Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Welcome to Poland :D
1
Chłop jak serce, musi bić
0
@Prorokk Ty bys wolal zeby wplacili na republike my wiemy od kogo wy są
1
@BojanKriKicz jaki to jest mały czlowiek
1
Tam zawsze gram nam sie piekielnie ciężko, jak wygramy ten mecz to bedzie prima sort
2
Kurs na żółta Gaviego to pewnie 1.01
6
Może mamy słaba obrone ale za to mamy też słaby atak
0
@Laminedependencia czym zajechany jak z 15 meczy opuscil przez kontuzje
3
Jednak tradycja to coś wielkiego, nawet w dzisiejszych czasach, z pokolenia na pokolenie
0
@BorzyKrzys mokry sen prawiczkow z konfederacji takie społeczeństwo xd
4
@Deviler jeden ale dopiero zaczynam
1
@Zoker pierwsze słyszę o jakichś pieskach xd nigdy nie byłem nawet blisko ich meczu
0
Polska myśl szkoleniowa to najwiekszy mem polskiej piłki. Żaden polski trener nie osiągnął nic w żadnym zachodnim klubie, nie mówię o jakichś topowych klubach ale nawet średniakach czy spadkowiczach XD
6
Kubo swój człowiek!
0
@Krzysztof1987 Twoj rocznik widze ze juz te sie lapie pod te tezy XD
0
Rozmowa z umysłem kołchoźniczo niewolniczym 60 plus
- musiałem się przespać godzinę po pracy
- a po czym ty taki zmęczony, ludzie pracują w kopalni, a ty tylko siedzisz przed komputerem, wielce zmęczony
1
Noah Darvich ktorego sprzedaliśmy rok temu do VFB w 3 lidze niemieckiej 24 mecze 9 goli i 3 asysty. Moze coś na nim zarobimy gdyż mamy duży procent od jego przyszłej sprzedaży
11
Dobro pacjentów ponad wszystko
0
- Wiesz ze tatuazem są na zawsze?
- Nie to co cioci ślub...
0
@July_6_BcN dobrze że prawica na labambie rozwiała wątpliwości że chodziło o snusy XD
2
Boniek nie popiera prezydenta RP?
1
@Kapitan hawk bo pewnie by byla wieksza oglądalność ligowego Barcy niż finału PK xd
2
Wizjoner polskich skoków Maciej Maciusiak zostaje na stanowisku!
3
@NeroTFP1 Boniek to jeszcze coś osiągnął ale taki Wichniarek albo Wawrzyniak xd
3
@Cvzx dla nas nie
0
Tylko wyjątkowy mężczyzna pokocha samotną matke i przyjmie dar w postaci jej cudownego dziecka
0
@Azazel_Pazuzu pchasz sie w gips kolego, ambasada juz po Ciebie idzie
8
Dla mnie wczoraj sezon LM sie skończył, pewnie jestem w mniejszości ale nie potrafię oglądać rozgrywek gdzie nie ma już Barcy, bo i po co
0
"Panie ten Tusk to sprzedał Polske, Niemcy już wszystko pokradły od nas. Panie ale te zmywarke to Bosha kupie bo to najlepsze som."
Kto w handlu robi sie w cyrku nie śmieje XD
5
Szkoda ze praktycznie cała nasza ofensywa opiera sie na 18latku