Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roswell było najlepsze :)
0
Masz rację, przeoczyłem.
1
Fakt, coś słabo ogarniam po majówce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież to jedno wielkie gdybanie. Nic z tego by się nie wydarzyło po czerwonej kartce z Bale'a.
0
Przecież Messi wcale nie jest taki potulny i nieraz pokazuje swój niezły charakterek na boisku :)
2
Suarez pięknie pajacuje. Nie ma co się potem dziwić, że nikt nie chce przerywać gry widząc jego symulki, bo nie wiadomo kiedy kontuzja może być prawdziwa.
0
Bronić Roberto nie zamierzam, bo kartka ewidentna ale nigdy nie zrozumiem takiego padania jak w przypadku Marcelo i łapania się za twarz jakby ktoś go kwasem oblał. Porażka.
11
Brak kartki dla Bale'a to jakiś absurd. Marcelo też piękna symulka- kartka sprawiedliwa, ale bycie taką ci*ą mega słabe.
0
Reakcje Ronaldo po strzelonej bramce pokazuje dobitnie, gdzie oni mają ten mecz :)
2
Wydaje mi sie ze głównym powodem byla ta stronniczosc przy meczach Borussi. Przecież to było az niesmaczne jak sie słyszało jego komentarz przy tych meczach. Dobrze ze go odsuneli.
0
Tydzień robotyi budujesz oczyszczalnie. To jest zycie :)
0
Na czym tak poplynales?
1
Łukasz już na siłkę nie latasz? :D
0
Tylko teraz to nic nie zmieni już :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może on tez musi sie wyzalic jak Gomes to wtedy bedzie dostawał "zasluzone" szanse :)
1
Dobry fetysz masz jak patrzysz na tłustość włosów Pola :)
0
Albo jak Polacy na IO w 72 :(
0
Transfer Griezmanna chyba powoli staje się nieunikniony. Oby dobrze poukładali z nim drużynę.
2
Ja się boję- ale jedynie tego, że ktoś może tak pomyśleć na serio.
1
Póki Cię nie złapią to nie :)
30
Lepsze to niż Twoje bajeczki :)
0
Ile to już takich "pewniakow" było :)
0
Nie zamulaj jakimis smętami :)
4
Nie mogę się doczekać.
0
I myślisz, że Atletico to klub charytatywny dla Barcelony, który opłacałby pensję Dembele i dawałby mu się ograć przez cały sezon, żeby potem go oddać?
1
Totalna głupota. Ale pomijając ten fakt, to ciekawe który klub miałby go wziąć na ogranie i płacenie pensji. Żaden topowy nie bierze zawodników tego pokroju na wypożyczenie, a granie w Leganes średnio widzę, żeby mu coś dało.
0
Ale o co Ci chodzi?
4
Czekaj, wrzucę go na kanał i dam znać.