Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Książek nie czytałem więc nie mam pojęcia czym się one różnią od gry. Chodzi mi o zakończenie tylko w grze- brakowało mi zespojenia całej gry, bo dali kilka slajdów na koniec i tyle. Brakowało mi interakcji na koniec między bohaterami, możliwości zobaczenia ich w trochę innej odsłonie.
No ale nawet mimo tego, gra przegenialna. Wiedźmin 2 zrobił na mnie duże wrażenie, ale 3 część przebiła spokojnie kilkukrotnie. Ponieważ od niedawna mam konsolę to jeszcze dodatki przede mną :)
Co do tej drugiej gry, o której pisałeś to nie widziałem.
1
Wiedźmin 3 to zdecydowanie najlepsza gra w jaką grałem w życiu, jednak samo zakończenie pozostawiło u mnie spory niedosyt- jak na zwieńczenie trylogii to słabo
2
Nie układaj mu życia, pytał tylko o film :)
0
Mnie tam akurat sytuacja Atletico zwisa i powiewa, jeżeli sam Griezmann powiedział, że wyjaśni przed mundialem to niech tak zrobi :)
0
Wyluzuj, mundial jeszcze się nie zaczął :)
1
Nie wiem, gdzie oni pomieszczą tam tyle osób :)
0
Ja wiem ze Pudzian wygra bo trenuje ksw.
2
Abidal chyba się trochę poczuł :)
5
Czyli ten kto chce iść do Realu to może to zrobić tylko w wieku 14 lat? Później już nie ma takiej możliwości, bo wg Ciebie nie chce? Czytałeś to chociaż co napisałeś?
0
Hehehe dobry żarcik na dobranoc.
3
Lepiej Ci w życiu jak sobie takie głupoty popiszesz? Bo cięzko to brać na poważnie :D
4
Złodziejem to Ty nie zostaniesz :)
0
Ciekawe czy będzie mówił jak Umtiti, że kocha Atletico i nigdy by nie chciał odejść :)
6
To sobie mogli mówić, ale nic oficjalnego nie było. Zresztą kto mówił? Same jakieś pogłoski były.
6
Nie ma żadnego obowiazku. Skończylo sie jak zawsze.
0
Tiguain a Seat to jest różnica.
0
Posiada ktoś z Was Seata Leon 3 z silnikiem 1.4 tsi 125 albo 140 km? Chodzi mi o rocznik od 2012. Przymierzam się do kupna i szukam różnych opinii na temat tego silnika, ponoć starsze modele były wadliwe, ale te od 2012 są poprawione i nie tak awaryjne. Ktoś coś?
1
Najlepszym kanałem podróżniczym było (bo już niestety nie jest) "przez świat na fazie" - Ameryka Południowa, Azja- super pokazane.
7
Chyba amputacja, ale musisz sie dopytac.
1
Cieszylbym sie ze spadku do granicy 4.2 a nie poniżej 5 zl. To i tak jest mega drogo, a takie znizki to jakas zaslona dymna skoro i tak zaraz znowu pojdzie dovgory.
0
Za Munira to i z 10 mln bym się cieszył.
0
Vermaelen to inna historia, gość w szpitalu czuje sie jak w domu :)
0
Wyleczy, ale nie zdąży na mundial. Na pewno nie będzie w 100% formie.
5
Skoro nie masz czasu na siedzenie na LR a na znajdywanie innnych informacji i wrzucanie ich tutaj to coś tu nie gra. Informacje i tak sa kopiowane przez roznych użytkowników co jakis czas w tym samym dniu. Jeżeli chcesz się czymś podzielic i najczęściej wrzucasz to co jest najbardziej popularne to z gory można założyć, ze taka informacja na pewno sie juz pojawila.
0
Na La Rambli nie ma czegoś takiego jak "nie było" :)
12
„Barça jest moim domem, nie mógłbym odejść” - jak łatwo mówić tak, gdy już się podpisze nowy kontrakt i po sporej podwyżce.
1
Prawdziwy Polak.
1
Finał przed tv nie wymaga zbyt wiele wysiłku :)
0
O, chyba znaleźli sie w końcu lekarze ktorzy przyjeli lapowke na "dobra diagnoze" :)
1
No wiadomo, zawsze można być mądrym po fakcie. Pewnie z 9/10 przypadków to by się nie wydarzyło, no ale kurde, trzeba być świadomym tego, że zaraz mundial i oszczędzać się na maksa a nie próbować się popisywać przed Peszkinem.