0

@LuisSalvano To już chyba 3 dzień. Drama trwa w najlepsze!

0

@LuisSalvano Słowa odnośnie maseczek też Minister wytłumaczył w wywiadzie, który podałem wyżej. Warto też dodać, że samo WHO zmieniło swoje stanowisko odnośnie maseczek.

1

@LuisSalvano Wydaję mi się jednak, że te „groźby” mają swoje uzasadnienie. Wszak, niewątpliwe Pan Szumowski jest lepiej poinformowany o obecnej sytuacji, niż wszelakie media z których czerpiemy informacje. W końcu Minister zdrowia. Jeśli tak zdecydowanie mówi o braku możliwości kolonii/wyjazdów w nadchodzące wakacje, to myślę, że te słowa będą miały pokrycie w praktyce. Niestety.

0

@Katalonbar W żabkach mają rękawiczki jednorazowe przed wejściem za darmo, ale większej ilości nie sprzedają - przynajmniej w mojej.

1

@tobiasson92 „Początek maja to ostatni termin na uruchomienie całej gospodarki” - myślę, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że prawdopodobieństwo otwarcia wszystkich usług czy sklepów z początkiem maja jest niemożliwe.

0

@LuisSalvano Zobacz wywiad z Ministrem Zdrowia dla RMF. Miał miejsce jakoś 2-3 dni temu. Pan Szumowski zdecydowanie powiedział, że o koloniach czy wycieczkach w wakacje można zapomniec.

0

@ArterkHD Kojarzę, dla mnie pozytywny typo.

1

@AmigoBlancos Nie wiem. Jestem socjopatą, ale myślę, że każdy indywidualnie przechodzi takie tragiczne wydarzenia.

2

@MeoLesi196 Uhuhu, mocny zawodnik.

1

(iOS) Ma ktoś może problemy z YouTubem po najnowszej aktualizacji? Przykladowo: Gdy podczas oglądania filmiku zmienię karte (Np na messengera) i wrócę na YT, to filmik nie chce się na nowo odpalić. Dopiero reset aktualizacji pomaga. (iPhone 11 Pro).

0

Ćwiczycie siłowo? Jeśli tak, to jakie rekordy w głównych bojach?

2

@Triv44 9 na 10 osób to bezmózgi. Jak dobrze, że jestem w tym 1%....

3

@DaPi No szkoda, żeby taka baza filmów i seriali była jeszcze darmowa. Bez przesady.

0

@Ermitano Szczęsny ma to „coś” :D

0

@Rogalson Szczęsny - Cancelo; Ramos; Barta; Theo - Kovačic; Asensio; Llorente - CR7; Dybala; Giroud.

0

@NemeZis93 Warto dodać trąby powietrzne w USA.

3

@michal26 Nigdy nie miałem tu żadnej reklamy. Może dlatego, że korzystam z iOS’a.

0

@Kubox Kukon zazwyczaj.

0

@MichalZZZ End of the fuc***g world, The Society.

3

@szymon6847 Ali (znakiii!)

0

@Mns21 No tak, prawda, ale jakoś te maski wydają mi się najwygodniejsze i najbardziej estetyczne.

0

@Arkon Aż 2010 rok się przypomina - piękne czasy.

0

@Kamilos84 Patrząc na to, że od przyszłego czwartku tak czy siak będzie trzeba nosić maski, to te 2 stówki mniej bolą :|

0

Wiecie gdzie kupie maskę ochraniającą (jakieś lepszej firmy) na twarz? Na vitkacu wszystkie maski z off'a wyprzedane...

0

@Rogalson Wciąż się upokarzasz.

0

@Rogalson Jeśli uważasz, że młodzieżowe mistrzostwa olimpijskie > Mistrzostwo Europy, to uwierz mi - tu nie ma pola do dyskusji. Po prostu się upokarzasz.

0

@Rogalson XD. Nic lepszego już dzisiaj nie przeczytam, dzięki.

0

@stoikow Widzę, że lubisz zakłamywać rzeczywistość byle tylko wyszło na Twoje. Nie przejmuj się - też tak miałem jak byłem młodszy, wyrośniesz z tego.

0

@stoikow Myślę, że może mieć ich więcej niż Ty i ja razem wzięci :|

0

@Hushovt Dobrze w takim razie, że nie lubię ryb i białej kiełbasy, bo ciężko u mnie z odmawianiem sobie jedzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?