Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od węglowodanów to się tyje więc.. :)
22
Widać lata obserwacji.
0
Ma błąd w nazwisku.
22
Komentarz usunięty
3
Dziękuję za zaproszenie, ale nie skorzystam.
4
Musisz jej na pszyrce liścik miłosny wysłać.
6
W Barcelonie nigdy nie może być spokojnie i nudno :) Wątroba z czarnego rynku.. niezła afera będzie :)
0
Zależy co chcesz robić, pracować czy uczyć się tylko. Takie szkoły jak cosinus to pic na wodę nic tam się nie nauczysz.
0
Nie, ale znam ludzi którzy chodzili.
0
Szkoła dla leniuchow i debili więc odradzan :)
2
Przecież nawet nic ciekawego się nie dzieje w tym temacie?
1
Kurła, kiedyś to było...
1
Kiedyś dawałem się nabrać na te wszystkie survivale ale teraz jest to po prostu śmieszne :)
35
W sumie ma rację.
13
Jakis wniosek?
2
Najgorsze jest to, ze takie zachowanie nie ma żadnego wytłumaczenia. Zwykla umyslowa niepelnosprawnosc.
10
Ty to jestes prawdziwy socio! Normalnie respekt. Ech.
1
No to Szczęsnego poniosło z takim komentarzem.
0
No chlopie, pisze przecież ze powinni takie cos wprowadzic, bo to niszczy pilke takie granie na czas, a wyskakujesz z durnym pytaniem. Napisz jeszcze xD razy tysiac, będziesz fajniejszy.
0
Dobra, widzę nie docierają do Ciebie podstawy. Zostawmy temat :)
0
Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Japonia tez pokazywala gre fair play?
2
Szczerze mówiąc to takie granie jak teraz Hiszpania pokazuje to aż niesmaczne jest. Powinni wprowadzić zasade jak w ręcznej (w koszykowce chyba też) ze za zbyt duzo podan na własnej polowie to zwyczajnw granie na czas i ostrzeżenie od sedziego.
2
No, mógł w ogole zacząć płakać i kazać anulować bramkę.
2
Nie ma to jak stylistyczna wypowiedź.
0
To w takim razie jakie znaczenie ma dla Ciebie ta przebojowosc? I na co wpływa, skoro nawet nie jest lepszy?
5
Skonczylby jak Czychrynski, Hleb i inne wschodnie wynalazki. Ale ludzie maja to do siebie, zs wystarczy im jeden mecz by zwariować.
9
Przecież to nie ma sensu :)
0
Jeżeli znajdziesz takie gdzie płacą to jak najbardziej idź tam.
7
Szkoda, że Lewego tak w meczu nie widać co na tym zdjęciu :)
6
Akurat w przypadku piłki nieszczęście jednych, to szczęście innych. Nie da rady dogodzić każdemu :)