0

Od węglowodanów to się tyje więc.. :)

22

Widać lata obserwacji.

0

Ma błąd w nazwisku.

22

Komentarz usunięty

3

Dziękuję za zaproszenie, ale nie skorzystam.

4

Musisz jej na pszyrce liścik miłosny wysłać.

6

W Barcelonie nigdy nie może być spokojnie i nudno :) Wątroba z czarnego rynku.. niezła afera będzie :)

0

Zależy co chcesz robić, pracować czy uczyć się tylko. Takie szkoły jak cosinus to pic na wodę nic tam się nie nauczysz.

0

Nie, ale znam ludzi którzy chodzili.

0

Szkoła dla leniuchow i debili więc odradzan :)

2

Przecież nawet nic ciekawego się nie dzieje w tym temacie?

1

Kurła, kiedyś to było...

1

Kiedyś dawałem się nabrać na te wszystkie survivale ale teraz jest to po prostu śmieszne :)

35

W sumie ma rację.

13

Jakis wniosek?

2

Najgorsze jest to, ze takie zachowanie nie ma żadnego wytłumaczenia. Zwykla umyslowa niepelnosprawnosc.

10

Ty to jestes prawdziwy socio! Normalnie respekt. Ech.

1

No to Szczęsnego poniosło z takim komentarzem.

0

No chlopie, pisze przecież ze powinni takie cos wprowadzic, bo to niszczy pilke takie granie na czas, a wyskakujesz z durnym pytaniem. Napisz jeszcze xD razy tysiac, będziesz fajniejszy.

0

Dobra, widzę nie docierają do Ciebie podstawy. Zostawmy temat :)

0

Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Japonia tez pokazywala gre fair play?

2

Szczerze mówiąc to takie granie jak teraz Hiszpania pokazuje to aż niesmaczne jest. Powinni wprowadzić zasade jak w ręcznej (w koszykowce chyba też) ze za zbyt duzo podan na własnej polowie to zwyczajnw granie na czas i ostrzeżenie od sedziego.

2

No, mógł w ogole zacząć płakać i kazać anulować bramkę.

2

Nie ma to jak stylistyczna wypowiedź.

0

To w takim razie jakie znaczenie ma dla Ciebie ta przebojowosc? I na co wpływa, skoro nawet nie jest lepszy?

5

Skonczylby jak Czychrynski, Hleb i inne wschodnie wynalazki. Ale ludzie maja to do siebie, zs wystarczy im jeden mecz by zwariować.

9

Przecież to nie ma sensu :)

0

Jeżeli znajdziesz takie gdzie płacą to jak najbardziej idź tam.

7

Szkoda, że Lewego tak w meczu nie widać co na tym zdjęciu :)

6

Akurat w przypadku piłki nieszczęście jednych, to szczęście innych. Nie da rady dogodzić każdemu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?