po prostu nazywa i to nie jest blad?! Haha XdDDDD

0

Podłączam się pod pytanie.

0

Tylko co tam robi Valdes. I to jeszcze od 2000 roku.

2

Zapomniałes przecinek postawic po 4.

0

Tak i w juniorach tez.

0

Zdrajca? Co za bredniw. Czasem totalnie nie kumam waszych oskarzen, przeciez to sie w glowie nie miesci.

1

Szkoda marnować czas na Ciebie.

2

Co Ty pieprzysz człowieku. Kompletnie chyba nie rozumiesz sytuacji skoro takie "wnioski" wyciagasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?