2

Trzeba bylo pokonac te rezerwy Realu w Maladze :) z tego co pamiętam to wasz wychowanek Was w meczu z Malaga pogrążył :) Patrzcie najpierw na siebie bo Wy zawsze pokrzywdzeni. Najwiecej kArnych gwizdano dla Was a najmnoej przeciw wam z tego co kojarze to 1 lub zadnego.

1

Czerwone sluszne bramki w madrycie 2 spalone Realu i jedna spalona Bayernu ( kluczowy blad bo doszlo do dogrywki i tych w/w spalonych.

0

Pogba 120 Veratti 70 :) Jasne :) kazda kwota niższa niz 120 to bylaby promocja.

2

Aaaa toooooo ok ok :) zapomnialem bo nie mialo to wplywu na zaden sukces.

0

Moze przynajmniej takim transferem wzbogacicie Polski klub :) £k$ cos dostanie?

0

O jakiej rywalizacji napisales?

0

Prawda jest taka ze Messi niezle Was doi w ciagu istatnich lat co chwile wyzsze zarobki... Co chwile najwyższe zarobki... Do tego kilja zlych transferów i i wysokie kontrakty utrzymanie Neymara ( cholera wie ile on naprawde zarabia ile kosztowal itp) no i kasy moze brakowac bo zamiast 1 syper pomocnika macie 3 przecietnych. Koszt taki sam pensja zblizona.

0

Bo to kwota pewnie 85mln'...

0

Jest wart tyle ile sa w stanie Ci zapłacić. Z Messim jest o tyle smiesznie ze jedno gada a robi drugie.

0

To Messiego juz bys w Barcelonie nie zobaczyl... Jak mozna wzlekac z podpisaniem rok przed koncem... Chlopak poczekalby jeszcze 6mc i moglby oficialnie przyjmowac oferty... Mysle ze Takie PSG, Utd,Chelsea czy City przy transferze za free zaplaciloby mu za sam podpis z 50 mln plus rocznie lekko 40-50...

0

Jak to wyliczyles?

0

Czuje sie okropnie... Chodze do pracy dla Pieniedzy !!! Nie spie po nocach... Jak ja moge tak robic?! Fcet daje mi zajecie możliwośći rozwoju a ja biore co miesiac kase....

Kiedys tak nie bylo.... Czlowiek robil piramidy za miske ryzu... To byly czasy... A teraz ludZie ida do pracy bo chca kasy !!!

0

Wow wiecej niz Pele i Ronaldinho ! Ja na Fotce mam wiecej serduszek niz Beckham Naymar z Messi i Ronaldo razem wzieci! Wiecie ze mam wiecej znajomych na Facebooku niz cala reprezentacja Polski w latach 60'?

5

Bo on tak kocha ten klub :) Gdzies widziałem jego wywiad ze mógłby grac dla Barcelony nawet za darmo :) Jak widac na zalaczonymy obrazku :)

2

Sredniak ktorego nawet Valencia nie chce :) Swiatowa klasa :) Nie rozwinął sie bo juz to co ma byc to bylo.

0

Dajac 15 mln Transfer wychodi z opodatkowniam 22,5 mln

0

Jeszcze kropke postaw na koncu zdania.

0

Przeciez on zaprzeczył.... a po chwili powiedzial jak to dziala :) ze zmienili przepisy itp :)

0

Ale 50% wartosci biletu. To niesmaczne... Zreszta narcystyczny klub... Sami sie nazwali wiecej niz klubem :)

0

Klub sprzedaje bilet socio i maja w umowie ze i dziele sie kasa na pol. Barca sprzedaje bilet po 1500 i daje 100 € twierdzac ze sprzedala po 200 co tu rozumieć

1

Aaa z komentarzy sobie jakies brudy wyciagasz slabe zrodlo:)

A co tej afery biletowej to jest skandal kolejny juz "Wiecej niz Klubu"

0

Jakie teorie? Podziel sie wiedzą.

0

Real juz rok temu go obserwowal.

0

Po co mieszasz w to Real chcesz o nich popisac zapraszam na strone.

Neymar ? Zaprzeczysz ze jeszcze nigdy nie zagral u Was w weekend w ktory urodziny ma siostra ktore wypadaja w srodku sezonu?

Ronaldinho Pewnie ze pamietam szanuje go oklaskali go no i co to ma byc zarzut ze Bernabeu ma honor i potrafi oklaskac rywala poa dobrym meczu a nie gwizdac non stop na Ronaldo jak gra na Cam nou na stadionie "wiecej niz klub" ? Ale przyznac trzeba ze Ronaldinho zmarnowal sie na wlasne życzenie.

Messi ten od pomagania dzieciom :)

Co do sypialni Ronaldo nie bede wchodzil mu do łóżka :) Jak chcesz to tam wejdz. Obecna parterka Ronaldo jest ciazy wiec naprawde... Aktualizuj dane. A ze umawia sie z modelkami ktore nie chca konczyc karier a on cjce dzieci to co ma zrobic to legalne.

Barca i młodzież no tak Iniesta , Xavi to chyba wasi najmlodsi wychowankowie w pierwszym skladzie aaaa nie Messi mlodszy ( najlepszego z okazji 30:)) Aaaa Xavi w katarze :)

1

Krotko mowiac... Neymar robi w konia klub i specjalnie lapie kartki symuluje kontuzje by latac na impreze swojej siostry... Ronaldinho anty sportowy tryb zycia. Messi przekret goni przekret... Sam klub dzialal malo fair neymargate wyroki itp. Wiadomo ze kazdy klub ma cos za uszami ale nie kazdy klub publicznie mowi ze jest czyms wiecej niz klub wywyzsza sie na tle innych a tak naprawde ma za uszami spooooro...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko wystarczylo powiedziec eeee sandro odz za free ale klauzula 4 mln dla nas dla innych 20. I w razie 50% dla nas...

0

MEesi,Ronaldinho,Naymar... Sposób zycia

1

Dokladnie w takim wieku powinien juz miec co najmniej 2 dobre mistrzostwa swiata i conajmniej jedne super ME...

0

A Real robi? Real jest gotowy sprzedac kazdego nawet Ronaldo. Inna sprawa jest pozwolic odejsc zasluzonym jak Raul ( placili mu nawet jak gral w.Schalke ) To samo bylo Ikerem... A inna sprawa oddawac za frico Sandro ktory wg mnie obecnie jest wart ok 30 mln lekko.Albo 8 mln za Bartre 8 :) Ktos tu pisal ze Bedanrek z Lecha kosztowal. A koles nawet do kadry sie nie łapie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?