Rafal_GT
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag (Madrid)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu nie chodzi przeciez o 12mln.... Tu chodzi o to by nie przegrac sezonu w meczach z Malaga i Alaves Celra
0
Bliźniaki mu sie urodziły to spakowal sie i pojechał
0
Im wyższa klauzula tym wyższa płaca. To ma jakiś mechanizm/
1
Oj mijasz sie z prawdą... Darowizny chyba od 10 000 zł sa opodatkowane jakimiś 3czy 4%... Jesli dobrze pamietam. To samo tyczy sie Tego malowania... To tak nie działa...
I zadne brawo Messi juz wyrok za to ma CR się broni reszta tez ma za uszami... Wiedzieli gdzie idą gdzie grają i jakie sumy za tym idą zarabiają naprawde porządne pieniądze i taki Messi i te 9 mln czy Cr 14 toc To dla nich naprawde nie wiele...
Za 25 lat Bedą mówić o rywalizacji CR i Messiego i przyjdzie jakiś gimbus i wypomni jakies grosze tak jak Teraz ze Maradonna to cpuń itp.
0
Roberto a znam znam. Jak mowie liczy sie efekt koncowy.
0
Dla mnie co roku w lidze mozecie wygrywac i na Camp Nou i na SB. Wazne jest kto po 38 spotkaniach bedzie mial wiecej punktów :)
0
Jako Gif mam jego bramki z dwoch finałów LM :) Byly to bardzo wazne bramki. I nie napadajcie na mnie tylko.spójrzcie obiektywnie Bale zdrowy to top skrzydlowych.
0
I kosztuja lekko 75-90 mln. Dla mnie obraliscie sobie nie realny cel Verattiego. No chyba ze chcecie wydac ok 130mln kazda nizsza kwota do bedzie sukces.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Tak tak teraz bedziesz wmawial ze Paulinho jest lepszy niz Verratii....
0
Facet marketing sobie buduje... Duzo szumu zaraz po CR jest najczesciej wymieniana osoba co do zmiany klubu. A moim zdaniem I CR i Marco zostana na miejscu
2
Taki stan umysłu. Wiecej niz klub :)
1
Zdrowia i pieniążków życzę. POZDRO Leo
1
Ja widze to tak Neymar senior mow do Jr. Te wez zagaadaj w robocie bo Lima szuka roboty... A i mowil mi ze odpali mi %. Neymar Jr. Eeee szefie jest taki jeden co za friko przejdzie! Ojciec prosil zebym zagadal.
To szefo ok niech przyjdzie.... Jeszcze senior sie wkurzy i Ci bilet do M.UTD kupi... I do.Anglii robic pojedziesz za wiekszy hajs :)
Minusy Miejsce po za UE, wyzszy kontrakt (jak za free to norma) 27 lat jeszcze w BraZylii... wątpliwy talent.
Plusy.... Za friko moze odpali
0
Odpal YT wpisz Lewandowski a dowiesz sie co Polacy o nim sądzą :) ze cienki ze Bayern gra na niego ze na żonę ktora jest taka i owaka...
Stary obejrzyj po prostu kilka spotkań i sam wyrób sobie opinie.
0
I po co te kłamstwa... ewidetnie widac ze byl kontakt
0
Chore to jest to ze podpial nie dawno kontrakt za mega kase. Gdyby tak bardzo chcial grac w Barcelinie to by go nie podpisal.... Nie mozna tak postepowac klub dla tego dal mu dlugi mowy kontrakt by skupic sie na innych pozycjach.
1
Jakbys uzupelnil swoja wiedze to Ronaldo upadl po kontakcie z rywalem. Po kolejne gdy Ronaldo wstawal zostal pchniety spowrotem na murawe... tam tez powinna byc kartka. Co do Ramosa.serio dodatkowe.zawieszenie? Zostal ukarany za przewinienie. A jak tak gdybasz to Karny dla Realu na.Santiago powinien byc po faulu na poczatku Umtiti vs Ronaldo.... Ale Ty widzisz tylko jedna strone medalu
0
I to Real mistrzem.
