Ravon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ralfi198i a ty kibic realu, interu czy czego?
0
Mi sie wydaje ze Eto'o zaczal poprostu wq..wiac Pepa. Czym? Moze troche nie skutecznością na boisku i moze swoim charakterem poza boiskiem. Nikt z nas nie wie jaki jest Samu bo go nie zna osobiscie ale cos jest na rzeczy skoro Pep nie widzi go w skladzie na przyszyly sezon mimo 30 bramek w minionym. Denerwuja mnie tez wpisy ze Ibra jak przejdzie to zepsuje atmosfere. Wiecie o nim tyle co pisza gazety a nikt z was nie ma pojecia jakim jest czlowiekiem. Ibra to przede wszytkim lepsza gra głową i strzały z dystansu niz Samu. Potrafi sie przepchnąć i wypracowac sobie sytuacje wiec chetnie go widze w Barcelonie.
0
Najlepiej miec i Eto'o i Ville, ale jest jeszcze Henry wiec jak to pogodzic?
Ja bym sprobowal ustawic ville na lewym skrzydle a Henry powedrowalby na srodek ataku. A Eto'o?? Bedzie sie chyba musial zmieniac z Henrym i Villa :/
0
Na ch... mu ta podwyżka? Mało ma kasy? prawie 20 samochodow po kilka mln kazdy + inne gadzety i jeszcze podwyzke chce? W ajkim innym klubie bedzie szczesliwszy i bedzie mu sie lepiej grało? Gdzie ma moze zdobyc krola strzelcow??? tylko w barcelonie wiec Samu bez jaj podpisuj kontrakt i strzelaj nam bramy!
0
A pomyslcie sobie gdybysmy mieli w skladzie Ville i Silve. W polacznieu z Iniesta i Xavim i Puyolem mamy prawie polowe reprezentacji + Mesii
Ale bylo by zgranie =) ale to raczej nie realne.
Ogolenie jestem za transferem Riberyego.
0
A czy jestescie swiadomi ze trzeba wsadzic 4 gole Deportivo ?! Mysle ze damy rade, ale przede wszystkim bym wolal wszadzic 4 gole w Rzymie i na luzie rozegrac ostatnia kolejke :)
0
Tylko podciac pile i brama... ale nie bo trzeba bramkarza zabic na tej bramce :P Nie rozumiem Eto'o i Hleba. Niech troche rusza glowa!
( W sumie eto'o juz ruszyl i byla brama xD)
0
Dobrze by bylo ze 2 bramki strzelic i najlepiej gdyby te 2 strzelil Eto'o bo Forlan depcze mu po pietach :/
0
Pajac za 70 mln... fantazja ludzi nie zna granic... w ogole te ceny pilkarzy to jakas pomylka... ludziom w dupie sie poprzewracalo od kasiory...
0
socio adamo - zgadzam sie w 100%. Eto zrobil wiele dobrego ale teraz prezentuje sie po prostu zle. Przestał myslec gdy ma pozycje do strzalu! Np. po co uderzac na sile skoro ma mniej jak 10m do bramki, ktora ma 7,2 metra!!! Trzeba strzalac płasko (jak Yaya w finale) i bramkarz nie ma szans. A w sytuacjach sam na sam w 90% przypadkow bramkarz sie kladzie i tylko podciac pile i brama. W tej chwili gdyby przyszedl np ribery to moim zdaniem Eto na lawe. Szkoda bo osobiscie nie chcialbym zmieniac naszego trio i mam nadzieje ze Eto jeszcze sie dobrze zaprezentuje w tych ostatnich meczach i w Rzymie.
Final pucharu po prostu wyborny :)
0
Jedyny mecz w sezonie gdize sedzia byl wyraznie po naszej stronie. Futbol jest brutalny - dzis przekonala sie o tym chelsea i to dosc mocno.
No to Rzym :)
0
Licze sczegolnie na Keite a dokladnie mowiac na jego uderzenie z dystansu. Wystarczy ze Busquets zagra poprawnie bez bledow i bedzie dobrze. Toure da rade w obronie wiec powinno byc OK!
Przede wszytkim WIARA panowie, WIARA!!! Niech nikt nie próbuje nawet wątpic w ten skład.
Visca el Barca!!
0
Swietny mecz!!! Real sie ciszyl z bramki max 3 minuty hehe. Swietne gole Henrego, Messiego i Pique (ale ich w kunia zrobil xD) i nasz kapitan tez dolozyl :)
Mysle ze morale na mecz z Chelsea beda wysokie :)
Licze na dobry mecz i final LM
Londynie nadchodzimy!!!
