1

Mega pechowa kontuzja, ale spokojnie można było jej uniknąć.

0

Co do "uwierzenia" to jednak pozostawię Twoje pytanie bez odpowiedzi :)

0

Trafione! :)

1

Ale.. atmosfera...

2

Dożywotni ban na internet.

3

Wątpię, żeby Neuer walił babole jak Karius. Jednak mimo wszystko szkoda Ter Stegena.

7

Co nie znaczy, że poziom wypowiedzi musi być równie wysoki :)

0

Nikt się nimi nie martwi, po co wy od razu zakładacie, że wszyscy Niemcom kibicuja, bo rozmawia się o braku oczywistych powołan.

0

Na pewno wielka mobilizacja Peszki na 5-10 minut odmieni jakikolwiek mecz z jego udziałem. Bądźmy poważni.

0

Tym bardziej można być pewnym Neuera w bramce.

0

Mega mnie ciekawi ile zdołał ugrać i jak bardzo "asertywny" był zarząd.

5

E tam, przed podwyżkami w pracy też klne na firme, a potem wszystkich tam kocham jak sie kasa zgadza :)

0

Wiadomo jakie zarobki będzie miał Umtiti?

3

No tak, bez Peszki to wszyscy by byli w depresji i bez chęci do gry. Jakieś dziwne przekonanie panuje, że Peszko to zbawca naszych reprezentantów. Aż dziwne jak oni mogą grać i żyć na co dzień bez Peszkina.

9

Powołania do kadry nie są przypadkowe :)

18

Nie masz się czym przejmować, będziesz stary, schorowany na emeryturze i bez pieniędzy to wtedy te Twoja kolokwia to będzie pikuś.

0

Na catering nie starczy bo to ok. 1500 zl kosztuje. Ale jak sam będziesz sobie robil, to na luzie.

1

Nie wydaje mi sie, zeby to mocno oslabilo ich reprezentacje, jezeli faktycznie Neuer będzie bronił. Bardziej chodzi o absurdalne powolanie za nsamo nazwisko.

0

Do drzemki w sam raz.

8

Złote chłopaki jednak te kibole :)

10

Twój avatat jest zgoła przerażający :)

1

Nie dodałeś "taka prawda" wiec Twoj komentarz nie przejdzie.

3

Komentarz usunięty

3

Psychofanow nigdy nie zrozumiem. To podchodzi pod jakąś chorobę psychiczna- grozenie komus śmiercia, bo w meczu spowodował kontuzje osoby, ktora z ta grozaca nie ma nic wspólnego. Ale w internecie każdy madry jak zwykle.

1

Widocznie nie ten specjalista potrzebny :)

0

Czy to dziwne, że każda reprezentacja ma swojego lidera, na którego liczy? Błaszczu niedoceniany? Też jakiś absurd. W Argentynie liczą głównie na Messiego, a też przecież jest tam wielu innych świetnych zawodników.
Lewemu można wiele zawdzięczać i gdyby nie on, to nie ma co się oszukiwać- Polski by nie było na mundialu. Będzie miał kontuzję i Polska da radę bez niego- świetnie, ale podobnie jak z Brazylią bez Neymara, czy Liverpoolem bez Salaha, to są po prostu inne drużyny.
To, że onety nim żyją też mnie wkurza, ale w przypadku meczów i wygrywania ich, to Lewy jest naszą główną bronią (nie jedyną).

4

Enrique też nie był na poziomie Barcelony, a jednak potrafił mieć spore sukcesy (przynajmniej na początku).

0

Dziwię się, że temat Eriksena powraca. Zaczyna się robić jak co sezon z Bellerinem. Skoro w poprzednie lato Duńczyk był o pół kroku do przejscia do Barcelony i tak się nie stało, to szanse na tym razem szczęśliwa powtórkę są praktycznie znikome.

0

Ale ze co? Po angielsku zdanie jest bardziej prawdziwe czy o co kaman.

2

Lepszy niż Neymar? Praktycznie nie ma szans na to :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?