1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Oj przestań... Nie tacy jak on odchodzili... Uzalezniliscie sie od 1 piłkarza jak on czegoś nie zrobi to max 0-0 :) Odejdzie i wyjdziecie na tym b.dobrze

0

I co dostał te podwyżkę ??

0

Fabregas a po co Wam on ? co dalibyście go do obrony... Zmarnowaliście czas Cesca teraz w Chelsea pokazuje Wam Mourinho jak sie powinno Hiszpana wykorzystywać. A Rakitica nie skreslaj młody jest jak dacie mu czas i przestanienice grac nazwiskami to chłop wam da DUZO radosci za marne grosze.

0

Z perspekty kibica Realu uwierz cieszyłem sie z tego okna. Własnie ze wzgledu na ten transfer do Arsenalu myslałem ze udał sie wam trannsfer Vermanella ?:) Chyba tak to sie pisze :) Ale jak sie okazało póki co nic z niego nie macie...

0

Woodgatte :) gracz Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?