Riv
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
63-400 Wysocko Wielkie, ul. Polna 8A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To idź chłopcze na stronę Liverpoolu i przestań się ośmieszać
0
Nie wczoraj było
0
szychablaugrana ile masz lat w takim razie 40, 50 ?
0
Tomaszzz chętny do zbanowania
0
Panie, panowie a raczej chłopcy i dziewczynki, z czego się kurna cieszycie? Więcej tu chyba niewyżytych dzieci niż prawdziwych kibiców.
Widocznie baliście się, że ten "słabiutki Real" zajdzie dalej niż megasilna Barca lub w bezpośrednim pojedynku wygrają blancos. Gratuluję zatem wiary we własny zespół.
Osobiście blisko 10 lat czekam na mecz (dwumecz) Barca-Real w CL. Wyobraźcie sobie, 2x gran derby na przestrezni tygodnia czy dwóch, tym żyłby caly piłkarski i nie tylko, świat. Barca po sezonie marzen, będąca na szczycie, a Real po wielkich wzmocnieniach. I wyeliminować Real w drodze do finału na ich terenie - bezcenne. (Oczywiście lepiej w finale, ale im dalszy etap rozgrywek tym to spotkanie mniej prawdopodobne, więc byłbym zadowolony nawet ze spotkania w 1/4). Dlatego wczoraj po raz pierwszy odkąd pamiętam życzyłem Realowi wygranej i awansu.
Powtórzę tym, którzy się podniecają, tak wierzycie w Barcę, że baliście się się spotkanie z Realem lub ze Barca odpadnie wcześniej od niego. Po za tym, co z tego ze nie ma już Realu jeśli Barca odpadnie w 1/4? No oczywiście będziecie dumni bo Blancos odpadli wcześniej... tak jak w CdR. Ps. z tego co czytam to real w weekend ograł "wieśniaków z Sevilli", czy to był Betis? bo przecież Barca przegrała z "bardzo mocną" FC Sevillą.
Z roku na rok poziom userów się niestety obniża
0
Raul jak prostak? lepiej idź do okulisty
0
Raul jak prostak? lepiej idź do okulisty
0
dawid7i23 zobacz czasem mecz a nie pisz bzdur po wyniku z jakiegoś livescore. Real gniecie i do przerwy mógł spokojnie prowadzić 3-0
0
Moze troche pokory ludki
0
Mazi - po prostu zal, powstawiaj jeszcze więcej emotek to będziesz fajniejszy
0
Real dotrzymuje kroku, końcówka zapowiada się emocjonująco
0
Proponuje jeszcze niusa jak to sędzia dał wczoraj 3 pkt Realowi. żenada...
0
dzięki dominj
0
Culé a muerte - rzeczywiście, takie kwiatki jak rownierz ,otrazu
to z pewnością przez brak polskich znaków (:
0
Culé a muerte - jak jesteś taki oczytany, to polecam lekturę Słownika ortograficznego
0
dziwne, że nie powiedział: w lidze max 2. miejsce bo inaczej kibice Barcy w Polsce przestaną jej kibicować i zaczną nam oraz M.U.
0
ProSabaku - jak ktoś ma poukładane w główce na 12 lat i "nienawiść do Realu wyssał z mlekiem matki", to niestety już tego nie zmienisz (:
0
To ukłon w stronę małolatów. Od razu liczba komentów wzrośnie
0
teksas007 - co takiego van der sar osiągnął z Fulham?
0
Chłopcze nie powtarzaj się. Widać, że nie masz pojącia co znaczy słówko szacunek
0
Żebyś stawiała/stawiał głupie pytania
0
Chyba skrócić konto w banku ;)
0
Sędzia to tylko człowiek ma prawo się pomylić, adwokaci Henry'ego wiedzą to najlepiej (:
0
Wiadomo, rzut karny przeciwko Barcie jest zawsze z kapelusza, jak i dla Realu z resztą (:
0
czarna wołga to żeś teraz zabłysnął wiedzą na temat kopanej
0
Ronaldo też był bezprzecznie nr 1 w wieku 22 lat, później kontuzje.
Ronaldinho z kolei miał nawet podpisać kontrakt do końca kariery...
Proponuję więc ochłonąć zanim Leo ogłosi się najlepszym graczem w historii
0
Jaki karny. To piłka nożna a nie balet
0
Liczba spotkań Migueliego (548) to chyba tylko mecze ligowe a nie w ogóle
0
Również gratuluję jubileuszu. Kawał dobrej roboty
0
Looky wielkie dzięki za wyjaśnienie sprawy