0

Bez przesady 2-3 max, według mnie to mu gówno zrobił, a facet dodał dużo od siebie jednak za sam głupi zamiar te 3 mecze powinien posiedzieć, może w końcu uda się coś pkt odrobić.

0

Nie kumamy, usuń konto.

5

Fajnie by było jakby zagrali w jakimś meczu charytatywnym razem, na pewno zainteresowanie mediów by było ogromne.

3

Mecz z Valencia to dla mnie powtórka z rozrywki z ostatnich 4 sezonów co najmniej. Trafiamy na zespół, który świetnie ustawia się w obronie, oddaje piłkę i czeka na kontrę. Problem z takimi grajkami na poważnie zaczął się o ile pamiętam w ostatnim sezonie Guardioli i trwa do dziś. Dobrej taktyki do dziś brak....

0

Będąc piłkarzem topowego klubu europejskiego zajechałbym pod stadion odpicowanym na glanc polonezem, wszyscy by szczęki z podłogi zbierali ^^

0

A co miał Guardiola do tego? Przecież to chyba nie było ugadane na gębę, tylko wynikało z jakiegoś kontraktu. Oczywiście z drugiej strony doskonale go rozumiem, bo sam bym nie chciał audi gdyby mnie było stać prawie na każde auto świata.

0

Ja już nie mogę na niego patrzeć od dobrych 2 lat, bardzo spadł mu poziom zarówno w obronie jak i w ataku, nic dziwnego, że nikt go nie chciał kupić nawet za pół darmo. Lepiej gdyby Montoya wychodził w pierwszym składzie.

1

Wszyscy tak bardzo się przejmują obroną, a ja bardziej martwiłbym się o atak. Nie chodzi mi tu o zawodników, bo tych mamy świetnych, a raczej o sam styl. Jeśli z przodu będzie się dobrze wiodło i nie straszne będą "autobusy" to wtedy i obrona będzie się pewniej czuć. Priorytetem dla mnie jest strzelić bramkę jako pierwsi niezależnie od stylu przeciwnika.

2

Eto'o był, jest i dalej będzie chytry na kasę więc jego słowa są niewiele warte, ale po Cescu spodziewałem się więcej honoru. Dd tej kasy w dupach się przewraca...

0

Bayern gra podobnie jak Barca za czasów Pepa. O ile w bundeslidze drużyny sobie nie radzą to Real już dobrze wie co jest grane. Niestety na drużyny grające z kontry i dobrze broniące nie patentu ani Pep ani tym bardziej Martino, można jedynie liczyć na odrobine szczęścia...

0

Wszyscy zagrali świetnie oprócz tego co od dawna nie gra świetnie - Alves - nr 1 do sprzedania.

0

Zgadzam się, Alves powinien być sprzedany póki jeszcze da się coś za niego wyciągnąć. Jego potencjał ofensywny jest zerowy, a w obronie też niepewnie i trwa to nie od dziś, a zaczęło się w ostatnim sezonie Guardioli.

0

Tito nie był złym trenerem ale ciężko mu było skupić się w 100% na Barcelonie będąc świadomym tego, że może nie dożyje końca sezonu. Chwała mu za to że wygrał ligę i oby trzymał się zdrowo.

0

Gówno mnie to obchodzi

0

Według mnie jest to osoba nr 1 do sprzedania. Zarabia ciezkie pieniadze i nie potrafi pilki wrzucic w pole karne, często oddaje piłki do tyłu, jako ofensywny obrońca mało wnosi do ataku. Najgorsza jest jego postawa w obronie - idzie kontra a gościu truchta zamiast biec ile sił w nogach, o głupich faulach nie wspomne... Sprzedać póki jeszcze można coś na nim zarobić.

0

Odnoszę te same wrażenia co do Iniesty i Fabsa. Rzeczywiście Cesc jest bardzo wolny, ciekawe jak wygląda jego sprint bo nigdy nie widziałem. Mimo to potrafi utrzymać się przy piłce i czasem kiwnąć zawodnika.

