Rafal_GT
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag (Madrid)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Psg ma cisnienie. Kontuzje sa i beda wzorajszy remis byl wynikiem.bardzo slabej skuteczności. Czy mnie ten remis boli tylko troszeczke mamy 2 kolejke Remis po dobrej grze i wielkim pechu. Na te chwile Real potrzebuje czasu by zlapac forme. A co do Barcelony nie przesadzaj z ta dominacją
0
No tak bo Real potrzebuje pilkarzy w formacji ofensywnej :) Ronaldo, Bale Benzema, Lucas V. Asensio,Isco,Mariano :) Faktycznie braki :) a zawsze w razie jakiejs plagi mozna zagrac 4-4-2 bo w pomocy Czekaja Modric,Kovacic,Casemiro, Toni,Looriente. Real ma wszechstronnych graczy i bez sensu nam sciagac teraz napastnika z taka kadra skoro za rok Vincius wchodzi do kadry i.mu tez bedzie trzeba dac minuty. Zauważ ze od transferu Cabelosa nawet plotek na temat transferow nie ma. Real mie jest glupi i nie bedzie placic 150 mln za Mbappe nie jestesmy w desperacji
0
Real sie staral :) Ty tak z tym na powaznie?
0
A Dla Ciebie koles zachowuje sie normalnie?
0
Xd tiaaaa wiec sobie pogadalisny
0
Nacho jeden z najszybszych pilkarzy w La Liga on nie gra slabych meczy jest po prostu idealnie bardzo dobry po za tym on ma byc 3 stoperem. Kovacic nie jest do 1 skladu hahahahaha wszedzie nawet Barcelonie mialby pierwszy skład to samo Asensio... Piszesz ze Theo sobie nie pogra ? Zidane to trener Menadzer i przyjaciel pograja wszyscy
0
Na sile umniejszasz Realowi a Barce wyciagasz tez na sile na szczyty
1
Dembele dla mnie jest skończony poprzez ten kolejny strajk... Nieprofesjonalny koles. A info sie pojawilo z tytułu ze BvB jest grupowym rywalem Realu.
0
Serio 10mln wiecej niz Paulinho i o 5 mniej niz Vinicius.... i 3x mniej niz Dembele?
0
Ale w czym problem ? " Twoj zarzad" nie potrafił wynegocjować klauzuli ktora zatrzymalaby waszego pilkarza TOP 2 w drużynie... Ale krytyka i tak na Real bo za wysokie klauzule. Owszem kazdy jest do wyjecia ale Barca jakby musiala sprzedac to ponizej 300 by nie zeszla. A Real wyprzedza rynek o kilka kroków wlasnie takimi klauzulami obecnie takiego Pereza stac na Messiego o szejkach, Chinczykach nieswspominajac a klub nie ma nawet pol zdania do powiedzenia 300mln to maja obiecujacy pilkarze w Castilli (rezerwy Realu) Takie klauzule jakie ma Barca to a brak umiejejetnosci w negocjacjach i b brak zdolnosci przewidywania. 1mld to kwota za ktora bierzesz bez pytania jesli Karim by chciał to poszedlby ale na zasadach Realu jakies 200mln bo z niewolnika nie ma pracownika ale klub trzeba szanowac Co do refleksu to banik zszedł.
0
Wywalili po mega awanturze krzesla lataly taaaa a a teraz wrócił zatrudniony przez tych samych ludzi i dostal Dyrektorem:) Co za brednie
0
Dokladnie Real akurat pilkarzy na sile nie trzyma Danilo chcieli ale mu rola nie pasowala wiec odszedl to samo Fabio, Soldado, Raul, Iker Beckham i moglbym tak wymieniac
0
Aaaa co do Roberto sa plotki ze United chce chlopaka.
0
To zapłacie tyle ile oczekuje klub a nie tyle ile wy chcecie i liczycie ze jego zachowanie wymusi na klubie odejscie... To jest wiecej niz klub? A mam pytanie nazywacie sie Pilkarski Klub Barcelona a wasze haslo to wiecej niz klub to jak to jest?
0
No i co w Rennes zrobil to samo teraz w BvB... Ty taki pro ludzki ze z niewolnika itd ale sam chcesz go na lancuchu metalowym trzymac w postaci wysokiej klauzuli. Od kiedy piłkarz ustala cene za ktora klub ma go sprzedac.
0
Co poniósł jakie konsekwencje... Chlopie... Ciekawe czy jak Messi by chcial odejsc teraz do upragnionego eee M.City a City daje 200 a ten sie buntuje to tez byłbyś taki pro-ludzki.
