Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lech Kaczyński wzorem tylko gdy trzeba uprawiać polityke
3
Trump chce rozmów pokojowych, ale zapomniał, że Iran nie negocjuje z terrorystami
4
@Jakchcesz lepiej nie przegrać xd
3
@Faro Ty to jednak jestes specyficzny człowiek xd
3
@MessiForeverTheBest to tylko potwierdza moje słowa xd
30
Kobiety żyją dłużej bo nie mają żon
14
Powtarzam prezydent Polski!
14
Lewy wie co mówi, takich Pietuszewskich już w karierze przeżył wielu
2
Jak zgarniemy w tym sezonie mistrza to Joan jest jego głównym architektem
21
@Safrani kto by sie faktami przejmował
4
Ten alvarez to faktycznie idealny duet by stworzył napastnikow z naszym ferranem xd
2
@zadafcb ustawienie Kaczmarek na 1 zmianie no to zdecydowanie szachy 5d xd
6
Niesamowicie ważne 3 pkty, duzy krok do mistrzowstwa
2
Troche gramy na stojaka, dobrze ze Araujo wpakował, byle cos szybko wbić na 2 do 0 i wtedy kontrola chaosu
3
Wreszcie wraca stary dobry młody Cubarsi
1
Cancelo to był kozak transfer w styczniu
0
@marcin62 dla tych którzy czekają na swoją ukochaną do poznych lat życia xd
1
Jeśli przez 20 lat nie umiałeś dogadać sie z kobietami to po 30 bedzie juz tylko gorzej xd
5
@barteq ciągnie swój do swego
10
Ostatnie żółtko w karierze
4
@NeroTFP1 to co zagrał z Newcastle to było piłkarskie niebo
37
Barcelona: 100 mln plus Ferran
Atletico:100 mln bez Ferrana
4
@gumaz piekny z niego kolchoznik, wspaniały przyklad jak zostac wykorzystamym przez pracodawcę
0
@NeroTFP1 tam jest jakiś chory układ i ciezko to bedzie pokonać
7
3 liga Europy weryfikuje te nasze kluby, jeszcze te punkciki do rankingu żeby sie sztucznie jarać że coś znaczymy w Europie stracone dzisiaj.
0
W erze varu takie padolino zrobić ale wstyd xd
0
@NeroTFP1 rozwalone życie od małego, w patologii wychowany wiec ciężko ma coś trwałego stworzyć jak widział tylko takie wzorce.
8
Ostatnio ktos pytał na la bambie czy Brad Pitt czy Leo? Odpowiadam jednak z przekonaniem ze Leo.
3
To co zagrał partidazo wczoraj Rapha to taki Vini nie zagrał od lat
5
@Comentateiro antypolska redakcja, obrażają uczucia prawicowych patriotow