Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Ale ma Casado fotazzo, przepiękne.
38
Lapcio tańcz, ta samba Ci sie należy!
14
Nie bedziesz miał kryzysu wieku średniego jesli całe twoje życie to kryzys
0
Nawet nie mozna isc na stary rynek na fete w Barcelonie bo jutro na 6 do Pedro na zbieranie pomarańczy
5
Wojtuś Szczęsny jest to troche wspaniałe że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ronaldo xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gol na wage kontraktu XD
2
"Jeśli kobieta Ci sie podoba po prostu zaproś ją na randke, u mnie to zawsze działa".
I takie właśnie porady trzeba doceniać, Henry ciekawe dlaczego tak jest XD
2
Dawno nie było takiego meczu z Realem ze to jest mecz totalnie o nic i wynik nie znaczy nic
10
@clyde zawsze flaszka bo każdy z moich znajomych to pijak bo ciągnie swoj do swego
0
Kiedy jeszcze możesz nie przestajesz, kiedy chcesz przestać to już nie możesz
10
Prawo wolnego rynku, czy jakoś tak
0
@Lionel_Messi10 praktycznie wszystkie juz tylko w Canal plusie
2
A to spoko nie ma problemu
9
Serce krwawi, starość w oczy zagląda
2
@TR3YWAY stare baby jak zwykle mają problem xd
7
@macio_944 Mejza poleciał, Kowalski poleciał, jeszcze ten niech poleci, najgorszy sort
4
W 2003 roku pytanie referendalne brzmiało "Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej".
Ciekawe jakby to pytanie brzmiało jakby rządził pis xD
47
Tak kozaczył a dostał od Czulameniego i po fikaniu
2
Przekichane być starym kawalerem, nie mieć jakiegos wiekszego celu, do tego nie musieć jeździć autem do pracy. Najprostsza droga do zostania alkoholikiem. U mnie w pracy i okolicy kilku takich było i jest, nigdy sie to dobrze nie kończy
1
Córciu nie powinno sie podnosić głosu na swojego męża, on ma sie bać Twojego podniesionego wzroku
2
Dembele, Złota Piłka nadchodzi
5
Dokładnie 06.05.2009r. Euforyczna radość wielu z nas
4
@NeroTFP1 ten drugi gol z Chelsea to jest absolutne kino
0
@Popitek12 nie powiedział nikt nigdy xd
0
Boli was wielkie Atletico
3
Plusik tutaj dla Nawrockiej że próbowała troche załagodzić popisówke męża
1
Wspaniała religia, żałuj za grzechy a bedziesz zbawiony nieistotne co przez zycie robiłeś
2
@fcbarcafan19 Rejtan na miare naszych możliwości xd
7
Życie jest piekne, ale akurat nie Twoje