1

@LAMC_10 oni robia wszystko dobrze, odpal Republike

0

@michal26 Igrzyska Olimpijskie?

10

Gdzie te czasy że szkółka była jedna z wiodących ekip zaplecza Primera ehh

2

@Arden to nie jest piłkarz na Barcelone

1

@LOPEZ16 żona, mama, siostra i babcia obdarowane więc dzionek udany

5

Jak byłem mały to myślałem że tylko mądrzy ludzie piszą książki

11

To zdjęcie powinno być symbolem 8 marca, wszystkiego najlepszego! XD



0

Festiwal kopania sie po czole Ferrana odcinek kolejny

3

Sławek jak na standardy konfy to naprawde często punktuje głupote pisu i Nałrokiego ale nie rozumie swojego elektoratu. On nie rozumie że tych ludzi nie interesują fakty, ma być strach, zła unia, złe niemcy, złe lewactwo.

2

@Czajka90 do tego pracowity i bogobojny

4

@Karol145 kazdy z waszej partii jak napisze cos normalnego to slini sie do tuska

0

Uciesz sie z tego co cie dzisiaj nie boli

17

Dużo związków by przetrwało gdyby kobiety przestały słuchać swoim sfrustrowanych smutnych przyjaciółek najczęściej singielek z wyboru xd

1

Realowi należy życzyć utrzymania formy na kolejne lata

5

Piekło kobiet w 2026 roku XD


3

Kacper Tomasiak 2026 rok koloryzowane: Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi. W życiu wiecznym także drugi?

1

Ni to napastnik, ni to pomocnik, ni to skrzydłowy

2

@Zonarastafiarnianina zjadła wszystkie kinderki w domu. Zapytana czemu wszystkie powiedziała ze kobieta musi być pełna niespodzianek xd

1

@fumador blisko był

3

Wczoraj przez pierwsze minuty wsiedliśmy na nich jak wściekle psy, to było coś co chce sie oglądać, znowu nam dali nadzieje LM

2

Jak strzelimy w pierwszym kwadransie to Atletico obsra zbroje, mentalnie to malutki klub, trzebq szybko rozpocząć remontade

4

@Colon w ataku Cantona

7

@VamosDeJong kolega widze niszczyciel dobrej zabawy XD

2

@Zoker nie wiem kolego co Cie tak bawi, Kalisz slynie ze znanych ludzi, Mietek Szcześniak czy Jerzy Kryszak a teraz dziadek Luisa XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@AmigoBlancos co to za Pitak?

1

@Guess 4zł za km. Kolega Zoker mnie uprzedzil xd

4

Typowy dzień w marcu^^


0

"Dobra służąca powinna mieć jeden zwój mózgowy wiecej niz koń, żeby nie piła z wiadra gdy myje podłogę"

7

Kobieta w związku powinna starać na równi z mężczyzną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?