0

Roswell było najlepsze :)

0

Masz rację, przeoczyłem.

1

Fakt, coś słabo ogarniam po majówce :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież to jedno wielkie gdybanie. Nic z tego by się nie wydarzyło po czerwonej kartce z Bale'a.

0

Przecież Messi wcale nie jest taki potulny i nieraz pokazuje swój niezły charakterek na boisku :)

2

Suarez pięknie pajacuje. Nie ma co się potem dziwić, że nikt nie chce przerywać gry widząc jego symulki, bo nie wiadomo kiedy kontuzja może być prawdziwa.

0

Bronić Roberto nie zamierzam, bo kartka ewidentna ale nigdy nie zrozumiem takiego padania jak w przypadku Marcelo i łapania się za twarz jakby ktoś go kwasem oblał. Porażka.

11

Brak kartki dla Bale'a to jakiś absurd. Marcelo też piękna symulka- kartka sprawiedliwa, ale bycie taką ci*ą mega słabe.

0

Reakcje Ronaldo po strzelonej bramce pokazuje dobitnie, gdzie oni mają ten mecz :)

2

Wydaje mi sie ze głównym powodem byla ta stronniczosc przy meczach Borussi. Przecież to było az niesmaczne jak sie słyszało jego komentarz przy tych meczach. Dobrze ze go odsuneli.

0

Tydzień robotyi budujesz oczyszczalnie. To jest zycie :)

0

Na czym tak poplynales?

1

Łukasz już na siłkę nie latasz? :D

0

Tylko teraz to nic nie zmieni już :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może on tez musi sie wyzalic jak Gomes to wtedy bedzie dostawał "zasluzone" szanse :)

1

Dobry fetysz masz jak patrzysz na tłustość włosów Pola :)

0

Albo jak Polacy na IO w 72 :(

0

Transfer Griezmanna chyba powoli staje się nieunikniony. Oby dobrze poukładali z nim drużynę.

2

Ja się boję- ale jedynie tego, że ktoś może tak pomyśleć na serio.

1

Póki Cię nie złapią to nie :)

30

Lepsze to niż Twoje bajeczki :)

0

Ile to już takich "pewniakow" było :)

0

Nie zamulaj jakimis smętami :)

4

Nie mogę się doczekać.

0

I myślisz, że Atletico to klub charytatywny dla Barcelony, który opłacałby pensję Dembele i dawałby mu się ograć przez cały sezon, żeby potem go oddać?

1

Totalna głupota. Ale pomijając ten fakt, to ciekawe który klub miałby go wziąć na ogranie i płacenie pensji. Żaden topowy nie bierze zawodników tego pokroju na wypożyczenie, a granie w Leganes średnio widzę, żeby mu coś dało.

0

Ale o co Ci chodzi?

4

Czekaj, wrzucę go na kanał i dam znać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?