Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Ty gadasz? Przecież on żyje dalej.
1
Umie pewnie większość, tylko nie kazdy potrafi to wykorzystać w trakcie meczu.
0
To duzo do krycia nie mial :)
0
Teraz ta forma nie ma juz znaczenia.
6
Ojej, az sie płakać chce.
1
Ogladasz mecze Realu dla Ronaldo czy tylko gdy on nie gra? Bo w jednym i drugim przypadku glupia zasada.
0
Dalej meczysz tego laptopa? Niezle :D
26
Rzeczywiście, tyle tych pojedynkow było ze ciekowstka wgniata w fotel.
6
Najnowsi Avengers rozwalaja pozytywnie :) polecam wszystkim fanom tej serii. Szkoda, ze druga część pewnie za jakis rok.
0
No, gigantycznie dali pupy z Roma.
0
Ha, no nie wierzę. Akurat w tym sezonie to INIESTA trzymał jako jedyny ten sam, wysoki poziom, ale oczywiście durnych teorii nie brakuje..
0
Easy kolego, jeszcze do wygrania LM trochę im brakuje.
26
Zawsze można się pocieszać jakoś :)
2
Masz ją w tym momencie przedłużoną na czas nieokreslony z miesiecznym okresem wypowiedzenia. W każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę.
23
Taka arogancja (o ile faktycznie ma zbyt wysokie wymagania finansowe) jest po prostu śmieszna. Już pomijając wątpliwą formę w ostatnich tygodniach-miesiącach to jeszcze brakuje mu trochę zasług, żeby wskoczyć tak wysoko.
Ale chyba jego próżność ponownie się objawia- pamiętam opowiadania o nim jak w Lyonie poprosił, żeby nowe auto dostarczyć mu w czasie, gdy mieli trening, co by przycynić. Odejście Iniesty wcale nie powinno być bodźcem do dawania wielkich podwyżek dla innych.
0
Neuer nie wypadł akurat na ten mecz więc nie do końca trafiony przykład.
0
W TVP będzie zaloba po meczu.
2
A po meczu będziesz pisal "wiedziałem ze takie ustawienie Bayernu da im zwyciestwo".
3
10 zl to nie az tak strasznie dużo.
5
Uf, chociaż jedną bramkę strzelą.
7
Ty to wiecznie masz jakies dziwne problemy.
1
Ja myślę, ze tylko Ty. Reszta kibicuje Realowi.
5
Haha ale beka! Nie wiedziałeś ze on sie tak po prostu nazywa i to nie jest blad?! Haha XdDDDD
0
Podłączam się pod pytanie.
0
Tylko co tam robi Valdes. I to jeszcze od 2000 roku.
2
Zapomniałes przecinek postawic po 4.
0
Tak i w juniorach tez.
0
Zdrajca? Co za bredniw. Czasem totalnie nie kumam waszych oskarzen, przeciez to sie w glowie nie miesci.
1
Szkoda marnować czas na Ciebie.
2
Co Ty pieprzysz człowieku. Kompletnie chyba nie rozumiesz sytuacji skoro takie "wnioski" wyciagasz.