Rafal_GT
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag (Madrid)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu to nawet i to nie pomoze bo wykupic kontrakt mozna nawet po 1.09. Psg mialoby pewnie problem z rejestracja:) a co do faxu dziekuje producentowi tego faxu do dzis :) Navas wygral dla nas 3lm :)
0
Ten to bije rekordy :) Nie zostal prezydentem a juz klamie :) Slowa o Naymarze beda ciagnac sie za nim.
0
Mu bez roznicy byle paznokcie obciete :)
0
Barca bedzie fikac to dostanie przelew 10min przed zamknieciem okna i tylesobie kupia :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Ooooo tak jechaliscie po szejku z Psg ze robi z niewolnika Marco... ze tak nie mozna ze co to za klub ze jak chce odejsc to.powinien zarzadac jakiejs sensownwj sumy :) A Teraz jak szejk obrócił wasza bron przeciwko Wam samym to podajecie abstrakcyjne rozwiazania siegajace 300mln :) Wiecej niz klub :)
0
Nic nie musi... I radze dzieciaka nie drażnić bo wykupi swoj kontrakt 10 min przed zamknięciem okna i tyle z waszych zakupow... Wiec prosty palec i... tyle.
0
Dobrze eiesz o co chodzi :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Dokładnie. Przepisy sie zmieniły.
0
Bo byl wewnatrz Hiszpanii a ten jest Francusko Hiszpański
0
I juz płacz :) To takie katalonskie :) Zamiast patrzec na Real i "ust" terminarz to zobaczcie na siebie...
ALE lepiej komus źdźbło w oku wypatrzec a u siebie w oku belki nie wiedzieć.
0
Nie chce Was martwic ale podatek obarcza kupujacego majacy klub w hiszpanii. Psg zaplaci ale o wiele mniejszy niz np jakby to Ossasuna kupowala Nj
0
Ty wiesz ile dyskotek.jest w Paryzu?
0
Spoko znajac rodzine ''Neymarow '' to znajda jakis sposob. Juz raz zalatwili kase pod stolem.
0
Komentarz usunięty
0
Ty chlopie sie zakonczyles. Xavi trzepie kase.w jakim al sadzie... Taki z ciebie funboyek ze nawet nie wiesz co i jak :) Masakra.
0
Oni sa z Monachium.
0
Z jakiego niewolnika ? Facet ledwo co podpisal lukreatywny kontrakt... zgarnal za mazniecie Xx mln a teraz niby tak chce odejsc... mogl myslec za nin podpisze kontrakt
0
Pff Veratti ma swiezo podpisany kontrakt... Cale.te zamieszanie jest na minus jesli chodzi o jego wizerunek. Barcelona zamiast kombinowac niech oficjalnie wylozy kwote odpowiednia ( 110mln-135mln). Wtedy mozna kombinowac sam Veratti nie powinien publicznie wypowiadac sie na temat checi transferu po prostu nie wypada zgarnac xx mln za podpis a pol roku pozniej żądać transferu.
0
Poprzez zastoj mam na mysli ze nie dostali swojej szansy szkolka ma zastoj bo nikt nie wchodzi do podstawowej kadry. Co do Pieqeta i czy to najlepszy to mam watpliwosci (Ramos) I to ze sie nie poznali na Pique i musial odejsc by pokazac ze jest TOP w srod SO na swiecie. Wiec nie wiem skad te gadanie na tych co odchodza skoro Messi 30lat i Iniesta 32? to ostatnie pokolenie wychowankow w klubie o ktorych mowi xavi
0
Wywal Pique w takim razie.
0
W takim razie y potwierdzic swoje wartosci wywalcie Pique:)
0
Poglad... a jak sapał zeby Cesc wrocil bylo ok ? Jak zachwalal powrót Pique? Przyklad tego ostatnienfo ktory wg mnie dalby sie pociąć za Barce ze poglady Xaviego sa malo trafione. Inna sprawa gdy jestes wart 70 mln i nie przedluzasz kontraktu a za 5 lat Klub ma Cie kupic za 120 :) a inna sprawa gdy 16-17 latek odchodzi bo wie ze wasza szkółka ma hmm zastój.
0
Sam odszedl z Barcelony teraz błąka sie po Katarze... Mowi ze nie moze bo licencje itp ale wie ze najpierw musi sie nauczyc... A zapowiada ze chce wrocic po tym jak natrzepie kasy w Katarze. To samo Ci chlopcy tez odeszli sie uczyc zdobywac doświadczenie a pozniej moze i beda chcieli wrocix. Co za hipokryzja.
0
Co oznacza slowo decudujacy :) Dla mnie pilkarz decydujacy to taki który w kluczowym momencie znokautuje Bayern Juve i Atketico... a W lidze strzeli wazna bramke z Malaga. Nieslusznie dogoni.... co za sformułowanie
0
A jak gral w LKS to bylismy juz czlonkiem UE ? Tak z ciekawosci pytam :)
0
Ile bedzie mu dane grac na wysokim poziomie. Zakkezy od eksploatacji. Jesli ktos z glowa bedzie nim zarzadzal to smiallo 6 lat kontraktuba w wieku 32 mozna jeszcze sprzedac za 5-10 mln
1
Ilu mlodych pilkarzy zmarnowalo kariere w Realu?
0
Po sezonie? 4-5 Najblizszych lat to pokaże.