15

Dziękuję bohaterze


1

@PIWOSZ89 to jakis klub z twoich okolic?

3

Rosjanka była po prostu lepsza i świeższa. Zresztą kto by nie był zmęczony po przebijaniu się przez kwalifikacje. Brawa dla Mai bo uratowała nam ten RG. Pomyślcie co byłoby gdybyśmy mieli tylko Świątek. Byłoby po jakichkolwiek emocjach od tygodnia.

2

Maja musi się wyluzować jak w poprzednich meczach i grać ze spokojem. I wtedy szansa jest.
Póki co ogromne nerwy, ale kto by się nie denerwował

1

Absurdem jest że mężczyźni przechodzą na emeryture dużo później niż kobiety, mimo ze żyją krócej.
#piekłokobiet

3

@Luciano99 coś nam schudła najpopularniejsza kobieta na labambie

2

Udawanie ze sie pracuje jest gorsze niz sama praca

13

Stary chłop nigdy nie bedzie tak samo stary jak stara kobieta

1

@gumaz miasta powiatowe wymierają na potege, a wsie do 10km od miasta rosna w siłe. U mnie w ciagu dziesieciu lat z ok 350 mieszkańców do ponad 500

1

Wy tu single z wyboru jak sie patrzy, ale ze to wybór kobiet to inna kwestia xd

0

@gumaz mimo ze jestem millenials to team nike

29

@Verore już bardziej sie nie da

8

Konta lasek na socialach^^


0

Czemu to zawsze wygląda tak samo XD
- ładna kobieta
- wyjazd za granicę
- Zaginięcie
-Rodzina prosi o nie zadawanie pytań

0

@krzywy pamietam jak sam wykanczałem swoj dom, kazde te swieta byly zbawienne zeby robote podgonić. Jednak mieszkanie z mamą jak 90 procent tutaj było wygodniejsze haha

4

@martusiaaaa jesteś dzieckiem, masz prawo zadawać takie pytania^^

10

Polska afryką europy xd


1

Ale wezmę trochę w obronę chłopaków. Ja dzisiaj w robocie też wszystko na odwal sie robiłem, żeby tylko przesiedzieć i zacząć już długi weekend. Wcale im się nie dziwię, rano na samolot na Malediwy muszą wstawać

0

Jan Urban to jednak fachowiec jest, Polska myśl szkoleniowa zawsze na propsie XD

3

Życie to życie a internet to fikcja i kreacja

10

No tak średnio rozwiał bym powiedział xd

3

Dobro obywateli w tym przypadku dziecka mają głęboko gdzieś.

1

Reklama dzwignią handlu poziom wysoki

0

@Arden Boze moj boże czemuś mnie opuścił

0

@GeneralXavi dokładnie tak to wygląda, whisky na wejście

9

W dwa lata urodziło sie z in vitro 15 tys. dzieci. Czyli Pis zmarnowalo 8 lat co daje 60 tys. dzieci.

0

Nasz ulubiony typ filmów^^ @Zonarastafiarnianina


5

Szykują się wielkie powroty XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@FcPortoFan1999 plik musi ważyć więcej niż 1kb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?