Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz jestes z Kalisza stary, od razu lekko na starcie minusujesz
1
@Jakchcesz jak wygladasz 9 na 10 to i tak bedzie zachwycona xd
1
Platforma dla prawdziwych inwestorów XD
4
Kuflowe to najlepszy trunek na romantyczny seans
2
Masz depresje idz na siłownię, pobiegaj. Mówię ci jak renkom odjoł
0
Coraz bardziej realny scenariusz, fajnie ze mogliśmy oglądać polaka rodaka w Barcelonie, lepiej pozno niz wcale
0
Nie mów ładnej ze jest ładna, powiedz grubej że jest gruba
7
Wasza wysokość jest zbyt łaskawa
1
@Encore szanując proporcje to jest taki Messi dla Man Utd
1
@Piotrek1993 jak dla mnie Milik to najwiekszy zmarnowany przez kontuzje talent od czasów Citki, facet miał niesamowitą lewą noge, najlepszą w Polsce.
8
Alvarez 120 mln matko i córko XD
0
@Zoker żenadometr ponad skale
6
Atencjuszki przyszły tutaj masowo i nic nie przyniosły od siebie, a przychodzi polski rusek i oddaje swój medal olimpijski, który dla niego pewnie bardzo dużo znaczy
7
Brawo Lewy^^
0
@Danny Gaucho Jak 20 procent z tej kasy pójdzie na dzieciaki to będzie dobrze. Niestety tak właśnie działają fundacje w PL.
8
Welcome to Poland :D
1
Chłop jak serce, musi bić
0
@Prorokk Ty bys wolal zeby wplacili na republike my wiemy od kogo wy są
1
@BojanKriKicz jaki to jest mały czlowiek
1
Tam zawsze gram nam sie piekielnie ciężko, jak wygramy ten mecz to bedzie prima sort
2
Kurs na żółta Gaviego to pewnie 1.01
6
Może mamy słaba obrone ale za to mamy też słaby atak
0
@Laminedependencia czym zajechany jak z 15 meczy opuscil przez kontuzje
3
Jednak tradycja to coś wielkiego, nawet w dzisiejszych czasach, z pokolenia na pokolenie
0
@BorzyKrzys mokry sen prawiczkow z konfederacji takie społeczeństwo xd
4
@Deviler jeden ale dopiero zaczynam
1
@Zoker pierwsze słyszę o jakichś pieskach xd nigdy nie byłem nawet blisko ich meczu
0
Polska myśl szkoleniowa to najwiekszy mem polskiej piłki. Żaden polski trener nie osiągnął nic w żadnym zachodnim klubie, nie mówię o jakichś topowych klubach ale nawet średniakach czy spadkowiczach XD
6
Kubo swój człowiek!
0
@Krzysztof1987 Twoj rocznik widze ze juz te sie lapie pod te tezy XD