0

Książek nie czytałem więc nie mam pojęcia czym się one różnią od gry. Chodzi mi o zakończenie tylko w grze- brakowało mi zespojenia całej gry, bo dali kilka slajdów na koniec i tyle. Brakowało mi interakcji na koniec między bohaterami, możliwości zobaczenia ich w trochę innej odsłonie.
No ale nawet mimo tego, gra przegenialna. Wiedźmin 2 zrobił na mnie duże wrażenie, ale 3 część przebiła spokojnie kilkukrotnie. Ponieważ od niedawna mam konsolę to jeszcze dodatki przede mną :)
Co do tej drugiej gry, o której pisałeś to nie widziałem.

1

Wiedźmin 3 to zdecydowanie najlepsza gra w jaką grałem w życiu, jednak samo zakończenie pozostawiło u mnie spory niedosyt- jak na zwieńczenie trylogii to słabo

2

Nie układaj mu życia, pytał tylko o film :)

0

Mnie tam akurat sytuacja Atletico zwisa i powiewa, jeżeli sam Griezmann powiedział, że wyjaśni przed mundialem to niech tak zrobi :)

0

Wyluzuj, mundial jeszcze się nie zaczął :)

1

Nie wiem, gdzie oni pomieszczą tam tyle osób :)

0

Ja wiem ze Pudzian wygra bo trenuje ksw.

2

Abidal chyba się trochę poczuł :)

5

Czyli ten kto chce iść do Realu to może to zrobić tylko w wieku 14 lat? Później już nie ma takiej możliwości, bo wg Ciebie nie chce? Czytałeś to chociaż co napisałeś?

0

Hehehe dobry żarcik na dobranoc.

3

Lepiej Ci w życiu jak sobie takie głupoty popiszesz? Bo cięzko to brać na poważnie :D

4

Złodziejem to Ty nie zostaniesz :)

0

Ciekawe czy będzie mówił jak Umtiti, że kocha Atletico i nigdy by nie chciał odejść :)

6

To sobie mogli mówić, ale nic oficjalnego nie było. Zresztą kto mówił? Same jakieś pogłoski były.

6

Nie ma żadnego obowiazku. Skończylo sie jak zawsze.

0

Tiguain a Seat to jest różnica.

0

Posiada ktoś z Was Seata Leon 3 z silnikiem 1.4 tsi 125 albo 140 km? Chodzi mi o rocznik od 2012. Przymierzam się do kupna i szukam różnych opinii na temat tego silnika, ponoć starsze modele były wadliwe, ale te od 2012 są poprawione i nie tak awaryjne. Ktoś coś?

1

Najlepszym kanałem podróżniczym było (bo już niestety nie jest) "przez świat na fazie" - Ameryka Południowa, Azja- super pokazane.

7

Chyba amputacja, ale musisz sie dopytac.

1

Cieszylbym sie ze spadku do granicy 4.2 a nie poniżej 5 zl. To i tak jest mega drogo, a takie znizki to jakas zaslona dymna skoro i tak zaraz znowu pojdzie dovgory.

0

Za Munira to i z 10 mln bym się cieszył.

0

Vermaelen to inna historia, gość w szpitalu czuje sie jak w domu :)

0

Wyleczy, ale nie zdąży na mundial. Na pewno nie będzie w 100% formie.

5

Skoro nie masz czasu na siedzenie na LR a na znajdywanie innnych informacji i wrzucanie ich tutaj to coś tu nie gra. Informacje i tak sa kopiowane przez roznych użytkowników co jakis czas w tym samym dniu. Jeżeli chcesz się czymś podzielic i najczęściej wrzucasz to co jest najbardziej popularne to z gory można założyć, ze taka informacja na pewno sie juz pojawila.

0

Na La Rambli nie ma czegoś takiego jak "nie było" :)

12

„Barça jest moim domem, nie mógłbym odejść” - jak łatwo mówić tak, gdy już się podpisze nowy kontrakt i po sporej podwyżce.

1

Prawdziwy Polak.

1

Finał przed tv nie wymaga zbyt wiele wysiłku :)

0

O, chyba znaleźli sie w końcu lekarze ktorzy przyjeli lapowke na "dobra diagnoze" :)

1

No wiadomo, zawsze można być mądrym po fakcie. Pewnie z 9/10 przypadków to by się nie wydarzyło, no ale kurde, trzeba być świadomym tego, że zaraz mundial i oszczędzać się na maksa a nie próbować się popisywać przed Peszkinem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?