3
Sporo błędów jak co sezon. Mnie osobiscie najbardziej bola nie uznane gole badz uznane wynikajace z spalonego badz jego braku. Jesli chodzi o reke w polu karnym czy faul to tu duuuuzo zalezy od interpretacji. Ogólnie wole zeby sędzia nie odgwiZdał karnego niz podyktował (brak karnego mniej rzutuje na wyniku)
Jako kibice Barcelony przytaczacie mecz z betisem i Villareal ze ta zostaliscie skrzywdzeni zauwazcie RSSS oraz chocby mecze z Realem to ze Umtiti faulowal na poczatku meczu Ronaldo to jest fakt powinien byc karny i kartkaco pozniej 2 kartka I teraz moglbym rozpoczac gdybanie co by bylo gdyby... Jedni napisza byloby 3-3 moga tak sadzic inni napisza ze Real 2-0 by nie poscil inni ze Barca by sie wkurzyla i wygralbaby 11-1... nie gdybajmy....
Prawda jest jedna kiedys smialiscie sie z Realu wina sędziego te filmiki memy z Mou te wyliczanie... Wtedy Real byl krzywdzony. Teraz robicie to wy identycznie... I nie ma o to zalu ale wymagajcie od siebie bo kluby Real czy Barca potegi pilki nie moga sie mazac ze sedzia nie uznal im 2 bramek i na to zrzucić wine przegranego sezonu dobrze wiemy ze gdyby Barca zdobywala pkt z Betisem to i Real inaczej potrzedlby do innych spotkan.
Korupcja sędziów... Wszyscy wiemy ze to sciema nie ma czegos takiego jak "Perez posmarowal". Takie dogadywanie ze strony Barcelony gdzie prokuratura z waszego miasta ma kilka waszych spraw na biurku to nie fair...
Na koniec życzę Wam jak i Nam (Kibicom Realu) mniej błędów w najvlizszych latach.
Pozdro
1
Prosze Cie trzeba bylo samemu ograc Malage... kilka postow wyzej odpowiedzialem dosc dluga wiązankę... Sedzia to czlowiek myli sie. Placz o brak mistrzostwa bo nie uznano 2'bramek to przesada.
0
Mowa jest o LM wiec rozmawiam o LM...
0
Iniesta, Xavi :) i co moze jeszcze Busi? Ronaldinho jest tu naciagany bo za co za kilka sztuczek w slabym PSG i lidzetak franslcuskiej i 3 lata w Barcelonie na top poziomie a pozniej w Milanie na poziomie mocno przeciętnym
0
Ok gdyby sedzie sie nie pomylil to bramki na 1:2 dla Bayernu by nie wpadla.
0
Ja po prostu odpowiadam Ci na Twoj zarzut ze po za golami nie daje nic druzynie. No to wybralem wedlug mnie najlepszego pilkarza Barcelony ( gdyby to byla strona Chelsea wybralbym Hazarda) podalem statystyki z turnieju o jakim jest news i tyle. A Ronaldo wczoraj biegal w te i spowrotem. Pozdro
0
Ronaldo ma 10 bramek i 6 asyst messi ma 11 i 2.... Wiec o czym ty piszesz.
1
Ale Ronaldo wg roznych zrodel powiedzial rozne rzeczy. Co do Messiego w reprze to Fifa pracuje na zapisach video a la liga nie... Kara sluszna kazdy dostal i Ronaldo i Messi i Ancelotti swojego czasu... A Neymar? To ze ma klopoty z nerwami i jest rozpieszczany to kazdy wie... Barca glupio go broni zamiast do pionu postawic... Odwolali by sie normalnie to by udalo sie moze zmniejszyc im kare do jednego spotkania...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przeciez to Barcelona wiedzac ze komisja zbiera sie w piatek czeka na" cos" i sklada odwolanie od kary ( nie prosbe o zawieszenie kary) kilka godzin po komisji... Mieli na to caly tydzien. Chcieli wydynac komisje szukac luk prawnych to sie doigrali... a samo zachowanie takie niesmaczne...
0
Pytanie jest dosyc oczywiste czy Barcelona zlozyla wniosek o zawieszenie kary. Czytajac te pisma Barcelona nie wniosla o zawieszenie kary a robi sie tak chociazby afery transferowe i zakazy najpierw i Barca i REAL wnosily o zawieszenie. Prawda jest taka ze Barcelona gdyby chciala normalnego ropatrzenia to lozyla by to w tygodniu dobrze wiedzac ze rada rozpatruje to zawzze w Piatki. Czekali i sie przeliczyli ps Ronaldo i Ancelotti swojego czasu tez wlasnie za klaskanie ii komentarze siedzieli bodajze 3 spotkania. A takie zachowanie zarzadu tylko usprawiedliwia Neymara zamiast go postawic do pionu to glaszcza i idaja ze to swiat jest zly.