Ravon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto bylo robic w gacie ogladajac ten mecz tylko po to by zobaczyc gola Messiego ^^
0
"Ruszyla maszyna, juz nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod kola ten uciec nie zdola"
Jakby ktos nie ogladal meczu albo narzekal na jakosc to Sopcast Ch - 1726 , angielski komentarz i jakosc prawie HD xD
Licze ze w drugiej polowie wejdzie Yaya
0
Iranski napstnik Osasuny mowil ze Barca nie wywiezie ani jednego pkt z ich boiska. Mozna zatem wnioskowac ze nasz przeciwnik nastawi sie na atak co da nam wieksza swobode. Wtedy mozna liczyc na 3 bramy + . Inaczej sprawa wyglada jesli okaze sie to sciemą i bedzie full obrona. Wtedy moze byc ciezko.
0
Widac ze ma motywacje chlopak :) Ciekawe czy obrona Osasuny tez jest tak zmotywowana. W kazdym razie z wypowidzi tego pilkarza wynika ze Osasuna nie skupi sie na obronie tylko bedzie atakowac co nam bardzo odpowiada :) Zobaczymy czy Messi zagra rownie skutecznie jak ostatnio. Licze takze na dobra gre Henryego i bramkostrzelnosc Eto'o
0
Jak Arsenal sie postara to zagraja razem w LM :)
0
Bebeto, oni sa autorami newsa ^^
0
Mam nadzieje ze Henry z Messim cos wykombinuja ;) w kazdym razie dobrze bylo by to wygrac. Zobaczymy jak Barca sobie poradzi w takim skladzie ^^
0
Lubie jak Toure strzela bramy xD Powinien wiecej strzałow zza 16m oddawac.
0
Co do tego gola to jesli pilka odbila sie od gracza Majorki to brama sluszna?
0
Podejrzewam ze Guardiola takimi metodami przywróciłby Ronaldinho dawna forme. Momenami brakuje mi dawnego R10 :/
0
Wie ktos czy bedzie mozna ogladnac mecz na telewizji N ?
0
Wie ktos czy mecz bedzie mozna zobaczyc w pakiecie telewizji N ??
0
Trudno ten moment musial kiedys nadejsc ... ale lepszy remis w LM niz przegrana lub remis w lidze.
0
Niech Henry zostanie jak najdluzej na boisku. Im wiecej bedzie gral tym szybciej zlapie forme.
0
Za to kocham Barce... Szkoda ze to nie mecz z Realem ;]
0
@ decus1993 i arkag17
Wygrali 5:0 z klubem z Jerozolimy i juz sie napaliliscie^^
Wisla daje takie knoty w obronie ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac w ataku tez nie za kolorowo. Moim zdaniem Wisla grala bardzo dobrze za czasow Kasperczaka. Teraz nie widze duzych szans na strzelenie bramki przez Wisle. Kazdy wie jak Barca potrafi utrzymywac pilke (65%) i znamy mozliwosci Blaugrany.
Wisla jest bez szans - 0,0%
0
Jaki moze byc kurs na Barce ? 1.10zl? czy moze wiekszy? Pasuje cos postawic ale zysk 10 % to troche malo.
Obstawiacie cos?