0

Za te 40mln bym juz sie zgodzil ale nie wiecej... Wyobrazcie sobie ze Barca daje 25mln za niego i jednoczesnie wyporzycza go do Aresenalu na rok. Teoretycznie nic sie nie zmienia ale na nastepny sezon Cesc jest nasz ^^

0

Mi wszytko dziala jak trzeba przez TVU Player

0

Powinni stare krzeselka posprzedawac kibicom ewentualnie na aukcje wystawic. U nas w Mielcu jak wymieniali krzeselka na hali obok stadionu to stare popsprzedawali za kilka zl ludziom.

0

Nalezy sie pochwala za frekwencje :)

Ciekawe po ile $$$ byly bilety?

0

Raczej go nie widze w barcelonie , a filmik mnie w tym utwierdza.

0

On wierzy w to co mowi i mam nadzieje ze jego slowa beda prorocze :)

0

Po pierwszych 5 meczach Zlatana bedzie mozna spekulowac czy bedzie oslabieniem czy wzmocnieniem. Wedlug mnie nie bedzie gorszy niz Samu ale o tym sie przekonamy. Narazie glupota jest rozpatrywanie w ogole czym bedzie dla nas Zlatan...

0

Bramka ze stalych fragmentow gry... jak ja tego nie lubie :P

Co jak co ale Beckham umie te wolne wykonywac...

0

Potwierdzam, TVU Player - program FSC,

Nie ma to jak 4 gdziny snu :P

0

Tak na TVN Biznes bedzie. Nawet w faktach mowili o meczu!

0

Valencia nie oddala Villi to moze odda Silve albo/i Mate. Dobrze by bylo pozyskac chociaz jednego z tych zawodnikow. Przynajmniej sa w zasiegu budzetu a za Fabregasa to by sobie Arsenal chcial nie malo, nie mowiac juz o Riberym i jeszcze nie wiadomo jak z Macherano.

0

Watpie aby real juz w pierwszym sezonie po tak licznych zmianach skladu i znowu z nowym trenerem zdobyl jakies tytuly. Ich zgranie stoi po duzym znakiem zapytania i nie wiem czy mino spektakularnych transferow beda stanowic zagrozenie. Ale prawda jest taka ze 95% sukcesow zalezy przede wszystkim od nas.

0

Nie zagra na 200% Zadebiutuje 19 sierpnia dopiero.

0

"Kapitan Blaugrana wyjaśniał Szwedowi filozofię Barcelony, a także mówił o doskonałej atmosferze panującej w szatni"

Taaaa bo "Sport" byl tam, siedzial obok nich i wie co kto mowil i do kogo... ^^

0

Moze go prosili dziennikarze?? Fajnie ze by tak sam z siebie pocalowal?!?!?!

0

Pamietjamy ze zrodlem newsa jest "Sport" !!! Po calym cyrku z Eto'o nie wirze juz w zadne slowo brukowcow wiec oficjalnie nic nie wiemy o warunkach wypozyczenia i tego trzeba sie trzymac!!!

0

Sorki za offtop ale nie mam gdzie sie o to spytac:

Zamawial ktos koszulke Barcy na nowy sezon z allegro? Jak tak to prosze napisac od ktorego uzytkownika i jakie wrazenia bo nie chcialbym kupic shitu.

Pozdro!

0

Po ogladnieciu filmiku stwierdzam ze jakosc bramek zlatana robi duze wrazenie. Nie wiem ile sytuacji zmarnowal ale zapowiada sie obiecujaco

Co do wolnch to uwazam ze powinna byc jakas kolejnosc np 1 wolny dla ibry , 2 dla Xaviego nastepny Alves itd..

0

Jest bardzo bramko-strzelny ale w tym sezonie mimio wielu goli uwazam ze troche bezmyslnie strzelal. Czesto w bramkarza zamiast popatrzec gdzie jest luka.

0

weed ty marzycielu ^^

0

stachsnp -- ty idioto...Eto'o w tej chwili jest bezwartosciowy mimo tego ze jest swietnym napastnikiem bo nie chcial podpisac nowej umowy a obecna konczy mu sie za rok i odeszedlby za darmo. Od kasy mu sie dupie poprzewracalo i chce coraz wiecej dlatego Barca sie go pozbywa.

Poza tym Zlatan to w koncu ktos kto umie uderzyc z dystansu z obu nóg i grac glowa. Eto niestety moze sie schowac przy tych fragmentach gry...

0

Miejmy nadzieje ze to prawda! A co do premii za lige mistrzow to my sie postaramy zeby tej premii nie dostal ;]

0

Od tej kasy juz mu sie w tej czarnej dupie poprzewracalo...

U nas osiagnal najwiecej, pokazal ze real zrobil blad rezygnujac z niego i udowodnil to w GD. Zawsze mowil ile to Barca dla niego znaczy a okazuje sie ze nie barca ale jej pieniadze :/

0

To juz lepiej dac te 50 mln za Ville i mamy "swojego" gracza, przy czym Hleb moglby zostac a Eto'o grzalby lawe i bylby ciagle wygwizdywany przez kibicow - mialby frajer nauczke za pazernosc.

Na pewno Iniesta, Xavi, Bojan, Pique i Puyol byli by zachwyceni kolega z reprezentacji.

0

Moze prowadza ciche negocjacje z Valencia, podczas gdy trwa szum ze zlataanem? Sam juz nie wiem co o tym myslec bo dawac 75mln + Hleba za Ibre to smiech na sali.

0

Mam nadzieje ze te gazety sobie w ch...ja lecą bo doplacac 50 mln do Eto'o i wypozyczyc Hleba to chory pomysł. Dla mnie 35mln to max.

Wyobrazcie sobie jutro taki news: Oficjalnie: Villa w Barcelonie xD

Po akcji z Maxwellem bym sie nie dziwil hehe ale to raczej nie realne :P

0

Eto'o + 25mln i nie bedzie zle. 30mln tez przezyje ale wiecej to juz przesada. Troche szkoda ze to jednak nie Villa przyszedl. Nie mowie ze jest lepszy ale jest ograny w Hiszpanii i zna sie z kawalkiem naszego skladu a to duzy + wedlug mnie

0

Cena narazie jest taka jaka wymysla gazety. Osobiscie tez uwazam ze 40 mln+ Eto'o to za sporo za duzo ale narazie nie ma oficjalnych doniesien o kosztach transakcji bo owej jeszcze nie przerowadzono. Poza tym obaj zawodnicy sa w tym samym wieku.

0

Hehehe pewnie zgadles greginho.

Jak tak porownuje Eto'o do Ibry to: strzalami z dystansu i grą głową bardzo przewyzsza Samu. Moze jest troszke wolniejszy ale za to bardziej sie zastawia z pilka i umie sie przepchac. Wydaje mi sie tez ze nieco bardziej mysli w sytuacjach sam na sam bo Eto'o to czasami uderza na "pałe" i nie trafai w bramkarza albo wcale.

Zauwazcie ze Maxwell i Ibra grali kiedys w Ajaxie ktorego styl porownuje sie do stylu Barcy. To tam wlasnie Ibra sie rozwinął. ^^

0

zamiast uzywac ironii napisz co ci chodzi po glowie wprost ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?