Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin000019 Myślę, że to zależy od stanu wytrenowania Twojego organizmu. Na pewno sam możesz ocenić czy dałeś z siebie wszystko na treningu i na ile jesteś zmęczony.
0
Czeka mnie chwilowa przeprowadzka na 2 miesiące i z północy Polski zawitam na południe, stad moje pytanie:
Ktoś z was może trenuje sztuki walki w Krakowie i jest w stanie szczerze polecić jakiś klub? (MMA, BJJ ew Boks).
0
Wasz ulubiony zawodnik kolejno z Fame MMA, KSW i UFC?
4
@barcelonaLM No nie wiem. W Trójmieście wszystko hula na całego, szczególnie w Sopocie.
1
@Encore Tak jak napisali poprzednicy - niezależnie czy jest to szaleniec z tęczową flagą, czy patus z racą - każdy fanatyzm za którym idą skrajnie nieodpowiedzialne i/lub niebezpieczne i zagrażające społeczeństwu lub jednostce akcje powinien być surowo ukarany. Od siebie dodam, że niepokoi mnie fakt, iż osoby (przykładowo) z kręgu LGBT wykorzystują pojęcie tolerancji czy też jej braku, aby samemu przekraczać granice nie tylko moralne czy etyczne, ale i prawne.
1
@macio_944 Prezydent Andrzej Duda razem z PiSem mieli jasny i klarowny plan, który spełnia się na naszych oczach. Znaleźli sobie target wyborczy, który wspierają, a w zamian Ci wiernie na nich głosują i wysokie poparcie zarówno obecnego Prezydenta jak i partii rządzącej nie może dziwić, abstrahując już czy nam się obecna władza podoba czy też nie.
Pan Rafał Trzaskowski nie przedstawił zaś nic - ani podczas kampanii, ani podczas sprawowania urzędu prezydenta Warszawy. W swoich poglądach i obietnicach był bezbarwny, mało konkretny i zbyt wycofany. Dlatego dziwi mnie jego wysokie poparcie.
@adasko1998 Szokuje mnie fakt, że Pan Trzaskowski w ogóle się znalazł w drugiej turze, biorąc pod uwagę jego kampanie. Rozumiem, że ludzie chcą zmian, ale uważam, że byli lepsi, a na pewno bardziej konkretniejsi w swoich poglądach kandydaci. Martwi mnie również to, że tak ważną role odgrywa prezencja czy „urok osobisty” w kwestii sprawowania tak odpowiedzialnej roli. Jestem zwolennikiem głosowania za ideami, a nie wdziękami.
12
@Chakalaka Fakt, że Polacy zdecydowali ponownie oddać głos na Prezydenta Andrzeja Dude lekko mnie dziwi, zaś fakt, że panu Rafałowi Trzaskowskiemu zabrakło niewiele ponad 400 tysięcy głosów, aby objąć urząd Prezydenta kraju wręcz szokuje i nie napawa optymizmem.
2
@TrzecieOko Shotcut
11
@DaPi Zdecydowanie owłosione. Jak atmosfera sprzyja to lubię takiej dreda zawinąć albo loka skręcić.
PDW bracie.
0
@MarioVeB! Już idę na karnego jeżyka...
0
@LuisSalvano Ale byczku poważnie. Rozumiem Twoją profesje, ale nigdy nie myli się tylko ten, który nic nie robi.
0
@LuisSalvano Nie, nie powinno być „an”.
1
@Gaucho Nie. Biorę udział w sportowych turniejach, a wymogiem pozwalającym na wzięcie udziału w owych imprezach jest negatywny wynik na koronkę.
2
@Shapiro Również jestem z tych co nie noszą maseczki. W swojej „obronie” jednak mogę powiedzieć, że dość regularnie jestem badany na tę nowoczesną grypę.
6
@NeroTFP Ją tęsknie za minusowaniem wypowiedzi.
3
@Tomo1989 U mnie w sklepie osiedlowym dawno nie widziałem kogokolwiek z maseczką na twarzy. Oprócz sprzedawcy - rzecz jasna.
5
@AdiKingu96 Dramatyzujesz
15
@Coutinho007 Wydaję mi się jednak, że Dembele prezentuje wyższy poziom w kwestii wyszkolenia technicznego i gry na małej przestrzeni. Również uważam, że ma lepszą wizje gry niż Adama.
0
Co sądzicie o solarium? Korzystacie?
0
@JulesWinnfield Czarny, standardowy (bez przykładowo krat) garnitur to przeżytek.
0
@Chaoss No tak po twarzy i włosach. A takie wielkie dojce to meh D:
0
@damianex10 Taka typowa Karyna
1
@VOne No i trudno się temu dziwić. Bezprawnie trzymali nas kilka tygodni w domach, podczas gdy sami nie przestrzegali panujących wówczas obostrzeń. Dostajemy sprzeczne informacje od Ministra Zdrowia. Dla mnie jest to totalny cyrk, w którym nie zamierzam brać udziału i przez dłuższy już czas żyję „jak gdyby nigdy nic”.
0
@tobiasson92 Jasne, tylko średnio chcę mi się wierzyć, że rzeczywiście duża część społeczeństwa byłaby w stanie się zjednoczyć i zbuntować.
Wydaję mi się, że gdyby władza czy media dobrze sprzedały historię o „drugiej, jeszcze niebezpieczniejszej fali” to większość osób nie miałaby nic przeciwko powtórnemu zamrożeniu gospodarki kosztem bezpieczeństwa.
0
@tobiasson92 Protesty byłyby na pewno. Pytanie tylko czy zostałyby wysłuchane przez „górę”.
0
Jak myślicie, czeka nas powtórny lockdown na jesień?
3
@MarekKonrad Nie lubię, gdy narzuca mi się obostrzenia lub/i ogranicza prawa czy swobodę, jeśli się z tym nie zgadzam.
@IronSanHybrid To jest Twój tok rozumowania do którego masz pełne prawo. Jeśli natomiast sądzisz, że nickname na portalu internetowym świadczy o inteligencji, to cóż - troszkę słabo. Zaś tendencja do wyciągania pochopnych wniosków z niewystarczającej ilości materiałów jest charakterystyczna dla pewnej grupy społecznej. Polecam się z tym zaznajomić.
2
@IronSanHybrid Byczku, jak się ma minimum rozumu to nie ma szansy dostać mandatu czy zostać wyproszonym ze sklepu ze względu na brak maski.
Niebywałym inteligentem pewnie nie jestem, ale jednak te minimum myślenia spełniam.
0
@Jakchcesz No właśnie - masz powód. To jest ta różnica.
2
@IronSanHybrid Szczerze powiedziawszy to noszenie kagańca, tj maseczki mi uwłacza, dlatego go nie zakładam.