Borrusia go sprzeda ale jak ona uzna cene za dobra a nie Barcelona. Bo to sprzedający okresla cene a nie kupujacy chyba ze uwazasz ze jest na odwrot to cofnij do tematu Messiego i City i powiedz co bys zrobil gdy pilkarz odpierdziela a klub dostaje niezdawalajca oferte
0
I jak tam nadal nie macie kaski ? Dostaniecie pod koniec sierpnia :)
0
Eee a ja majac umowe z Play to nie zywy jestem? On ma umowe z BvB ja mam Play... To firma i to firma...
A teraz postaw sie w sytuacji gdzie klub majac umowe np z Gomesem ugaduje sie z eee z fc pekin utd na kwote 150mln ale Gomes nie chce.isc wiec.Barca wstrzymuje mu pensje nie pozwala.wchodzic na obiekt itp i zmusza go do odejscia łamiąc wszelkie zapisy w umowie.
Umowa jest dla obu stron. Nie mozna jej łamać poki obie strony sie z niej wywiazuja nie mozna tak sie zachowywac i jej zrywac. Mam nadzieje.ze Uefa sie nim.zajmie bo to karygodne na kilka dni przed meczem takie cyrki robic
11
Jaja sobie robisz? Wiesz co to jest umowa? Ma wazny kontrakt wiec jego obowiązkiem jest go wypelniac czyli trenowac i grac to jego obowiazek.
Klub nie moze sprzedac zawodnika bez jego zgody tak samo zawodnik nie moze sobie zmieniac klubu bez zgody obecnego pracodawcy. W zyciu wszystko opiera sie na umowach Kredyty, raty, praca (tez nie mozesz od tak sobie nagle nie przyjsc do pracy onowiazyhe Cie okres wypowiedzenia itp. Z operatorem komorkowym to samo czy telewizyjnym... idz teraz do Salonu play i powiedz wie pani co ja chce do Plusa. A ona Ci podsunie karteczke z taka suma odstepnego ze taniej Ci bedIe miec 2 abonamenty. ...
Umowe jak slowo trzeba szanowac. Jesli dembele faktycznie tak pogrywa to wspolczuje Wam takiego gracza ktory po 7mc zarzada nowej umowy :) lub zacznie strajkowax bo chce do PSG lub City
0
Dlatego napisalem jak ich przydusi... Mysle ze znajda roziwazanie pamietajmy chodzi o lato 2018
2
Przeciez szejk Was skarcil za tego Veriatiiego. Perez tez chcial Marco sam przyznal ze po roZmowie z Psg odstapil... Nie jest glupi na rynku livza sie kontakty i klasa dobre stosunki a Wy mysleliscie ze to chloptasie pokroju Sevilli ? A Tu zonk.
0
Po okienku w 2018 roku...
0
Mieliby caly rok na skombinowanie 110mln
0
Jak ich przydusi to sprzedadza Cavaniego a jego w tych czasach to upchnie sie w granicach 80mln... Maja fajny przepelniony srodek... Mysle ze to nie jest problem...
1
Co podziękował? Dostal oferte i poleciał po podwyżkę:) Gdyby nie te 8 kontraktow przez 11 lat to Messi juz dawno biegalby w M.City lub Psg nie wykluczajac Realu... Robicie z Messiego taka cnotke a w gruncie rzeczy doi z Was ogromne pieniadze... nic dziwnego ze Neymar jest rozgoryczony bo zrodla podaja ze zarabia 15 a Messi 30... Gdyby messi byl taki swiety to gralby liczmy za 25 Neymar za 20 i wielkiego placzu by nie bylo a tu widac zrobiono wszystko pod Messiego. Cr tez za darmo nie gra ale z niego na sile nie.robi sie grzecznego chlopca i tu cyt Messiego " Gralbym w Barcelonie nawet za darmo" Po co tak sciemniac i robic co innego...
0
Co dopiero wyjdzie w 2018 roku do tego czasu sprzedadza kogos... malo to chetnych... za samego krychowiaka dostna 15 - 20
0
Jakis przyklad ?
0
Synek :) jesli jestm Twoim synkiem to informuje.C Cie.ze.jestes juz potrojnym dziadkiem.... Co Wy.macie z tym zanizaniem wieku..
0
Ale co jest nieprawda? Przeciez to Wam powinno zalezec na szybkim zamknięciu transferu... Chcieliscie wydymac Psg z Marco... Prowadziliscie podjazdy do niego wiedzac ze ma status nie na sprzedaż.... Wiec jak szejk sie wkurzy to Was wydyma... dostaniecie kase w istatniej chwili i po zabawie.
0
Jezu jaka agresja...