Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz przez lewakow dobre chłopaki nie mogą zaznać czym jest seks XD
2
@jakub1906 @Jakchcesz jako wielki fan piłki kaliskiej oraz @Zoker jako wielki fan Kalisza w ogóle
5
Dzisiaj 39 urodziny obchodzi najlepszy tenisista w historii Novak Djokovic
0
Alvarez to skrojony grajek pod Barce ale czy wart takiej kasy to juz druga kwestia
9
U ruskich pełna stabilizacja od setek lat
24
Pedri szefuńcio. Laska do tylu, z ziomeczkiem pierwsza linia
16
Trzycyfrówka kwestia kilku lat. Baw sie Yamal, ta samba ci sie należy^^
2
Pierwszy obrońca ropy i wungla XD
4
@michaleu lansują sie przy młodym ale kto by nie korzystał z życia^^
3
Jak nazywa sie rozmowa ze zmarłymi? Zwłoki talkie
6
@ranger3120 tylko 2Pac z Januszem Laskowski są lepsi w swym wybitnym utworze
7
Takiej właśnie chcemy telewizji, prawdziwej! Dzięki Krzysiu za to że pokazujesz jak jest, Pozdro z Brajton!
0
Za duzo Polaków wraca z emigracji do kraju dlatego tak mało dostalismy punktów od telewidzów na eurowizji, proste
8
Tylko Polscy kibice nie doceniają jak wielkim piłkarzem był Lewy, co osiągnął w najtrudniejszym sporcie na świecie. Cały świat sie nim zachwyca, wielcy piłkarzy mówią o nim w superlatywach, ale polski Janusz wie lepiej
3
@Marusek nikt w PL piłce nawet nie zbliżył sie do tego co osiągnął Lewy
1
Brawo Celtic!!!
2
@Criss18Barca czyli sto procent było zupełnie odwrotnie
25
Absolutna legenda, Dariusz Szpakowski
35
Śmiejemy sie z dzieci że wierzą w Świętego Mikołaja a są dorośli którzy wierzą ze Cristiano był lepszy niż Messi xd
15
@clyde Hiszpania i wtedy Yamal Złota Piłka
6
@BillyButcher nabijanie sie z tego agenta to nie tylko przywilej ale i obowiazek xd
0
Ostatnia szansa na olbrzymią kasę, jest już piłkarsko spełniony, teraz tylko odcinanie kuponów i kasowanie szejkowych dolarów
1
Klub mem to i prezydent mem pasuje do nich jak ulał
1
@Kgorecki2500 jakby był Kalisz to bym kupił
46
Ale ma Casado fotazzo, przepiękne.
38
Lapcio tańcz, ta samba Ci sie należy!
14
Nie bedziesz miał kryzysu wieku średniego jesli całe twoje życie to kryzys
0
Nawet nie mozna isc na stary rynek na fete w Barcelonie bo jutro na 6 do Pedro na zbieranie pomarańczy
5
Wojtuś Szczęsny jest to troche wspaniałe że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ronaldo xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika