0

Narzekacie na skład a ja się z tym nie zgadzam. Obrona była jak najbardziej najsilniejsza: Alves, Pique, Puyol, Abidal + Masche do pomocy i mimo to stracilismy 3 bramki, a dosc rezerwowa druga linia i atak strzela 2 bramki. Źle wam? Szkoda, ze obrona zaspala 3x ale teraz niech sobie ogladanie ten mecz jeszcze raz i wyciaganie wnioski.
Jestem zadowolony z Tello, widac ze przy strzalach chlopak mierzy i strzela technicznie, a nie z podbicia w trybuny, to mi sie podoba.

0

Dla mnie magiczne bylo 2-6 bo:
- obie polowy wygralismy 1-3
- w obu polowach pierwszy strzelal real
- w obu polowach na gole realu odpowiadal Titi Henry :)

0

W takim tepie to za miesiac zaczna sie trenningi na biezni :) Miejmy nadzieje ze rehabilitacja przbiegnie szybciej niz zakladno i Villa bedzie gotowy na 110% na koncówke sezonu ale przede wszystkim na euro.

0

Myślę, że obok Messiego można by wymienić jeszcze kilku zawodników którzy miażdżą Pele. Inne czasy, inny styl gry i mniejsza agresja była za czasów Pele dlatego dawny Santos nie miałby szans z czołowymi drużynami Europy.

0

Polowa sukcesu to NIE Xavi i Iniesta, a styl Barcy w rozgrywaniu. Rownie dobrze obok Leo moglby grac Thiago z Busquetsem i wygladalo by to duzo lepiej

0

Pytanie w jakim sensie chroniony? Przeciez sedzia nie jest w stanie zapobiec faulowi, sedzia moze jedynie ukarac zawodnika po faulu. Jezeli widac ze atak nie byl na pilke to w przypadku Messiego czesciej niz zwykle sedzia wyciagnie zolty kartonik i slusznie.

0

Nie wazne sa wyniki i sklad w presezonie ani Realu ani Barcy. Mecze o stawke rzadza sie swoimi prawami. Kto wytrzyma presje ten wygra.

Prosty przyklad: Ronaldo strzela duzo bramek ale w GD sobie jak dotad nie radzi.

0

pawel5181

Dzieki za link. Wszystko jasne...

0

pawel5181

Jesli to prawda to nie wiem jak malym czlowiekiem trzeba byc zeby dla kasy porzucic lojalnosc i honor...wstyd i hanba.

0

Nie chce mi sie wierzyc ze Figo wtedy odszedl bo uznal, ze jednak Barca jest slaba , ze mu sie nie podoba, co z tego z jestem kapitanem wole isc do Realu. Wydaje mi sie ze powod byl bardziej zlozony niz nam sie wydaje. Nie chce go usprawiedliwiac bo na to nie zasluguje ale chcialbym poznac prawdziwe oblicze tego transferu. Czekam na cz. II

0

Bardzo chcialbym zeby guardiola zagral w jakims luznym meczu ligowym np w ostatniej kolejce kiedy wszystko powinno byc juz wyjasnione. Tak chociaz z 30min. Zdarzalo sie juz w historii pilki ze trener gral w polu.

0

Na miejscu Messiego dla odmiany sprobowalbym futsalu. Chetnie bym zobczyl jak sobie radzi na hali , niezle widowisko by bylo.

0

Argentyna:

"Narod wspanialy, tylko ludzie k***y"

Ten cytat pasuje do sytuacji Leo i jego kolegow z repy.

0

Specjalnie wstalem o 2:35 zeby ogladnac mecz. Wydaje mi sie Batista nie chce wygrac tego turnieju. Jak glupim trzeba byc zeby stawiac na Lavezziego i trzymac Aguero na lawie? Poza tym Messi to nie wiem gdzie gral w tym meczu, momentami wygladalo to jak srodkowy pomocnik.

Messi w tej druzynie powinien grac tylko na prawym skrzydle tak jak na poczatku w barcelonie. Teraz przy perfekcyjnym rozgrywaniu w klubie gra bardziej elastycznie ale w argentynie to sie nie sprawdza. Za kazdym razem jak dostaje pile nie bardzo jest komu grac i zmuszany jest do dryblingu.

Jak grala argentyna: Przejecie pily i dlugie zagrania w przod, przy pozycyjnym konczylo sie na bezsensownej wrzutce.

Argentyna powinna pograc troche pilka , zdobyc wysoki procent posiadania i wtedy probowac cos rozegrac.

Messi wypracowal Lavezziemu sam na sam ale ten to zepsol.

Wedlug mnie Argentynie przydal by sie trener z zewnatrz. Kasperczak by sobie na 100% lepiej poradzil.

