8

Welcome to Poland :D

1

Chłop jak serce, musi bić

0

@Prorokk Ty bys wolal zeby wplacili na republike my wiemy od kogo wy są

1

@BojanKriKicz jaki to jest mały czlowiek

1

Tam zawsze gram nam sie piekielnie ciężko, jak wygramy ten mecz to bedzie prima sort

2

Kurs na żółta Gaviego to pewnie 1.01

6

Może mamy słaba obrone ale za to mamy też słaby atak

0

@Laminedependencia czym zajechany jak z 15 meczy opuscil przez kontuzje

3

Jednak tradycja to coś wielkiego, nawet w dzisiejszych czasach, z pokolenia na pokolenie

0

@BorzyKrzys mokry sen prawiczkow z konfederacji takie społeczeństwo xd

4

@Deviler jeden ale dopiero zaczynam

1

@Zoker pierwsze słyszę o jakichś pieskach xd nigdy nie byłem nawet blisko ich meczu

0

Polska myśl szkoleniowa to najwiekszy mem polskiej piłki. Żaden polski trener nie osiągnął nic w żadnym zachodnim klubie, nie mówię o jakichś topowych klubach ale nawet średniakach czy spadkowiczach XD

6

Kubo swój człowiek!

0

@Krzysztof1987 Twoj rocznik widze ze juz te sie lapie pod te tezy XD

0

Rozmowa z umysłem kołchoźniczo niewolniczym 60 plus
- musiałem się przespać godzinę po pracy
- a po czym ty taki zmęczony, ludzie pracują w kopalni, a ty tylko siedzisz przed komputerem, wielce zmęczony

1

Noah Darvich ktorego sprzedaliśmy rok temu do VFB w 3 lidze niemieckiej 24 mecze 9 goli i 3 asysty. Moze coś na nim zarobimy gdyż mamy duży procent od jego przyszłej sprzedaży

11

Dobro pacjentów ponad wszystko


0

- Wiesz ze tatuazem są na zawsze?
- Nie to co cioci ślub...

0

@July_6_BcN dobrze że prawica na labambie rozwiała wątpliwości że chodziło o snusy XD

2

Boniek nie popiera prezydenta RP?

1

@Kapitan hawk bo pewnie by byla wieksza oglądalność ligowego Barcy niż finału PK xd

2

Wizjoner polskich skoków Maciej Maciusiak zostaje na stanowisku!

3

@NeroTFP1 Boniek to jeszcze coś osiągnął ale taki Wichniarek albo Wawrzyniak xd

3

@Cvzx dla nas nie

0

Tylko wyjątkowy mężczyzna pokocha samotną matke i przyjmie dar w postaci jej cudownego dziecka

0

@Azazel_Pazuzu pchasz sie w gips kolego, ambasada juz po Ciebie idzie

8

Dla mnie wczoraj sezon LM sie skończył, pewnie jestem w mniejszości ale nie potrafię oglądać rozgrywek gdzie nie ma już Barcy, bo i po co

0

"Panie ten Tusk to sprzedał Polske, Niemcy już wszystko pokradły od nas. Panie ale te zmywarke to Bosha kupie bo to najlepsze som."
Kto w handlu robi sie w cyrku nie śmieje XD

5

Szkoda ze praktycznie cała nasza ofensywa opiera sie na 18latku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?