1

To już nawet nie jest zwykła przegrana wyborów. Masakrują proputinowskiego totalnie.
Widać, że Węgrom puściły nerwy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

128 do 62 dla Opozycji, zliczono 21.5 procent głosów

14

Po publikacji rozmów Orbana z Putinem, jeśli jakiś polityk z Polski jedzie go wspierać w wyborach to tylko potwierdza, że jest proruskim pożytecznym idiotą albo agentem

0

@tomek8756 Oby Węgrom udało się pokonać tego raka i żebyśmy oglądali te same obrazy co w Polsce w 2023 roku

22

Wielu z nas było wtedy prawidziwie szczęśliwi

7

Ciekawe czy Ziobro z Romanowskim mają przygotowany plecak ewakuacyjny xd

9

Yamal jest w tym momencie najlepszy na świecie tym bardziej gdy spojrzymy na jego wiek to sie juz robi absolutnie chore

2

Jeśli marzymy o remontadzie w LM to musi dzisiaj odpocząć pełne 90 min

0

@tomek8756 moze wyciśnie na ławeczce ze 150kg albo ryknie tak jak tylko on potrafi

0

Bardzo bogatym wybacza się dużo więcej

15

Głód na LM jest niesamowity w naszym klubie, myślę ze większość oddałaby LaLige za LM

0

Dla Neymara to easy game

5

@Kgorecki2500 bardzo dobry, jak dużo używasz piekarnika to wręcz niezbędny

26

Kapitalny facet, wzór pracowitości. Polecam jego bardzo dobry wywiad u Ćwiąkały. Niech spoczywa w pokoju.


1

@Kgorecki2500 najlepsza kampania dla opozycji, well done

7

Rash rozwiał wątpliwości co do jego wykupu

11

Rok w rok to samo, tylko wymiar kary sie zmienia

0

@FcPortoFan1999 nie powiedział nikt nigdy xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Cubarsi zachował sie jak junior bo nim jeszcze jest XD

6

Tyle gróźb końca cywilizacji, całkowitej dewastacji i zrównania z ziemią tylko po to żeby 2 godziny przed własnym deadline zgodzić się na całkowitą kapitulację przystając na wszystkie warunki wroga xD

0

@matirix20 Yamal 2 plus celnego strzału

23

Ropa w górę ceny paliw w górę. Ropa w dół ceny paliw w górę. To trzeba na spokojnie.

2

@BezglutenowyPedri gdzie Ty pracujesz XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN na labambie masz cała masę adoratorów,a i tu cała masa starych kawalerow zawsze to coś

5

Sprawdziliśmy Pani BMI. Jest pani 2 metry za niska

5

150kg na klate, takiego prezydenta jak Nawrocki Polska potrzebowała, nie ma to tamto, prawdziwy na ciezkie czasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?