0
Siemka, jak myslice co jest bardziej prawdopodobne?
Bayern nie strzeli gola czy to ze wygramy mecz.
Czeka mnie wizyta w STSie xD
0
Sa 2 tygodnie przerwy. Jest czas aby leczyc mniej powazne kontuzje, mam nadzieje ze inne nas nie dotycza...
0
"Trudno będzie nam strzelić bramkę" - xD ROTFL
0
Czesc osob pisze zeby go sprzedac w rozliczeniu za Riberiego. Zgadzam sie tylko ze ribery nie przyjdzie grac na lawie... A o posadzeniu na lawie H14 zapomnijcie :)
Moze zagramy 3 obroncami, 3 pomocnikami i 4 napastnikami ^^ hehe
0
Wiekszosc usadzila by Henry'ego na lawie po przyjsciu Riberiego, ja bym posadzil eto'o, a henry powedrowalby na srodek, na lewa strone ribery, a prawa Messi. Eto mimo ze jest bardzo dobrym napastnikiem potrafi w kluczowych momentach nie trafic w bramke z 3m :/ Nie pierwszy raz mu sie to zdarza i mocno mnie takie sytuacje irytuja. Podobnie jak Valdes: broni dobrze, momentami ratuje druzyne ale czasem potrafi nas pograzyc :/
0
Narazie nie ma sie co cieszyc bo daleko jeszcze do konca sezonu. W poprzednim sezonie pamietam jak byla mala przwaga relu i przegral mecz. Tutaj sie wszyscy cieszyli a i my przegralismy :/ Osobiscie zaczne byc bardziej pewny mistrzostwa po meczach z Valencią, Sevilą i Villarealem. Narazie niczego nie jestem pewny...
Mecz realu daja w TVP to sobie ogladane :)
Pozdro dla prawdziwych kibicow hiszpanskich potęg :)
0
Osobiscie uwazam ze Bezema jest przecietnym graczem i ktos taki to do Barcy B ewentualnie... Robicie z niego gwiazde jak z Ronaldo o ktorym jakos cicho teraz ... Poza tym jak ktos w tej chili mowi ze chce grac w RM to cos z nim nie tak. Co sie dzieje w realu kazdy widzi. Gdybi mi zalezalo na graniu a nie na kasie w zyciu bym do realu nie poszedl. To juz nie ten klub co za czasow Zizu i Carlosa...
VeB!!!
0
Tez uwazam ze kiedys w koncu przegramy. Statystyka mowi ze po wspanialych wygranych musi przyjsc porazka, z drugiej strony jak sobie pomysle ze moglibysmy zakonczyc ten sezon z 1 porazka :) Ale to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe .... (chociaz...^^)
0
Nalezalo mu sie!!! O tak gol 5000 dla Mesjasza!
0
Nalezalo mu sie!!! O tak gol 5000 dla Mesjasza!
0
Co do Ronaldo to popieram szydlorus44. Nie chcialbym widziec go w Barcie za darmo. Szczerze mowiąc nie lubie w ogole ManU i gdyby byl mecz pomiedzy Realem a ManU to w 100% wspieram Real.
PS. Mozna gdzies ten program obejrzec albo sciagnac?
0
Nie wydaje sie wam ze bramkarz mogl tego 3 gola wybronic?
0
W sumie racja. Wszystko gra w druzynie tak jak nalezy wiec tylko pozostaje tylko cieszyc sie gra :)
PS: Karny dla Osasuny powinien byc z tego co widzialem
0
Uwazam po prostu ze celne strzaly z conajmniej 20 m sa potrzebne. Czasami chcemy wjechac do bramki z przeciwnikiem ustawionim na full defensywe. Chodzi mi glownie o cos takiego jak Messi ostatno strzelil 2 mecze wczesniej.
0
I to jest wlasnie lement ktory brakuje Barcelonie do perfekcji... Czyli strzal z dystansu. Nie chodzi mi o to ze nie potrafimy tylko o to ze nie probujemy! A tu Ramos sprobowal i akurat wlazlo.
0
Czyzby sie szykowala jakas niespodzianka?? ^^ Real cieniutko... Nam tez latwo nie bylo ale sie podnieslismy! Zobaczymy czy nasi biali koledzy cos wymysla ^^
VeB!
0
Czyzby sie szykowala jakas niespodzianka?? ^^ Real cieniutko... Nam tez latwo nie bylo ale sie podnieslismy! Zobaczymy czy nasi biali koledzy cos wymysla ^^
VeB!