2

Patrząc na to jakie kuriozum ostatnio na tym świecie panuje, to tylko czekać aż Tottenham zostanie zmuszony do „dobrowolnej” zmiany nazwy stadionu.

0

@VenoM Ja chyba jestem ewenementem, bo dwójkę robię jakoś raz na 2-3dni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LucaBrasi Thank u, captain obv.

1

Ale żeby zawodowi piłkarze byli grubi to naprawdę muszą dużo jeść. Przy takim trybie życia się spaść to sztuka.

0

@TheNekro94 Nadal czekam na badania, które udowodnią iż wapowanie jest bardziej szkodliwe niż palenie papierosów analogowych.

1

@TheNekro94 Nie ma badań medycznych potwierdzających Twoje słowa.

0

Co sądzicie o obrzezaniu? Wiadomo, że w niektórych przypadkach jest to jedyna opcja, ale bardziej chodzi mi o zabieg z „własnej woli”.

2

Ale parodie porobili w szkołach. Jak tak to ma wyglądać to już lepiej pozostać przy nauczaniu zdalnym.

0

@Kuczek Niedawno generalnie oświadczył, że odchodzi na sportową emeryturę. Właściwie to chyba nikt nie wie czy jeszcze wróci do oktagonu czy nie. Chłop mocno stracił na motywacji po dominacji w UFC i walce z Floydem. Nie ma się co dziwić, wszak zarobił fortunę, do tego doszły imprezki, narkotyki.

Na pewno jednak UFC bez niego wiele traci. Sam jestem jego fanem - bardzo silna osobowość, talent i niesamowita charyzma. Do tego dużo bardziej ekscytujący styl walki aniżeli np Khabib.

2

@Fawrf Od czasu szprycera nic mi od Taco nie siada

1

@urbipl Zależy na czym Ci zależy - jeśli tak jak mi na komfortowej obsłudze i braku ścinek to polecam iOS’a. iPhone’a 7/8 wyrwiesz w tej cenie.

6

@natanvip Nie no byczku ale te błędy ortograficzne to takie rażące w oczy.

0

@FafitFCB Cringe

0

@LuisSalvano Anderson, 3 okrążenia!

0

@Isso89 Bardziej bym go w więzieniu widział, sam zastąpiłby 3 klawiszów.

1

@kodi77 Dzięki, to najmilsze co usłyszałem od czasu narodzin.

1

Panowie, jako że braciak kończy 18 lat w październiku to mam plan, aby kupić mu samochód, ale jestem w tym kompletnie zielony. Jesteście w stanie coś polecić, tak w przedziale 8-12 tysięcy?

0

@Bartunek A mi się nie podoba ten film.

3

@l0Messini „Flaga” LGBT to nie jest tęcza.

1

@sintesox Olej oglądanie na żywo. Skoro to melanż życia to się baw. Nagraj sobie mecz i tyle.

0

@LuisSalvano O nieeee, Luis XD

1

Myślę, że dosyć na czasie. Mnie wciąż bawi.

0

@Kluivert_P Popek > Stifler

1

@Triv44 Rzeczywiście, działa! Ale trzeba naprawdę szybko przewijać tym paluchem. Dzięki Wielkie!

1

Jak mogę zobaczyć „gorące dyskusje” na telefonie?

7

@Kacper1432 No to czas pogadać z sąsiadem

0

@BartqRKO Gdy telefon jest Twoim głównym narzędziem dochodu to perspektywa się zmienia. Dodatkowo naprawdę czuć różnice między - przykladowo - aparatem w iP 7, a iP 11. Jeśli chce się być na czasie to trzeba wydać, proste.

2

@Comentateiro Jeszcze nie ten poziom wytrenowania, żeby z niedźwiedziami się sparować :D

0

@skubi99 Oki, obczaję. Dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?