Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Patrząc na to jakie kuriozum ostatnio na tym świecie panuje, to tylko czekać aż Tottenham zostanie zmuszony do „dobrowolnej” zmiany nazwy stadionu.
0
@VenoM Ja chyba jestem ewenementem, bo dwójkę robię jakoś raz na 2-3dni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LucaBrasi Thank u, captain obv.
1
Ale żeby zawodowi piłkarze byli grubi to naprawdę muszą dużo jeść. Przy takim trybie życia się spaść to sztuka.
0
@TheNekro94 Nadal czekam na badania, które udowodnią iż wapowanie jest bardziej szkodliwe niż palenie papierosów analogowych.
1
@TheNekro94 Nie ma badań medycznych potwierdzających Twoje słowa.
0
Co sądzicie o obrzezaniu? Wiadomo, że w niektórych przypadkach jest to jedyna opcja, ale bardziej chodzi mi o zabieg z „własnej woli”.
2
Ale parodie porobili w szkołach. Jak tak to ma wyglądać to już lepiej pozostać przy nauczaniu zdalnym.
0
@Kuczek Niedawno generalnie oświadczył, że odchodzi na sportową emeryturę. Właściwie to chyba nikt nie wie czy jeszcze wróci do oktagonu czy nie. Chłop mocno stracił na motywacji po dominacji w UFC i walce z Floydem. Nie ma się co dziwić, wszak zarobił fortunę, do tego doszły imprezki, narkotyki.
Na pewno jednak UFC bez niego wiele traci. Sam jestem jego fanem - bardzo silna osobowość, talent i niesamowita charyzma. Do tego dużo bardziej ekscytujący styl walki aniżeli np Khabib.
2
@Fawrf Od czasu szprycera nic mi od Taco nie siada
1
@urbipl Zależy na czym Ci zależy - jeśli tak jak mi na komfortowej obsłudze i braku ścinek to polecam iOS’a. iPhone’a 7/8 wyrwiesz w tej cenie.
6
@natanvip Nie no byczku ale te błędy ortograficzne to takie rażące w oczy.
0
@FafitFCB Cringe
0
@LuisSalvano Anderson, 3 okrążenia!
0
@Isso89 Bardziej bym go w więzieniu widział, sam zastąpiłby 3 klawiszów.
1
@kodi77 Dzięki, to najmilsze co usłyszałem od czasu narodzin.
1
Panowie, jako że braciak kończy 18 lat w październiku to mam plan, aby kupić mu samochód, ale jestem w tym kompletnie zielony. Jesteście w stanie coś polecić, tak w przedziale 8-12 tysięcy?
0
@Bartunek A mi się nie podoba ten film.
3
@l0Messini „Flaga” LGBT to nie jest tęcza.
1
@sintesox Olej oglądanie na żywo. Skoro to melanż życia to się baw. Nagraj sobie mecz i tyle.
0
@LuisSalvano O nieeee, Luis XD
1
Myślę, że dosyć na czasie. Mnie wciąż bawi.
0
@Kluivert_P Popek > Stifler
1
@Triv44 Rzeczywiście, działa! Ale trzeba naprawdę szybko przewijać tym paluchem. Dzięki Wielkie!
1
Jak mogę zobaczyć „gorące dyskusje” na telefonie?
7
@Kacper1432 No to czas pogadać z sąsiadem
0
@BartqRKO Gdy telefon jest Twoim głównym narzędziem dochodu to perspektywa się zmienia. Dodatkowo naprawdę czuć różnice między - przykladowo - aparatem w iP 7, a iP 11. Jeśli chce się być na czasie to trzeba wydać, proste.
2
@Comentateiro Jeszcze nie ten poziom wytrenowania, żeby z niedźwiedziami się sparować :D
0
@skubi99 Oki, obczaję. Dzięki!