0

@NeroTFP1 tam jest jakiś chory układ i ciezko to bedzie pokonać

7

3 liga Europy weryfikuje te nasze kluby, jeszcze te punkciki do rankingu żeby sie sztucznie jarać że coś znaczymy w Europie stracone dzisiaj.

0

W erze varu takie padolino zrobić ale wstyd xd

0

@NeroTFP1 rozwalone życie od małego, w patologii wychowany wiec ciężko ma coś trwałego stworzyć jak widział tylko takie wzorce.

8

Ostatnio ktos pytał na la bambie czy Brad Pitt czy Leo? Odpowiadam jednak z przekonaniem ze Leo.


3

To co zagrał partidazo wczoraj Rapha to taki Vini nie zagrał od lat

5

@Comentateiro antypolska redakcja, obrażają uczucia prawicowych patriotow

2

"Najlepsza liga świata" szybciutko zweryfikowana

3

@Kapitan hawk mam nadzieję że pare ciekawych nicków i wpisów zebrałeś po tej pierwszej połowie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ferran jest taki słaby ze dziadek Lewy wychodzi w tak waznym meczu, jakie to znamienne

21

Wszystkie siły tak jak z Atletico, zagrać swoje i robimy im joga bonito

2

@lucca87 nie niszcz marzeń polskich januszy o potedze naszej ligi

7

@Fantastyczny Chłopiec "staje na uszach" piękne słowa xd

8

Joga Bonito Panie Yamal

0

Teraz można być pewnym ręki w polu karnym, gdy piłkarz złapie piłkę i zacznie nią kozłować jak w kosza. Cała reszta to interpretacja sędziego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zespół z 3 ligi gdyby doszlo do meczu z Orłami Górskiego we współczesnej piłce pokonałby ich bardzo wysoko. Samym pressingiem by ich wykończył. Dlatego to co osiągnął Lewandowski jest spektakularne, największy w historii polskiej piłki piłkarz

3

@Kgorecki2500 Papaj z rigczem

10

Wszedzie przesladowanie ze strony Ukrainy XD


6

@NeroTFP1 Dla mnie Leo ale tak 51 do 49 ^^

2

@Zoker a jeszcze niektórzy przeżywają to wKaliszu @Jakchcesz

6

@BillyButcher ziobro zaskoczenia ze jak dają taką kase to kazdy racjonalny prezydent chce ją dla swego kraju pozyskać

4

@Jonyx żeby Yamal był zdrów jak rybka i żeby Pedri był zdrów jak rybka. Dla siebie o nic nie proszę, amen.

7

Afganistan: 20 lat, 2 biliony dolarów, talibowie dalej rządzą.
Iran: 4 razy większy, same góry, minister mówi "zapraszamy" i się uśmiecha.
USA: dobra, wchodzimy.
Co może nie pójść zgodnie z planem?! Szachy 5d XD

1

Podobno coś leży na torze. Chodzą słuchy, że to godność ludzi z FIA odpowiedzialnych za tegoroczne regulacje

2

Angielski dla początkujących


0

@Kazragore Wulgarny Gracz poleca wiec mozesz obczaić

1

@Ilka sport ktorego nikt nie oglada oprocz igrzysk to nie dziwota ze nikogo nie ma

2

@norbi77 średnia wieku 120 lat XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?