1

@Jakchcesz jestes z Kalisza stary, od razu lekko na starcie minusujesz

1

@Jakchcesz jak wygladasz 9 na 10 to i tak bedzie zachwycona xd

1

Platforma dla prawdziwych inwestorów XD

4

Kuflowe to najlepszy trunek na romantyczny seans

2

Masz depresje idz na siłownię, pobiegaj. Mówię ci jak renkom odjoł

0

Coraz bardziej realny scenariusz, fajnie ze mogliśmy oglądać polaka rodaka w Barcelonie, lepiej pozno niz wcale

0

Nie mów ładnej ze jest ładna, powiedz grubej że jest gruba

7

Wasza wysokość jest zbyt łaskawa

1

@Encore szanując proporcje to jest taki Messi dla Man Utd

1

@Piotrek1993 jak dla mnie Milik to najwiekszy zmarnowany przez kontuzje talent od czasów Citki, facet miał niesamowitą lewą noge, najlepszą w Polsce.

8

Alvarez 120 mln matko i córko XD

0

@Zoker żenadometr ponad skale

6

Atencjuszki przyszły tutaj masowo i nic nie przyniosły od siebie, a przychodzi polski rusek i oddaje swój medal olimpijski, który dla niego pewnie bardzo dużo znaczy

7

Brawo Lewy^^

0

@Danny Gaucho Jak 20 procent z tej kasy pójdzie na dzieciaki to będzie dobrze. Niestety tak właśnie działają fundacje w PL.

8

Welcome to Poland :D

1

Chłop jak serce, musi bić

0

@Prorokk Ty bys wolal zeby wplacili na republike my wiemy od kogo wy są

1

@BojanKriKicz jaki to jest mały czlowiek

1

Tam zawsze gram nam sie piekielnie ciężko, jak wygramy ten mecz to bedzie prima sort

2

Kurs na żółta Gaviego to pewnie 1.01

6

Może mamy słaba obrone ale za to mamy też słaby atak

0

@Laminedependencia czym zajechany jak z 15 meczy opuscil przez kontuzje

3

Jednak tradycja to coś wielkiego, nawet w dzisiejszych czasach, z pokolenia na pokolenie

0

@BorzyKrzys mokry sen prawiczkow z konfederacji takie społeczeństwo xd

4

@Deviler jeden ale dopiero zaczynam

1

@Zoker pierwsze słyszę o jakichś pieskach xd nigdy nie byłem nawet blisko ich meczu

0

Polska myśl szkoleniowa to najwiekszy mem polskiej piłki. Żaden polski trener nie osiągnął nic w żadnym zachodnim klubie, nie mówię o jakichś topowych klubach ale nawet średniakach czy spadkowiczach XD

6

Kubo swój człowiek!

0

@Krzysztof1987 Twoj rocznik widze ze juz te sie lapie pod te tezy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?