0

Jesli kariera pilkarska jest dla niego wazniejsza niz kasa to niech dolozy kase od siebie na transfer lub/i zrezygnuje z wyzszej placy w barcelonie.

Mysle ze taki gest z jego strony od razu zamknal by transfer.

0

Wedlug mnie Sanchez nie jest lepszy od Pedro, ktory z Barca jest od poczatku i doskonale pasuje do druzyny.

Po jednym sezonie w smiesznej lidze nie mozna robic z niego gwiazdy.

Od Barcy dostalby szanse na najlepszy rozwoj jakiego zaden klub mu nie da i powinien zrobic wszystko zeby tu trafic, jesli wybierze MC to udowodni jedynie ze jest idiota.

0

Dokladnie na odwrot jest z nasza reprezentacja. Co z tego, ze trener moze byc najlepszy jak nie ma z czego... Z pustego to i salomon nie naleje.

Zawodnicy to napewno najwazniejszy akpekt druzyny, ale odpowiednia motywacja tych zawodnikow to cos bez czego nie bylo by obecnej Barcy. Dziekujemy Pep!

0

I bardzo dobrze. Nie bedziemy wyrzucac Pedro ze skladu bo Aguero mial by przyjsc. MVP jest nie podważalne bo jest juz zgrane i niezawodne, nie nalezy nic kombinowac. Rossi za niewielka kase to wystarczajca inwestycja jesli chodzi o atak.

0

To nie Villareal nam robi łaskę, że raczy nam sprzedac zawodnika. To Barca daje szanse Rossiemu na gre na poziome nie osiagalnym w zadnym klubie, wiec 20 mln albo adios amigo.

0

Rooney to typowy gracz angielski stworzony do gry w MU, tak jak u nas Messi, Iniesta, Xavi i reszta teamu. Nie chcialbym zeby odchodzil stamtad do zadnego klubu. Poczul bym ten niesmak jaki poczulem w dziecinstwie gdy symbol MU - Beckham odszedl do Realu. Podobnie Ruud v N.

0

Ponawiam pytanie kolegi nizej. Jaki jest tutul ostatniej piosenki !?!?!?!

0

Czy wiesz, że....

W 1986r Ferguson powiedział:

"Aberdeen moge zostawic tylko dla Manchesteru albo Barcelony"

W tym roku po Fergusona zgłosila się Barca gdyz odejsc mial trener Terry Venables. W ostatnim momencie okazalo sie, ze Venablesa jednak zostaje, a Ferguson poszedł do ManU.

Ciekawostka z dodatku sportowego do G. Wyborczej.

0

@Kosmo

Moim skromnym zdaniem Real poddal sie juz przy 0-0 :)

0

Nie badzmy tacy do przodu... W lutym nie wiadomo kto bedzie w jakiej formie, ani nie wiemy czy ktos (odpukac) nie bedzie mial kontuzji. To samo tyczny sie Aresenalu, dlatego nie ma co myslec nad tym meczem w tej chwili i byc pewnym zwyciestwa bo o tym zadecyduje forma w dniu meczu obu druzyn.

0

Sapiecie ze tradycja zostala pogrzebana przez Rosella, tylko ze jak byly newsy o Alvesie ktory nie chce podpisac nowej umowy to pisaliscie "Dawac mu ile chce, musi zostac", tylko nie ma z czego tak dawac...

Osobiscie wole przebolec ta reklame i miec pewnosc ze klub finansowo ma sie dobrze. Patrząc obiektywnie nie moge krytykowac Rosella bo nie siedze w ksiegowosci FC Barcelony i nie wiem jaka jest sytuacja finansowa klubu co za tym idzie nie wiem czy reklamy na koszulkach to "widzi mi sie" Rosella czy po prostu ostatecznosc.

0

Wie ktos moze co to za adidaski ma Messi na 10 zdjeciu z galerii Mundo Deportivo???

0

Także zamówiłem. W takiej cenie to można brać, niektóre podręczniki do szkoły są droższe, a ta książka będzie wspaniała pamiątką na całe życie.

0

Haha widze ze Jimmy Jump nie zwlania tempa , ale chyba z kasa coraz gorzej u niego bo woła o 1 ojro od kazdego z fanow na FB.

Ciekawe czy Mourinho dostanie czerwoną czape dzis ? :)

BTW: Wiecie moze czy gdzie mozna kupic czapke Jimmy'ego Jump'a?

0

"Jeśli coś idzie nie po myśli, potrafi rozpisać na tablicy taktykę, która wszystko zmienia. Nigdy tego nie widziałem u żadnego szkoleniowca."

Toś ty chyba o Jacku Gmochu nie słyszał! Ten to potrafi ;]

0

Korzystajac z okazji zamieszczam pierszego gola Leo dla Barcy:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?