Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To już nawet nie jest zwykła przegrana wyborów. Masakrują proputinowskiego totalnie.
Widać, że Węgrom puściły nerwy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
128 do 62 dla Opozycji, zliczono 21.5 procent głosów
14
Po publikacji rozmów Orbana z Putinem, jeśli jakiś polityk z Polski jedzie go wspierać w wyborach to tylko potwierdza, że jest proruskim pożytecznym idiotą albo agentem
0
@tomek8756 Oby Węgrom udało się pokonać tego raka i żebyśmy oglądali te same obrazy co w Polsce w 2023 roku
22
Wielu z nas było wtedy prawidziwie szczęśliwi
7
Ciekawe czy Ziobro z Romanowskim mają przygotowany plecak ewakuacyjny xd
9
Yamal jest w tym momencie najlepszy na świecie tym bardziej gdy spojrzymy na jego wiek to sie juz robi absolutnie chore
2
Jeśli marzymy o remontadzie w LM to musi dzisiaj odpocząć pełne 90 min
0
@tomek8756 moze wyciśnie na ławeczce ze 150kg albo ryknie tak jak tylko on potrafi
0
Bardzo bogatym wybacza się dużo więcej
15
Głód na LM jest niesamowity w naszym klubie, myślę ze większość oddałaby LaLige za LM
0
Dla Neymara to easy game
5
@Kgorecki2500 bardzo dobry, jak dużo używasz piekarnika to wręcz niezbędny
26
Kapitalny facet, wzór pracowitości. Polecam jego bardzo dobry wywiad u Ćwiąkały. Niech spoczywa w pokoju.
1
@Kgorecki2500 najlepsza kampania dla opozycji, well done
7
Rash rozwiał wątpliwości co do jego wykupu
11
Rok w rok to samo, tylko wymiar kary sie zmienia
0
@FcPortoFan1999 nie powiedział nikt nigdy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Cubarsi zachował sie jak junior bo nim jeszcze jest XD
6
Tyle gróźb końca cywilizacji, całkowitej dewastacji i zrównania z ziemią tylko po to żeby 2 godziny przed własnym deadline zgodzić się na całkowitą kapitulację przystając na wszystkie warunki wroga xD
0
@matirix20 Yamal 2 plus celnego strzału
23
Ropa w górę ceny paliw w górę. Ropa w dół ceny paliw w górę. To trzeba na spokojnie.
2
@BezglutenowyPedri gdzie Ty pracujesz XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN na labambie masz cała masę adoratorów,a i tu cała masa starych kawalerow zawsze to coś
5
Sprawdziliśmy Pani BMI. Jest pani 2 metry za niska
5
150kg na klate, takiego prezydenta jak Nawrocki Polska potrzebowała, nie ma to tamto, prawdziwy na ciezkie czasy