Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 tam jest jakiś chory układ i ciezko to bedzie pokonać
7
3 liga Europy weryfikuje te nasze kluby, jeszcze te punkciki do rankingu żeby sie sztucznie jarać że coś znaczymy w Europie stracone dzisiaj.
0
W erze varu takie padolino zrobić ale wstyd xd
0
@NeroTFP1 rozwalone życie od małego, w patologii wychowany wiec ciężko ma coś trwałego stworzyć jak widział tylko takie wzorce.
8
Ostatnio ktos pytał na la bambie czy Brad Pitt czy Leo? Odpowiadam jednak z przekonaniem ze Leo.
3
To co zagrał partidazo wczoraj Rapha to taki Vini nie zagrał od lat
5
@Comentateiro antypolska redakcja, obrażają uczucia prawicowych patriotow
2
"Najlepsza liga świata" szybciutko zweryfikowana
3
@Kapitan hawk mam nadzieję że pare ciekawych nicków i wpisów zebrałeś po tej pierwszej połowie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ferran jest taki słaby ze dziadek Lewy wychodzi w tak waznym meczu, jakie to znamienne
21
Wszystkie siły tak jak z Atletico, zagrać swoje i robimy im joga bonito
2
@lucca87 nie niszcz marzeń polskich januszy o potedze naszej ligi
7
@Fantastyczny Chłopiec "staje na uszach" piękne słowa xd
8
Joga Bonito Panie Yamal
0
Teraz można być pewnym ręki w polu karnym, gdy piłkarz złapie piłkę i zacznie nią kozłować jak w kosza. Cała reszta to interpretacja sędziego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zespół z 3 ligi gdyby doszlo do meczu z Orłami Górskiego we współczesnej piłce pokonałby ich bardzo wysoko. Samym pressingiem by ich wykończył. Dlatego to co osiągnął Lewandowski jest spektakularne, największy w historii polskiej piłki piłkarz
3
@Kgorecki2500 Papaj z rigczem
10
Wszedzie przesladowanie ze strony Ukrainy XD
6
@NeroTFP1 Dla mnie Leo ale tak 51 do 49 ^^
2
@Zoker a jeszcze niektórzy przeżywają to wKaliszu @Jakchcesz
6
@BillyButcher ziobro zaskoczenia ze jak dają taką kase to kazdy racjonalny prezydent chce ją dla swego kraju pozyskać
4
@Jonyx żeby Yamal był zdrów jak rybka i żeby Pedri był zdrów jak rybka. Dla siebie o nic nie proszę, amen.
7
Afganistan: 20 lat, 2 biliony dolarów, talibowie dalej rządzą.
Iran: 4 razy większy, same góry, minister mówi "zapraszamy" i się uśmiecha.
USA: dobra, wchodzimy.
Co może nie pójść zgodnie z planem?! Szachy 5d XD
1
Podobno coś leży na torze. Chodzą słuchy, że to godność ludzi z FIA odpowiedzialnych za tegoroczne regulacje
2
Angielski dla początkujących
0
@Kazragore Wulgarny Gracz poleca wiec mozesz obczaić
1
@Ilka sport ktorego nikt nie oglada oprocz igrzysk to nie dziwota ze nikogo nie ma
2
@norbi77 średnia wieku 120 lat XD