0

Z całym szacunkiem ale jak się ma 5m do bramki to nie ma co się rozglądać na kolegów tylko strzelać, nawet z kąta. Czasem przez takie przekombinowanie na własne życzenie marnujemy "setki". Według mnie przekroczenie 16m to powieien być sygnał do strzału dla każdego piłkarza, chyba że żywcem nie ma miejsca bo jest za gęsto.

0

kacpersanok umrzyj proszę

0

barca-fan dobrze mówi
Son Goanda to hiszpanska wersja Gohana takze Cesc ogladal Dragonballa :)

0

Taktyka typu "mur w bramce" była by dobra dla naszej reprezentacji bo jesli nie ma pomocy czyli rozegrania to ja sie pytam z czym do ludzi?
Rosjanie zagrali tak słabo, że aż się zdziwiłem, wygrana była w zasięgu ręki. Remis tylko ładnie wygląda ale nic nie daje i teraz trzeba wygrać z Czechami którzy na pewno nie zagrają tak odważnie jak z Rosją.

0

@FaneQ
Tę melodię grają jak piłkarze wychodzą z tunelu :]
Od razu poznałem, że to Two Steps from Hell bo słuchałem kilka ich utworów wcześniej.

0

Wpiszcie sobie na YT "pep vs tito" i wybierzcie 12min filmik. Meczyk byl naprawde swietny i nawet "Messi" gral :D A co do strojów to prezentują sie bardzo fajnie, tylko na zdjeciu wyzej wyszly troche dziwnie a w rzeczywistosci rewelacja moim zdaniem.

0

1. Zbyt kolotowo to wyglada...
2. Watpie zeby Real przygladal sie jak bierzemy Drogbe za darmo.
3. Drogba w koszulce Barcy... jakos to dziwnie bedzie wygladac ...

0

Można powiedzieć, że Barca była trenowana przez Pepa i Tito jednocześnie.
Pep wszystkie decyzje konsultował z Tito i pewnie nie jednokrotnie sluchal jego rad. Ciekawy tylko jestem czy Tito bedzie miail zaufanie do Tello i Cuenci tak jak mial Pep.

0

Gdyby Barca miala 100% patent na defensywe a'la Chelsea to kończylibyśmy sezon bez porażki... Tylko ten problem rozwiązać i bedziemy na granicy perfekcjii

0

Jesli Pep nie przedluzy to trudno, ale mam nadzieje ze ewentualny kolejny trener wpoi zawodnikom, że bramki można strzelać zza 16m, zwlaszcza jak przeciwnik parkuje autobus w polu karnym.

0

Jesli Alves w ogole bierze pod uwage taki transfer to kompromituje się jako zawodnik. Nikt o z zdrowym umysle grajacy w klubie pokroju Barcy nawet nie pomysli o transferze do Anzy za zadne pieniadze...

0

Z calym szacunkiem dla Pele, ale przy dzisiejszej agresji obronców ten pan by nie wiedzial co sie dzieje... Moim zadaniem Ronaldinho był dużo lepszy od Pele pod wzgledem umiejetnosci. Tacy zawodnicy jak Zidane albo Ronaldo (wiadomo ktory) tez moim zdaniem byli lepsi, wiec prosta sprawa jest, ze Pele pozostaje za Messim, a tytuły to inna sprawa...

0

Trener ma wrecz obowiazek zj***ac zawodnika za swoja glupote po to aby zapamietal swoj blad i nie popelnial go nigdy wiecej.
Slowa ktorych Pep uzyl sa moim zdaniem jak najbardziej odpowiednie, przeciez nie pracuje z dziecmi tylko doroslymi ludzmi. Zawodnik gra przede wszystkim dla druzyny i bierze za to kosmiczna kase wiec powinien myslec na boisku.

0

Pytanie za 100 pkt: Jaki model telefonu trzyma Henry na zdjeciu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?