Rastafarnianin
Dołączył/a: maj 2011
Kalisz
34 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LAMC_10 oni robia wszystko dobrze, odpal Republike
0
@michal26 Igrzyska Olimpijskie?
10
Gdzie te czasy że szkółka była jedna z wiodących ekip zaplecza Primera ehh
2
@Arden to nie jest piłkarz na Barcelone
1
@LOPEZ16 żona, mama, siostra i babcia obdarowane więc dzionek udany
5
Jak byłem mały to myślałem że tylko mądrzy ludzie piszą książki
11
To zdjęcie powinno być symbolem 8 marca, wszystkiego najlepszego! XD
0
Festiwal kopania sie po czole Ferrana odcinek kolejny
3
Sławek jak na standardy konfy to naprawde często punktuje głupote pisu i Nałrokiego ale nie rozumie swojego elektoratu. On nie rozumie że tych ludzi nie interesują fakty, ma być strach, zła unia, złe niemcy, złe lewactwo.
2
@Czajka90 do tego pracowity i bogobojny
4
@Karol145 kazdy z waszej partii jak napisze cos normalnego to slini sie do tuska
0
Uciesz sie z tego co cie dzisiaj nie boli
17
Dużo związków by przetrwało gdyby kobiety przestały słuchać swoim sfrustrowanych smutnych przyjaciółek najczęściej singielek z wyboru xd
1
Realowi należy życzyć utrzymania formy na kolejne lata
5
Piekło kobiet w 2026 roku XD
3
Kacper Tomasiak 2026 rok koloryzowane: Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi. W życiu wiecznym także drugi?
1
Ni to napastnik, ni to pomocnik, ni to skrzydłowy
2
@Zonarastafiarnianina zjadła wszystkie kinderki w domu. Zapytana czemu wszystkie powiedziała ze kobieta musi być pełna niespodzianek xd
1
@fumador blisko był
3
Wczoraj przez pierwsze minuty wsiedliśmy na nich jak wściekle psy, to było coś co chce sie oglądać, znowu nam dali nadzieje LM
2
Jak strzelimy w pierwszym kwadransie to Atletico obsra zbroje, mentalnie to malutki klub, trzebq szybko rozpocząć remontade
4
@Colon w ataku Cantona
7
@VamosDeJong kolega widze niszczyciel dobrej zabawy XD
2
@Zoker nie wiem kolego co Cie tak bawi, Kalisz slynie ze znanych ludzi, Mietek Szcześniak czy Jerzy Kryszak a teraz dziadek Luisa XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@AmigoBlancos co to za Pitak?
1
@Guess 4zł za km. Kolega Zoker mnie uprzedzil xd
4
Typowy dzień w marcu^^
0
"Dobra służąca powinna mieć jeden zwój mózgowy wiecej niz koń, żeby nie piła z wiadra gdy myje podłogę"
7
Kobieta w związku powinna starać na równi z mężczyzną