Riv

0

To idź chłopcze na stronę Liverpoolu i przestań się ośmieszać

Riv

0

Nie wczoraj było

Riv

0

szychablaugrana ile masz lat w takim razie 40, 50 ?

Riv

0

Tomaszzz chętny do zbanowania

Riv

0

Panie, panowie a raczej chłopcy i dziewczynki, z czego się kurna cieszycie? Więcej tu chyba niewyżytych dzieci niż prawdziwych kibiców.

Widocznie baliście się, że ten "słabiutki Real" zajdzie dalej niż megasilna Barca lub w bezpośrednim pojedynku wygrają blancos. Gratuluję zatem wiary we własny zespół.

Osobiście blisko 10 lat czekam na mecz (dwumecz) Barca-Real w CL. Wyobraźcie sobie, 2x gran derby na przestrezni tygodnia czy dwóch, tym żyłby caly piłkarski i nie tylko, świat. Barca po sezonie marzen, będąca na szczycie, a Real po wielkich wzmocnieniach. I wyeliminować Real w drodze do finału na ich terenie - bezcenne. (Oczywiście lepiej w finale, ale im dalszy etap rozgrywek tym to spotkanie mniej prawdopodobne, więc byłbym zadowolony nawet ze spotkania w 1/4). Dlatego wczoraj po raz pierwszy odkąd pamiętam życzyłem Realowi wygranej i awansu.

Powtórzę tym, którzy się podniecają, tak wierzycie w Barcę, że baliście się się spotkanie z Realem lub ze Barca odpadnie wcześniej od niego. Po za tym, co z tego ze nie ma już Realu jeśli Barca odpadnie w 1/4? No oczywiście będziecie dumni bo Blancos odpadli wcześniej... tak jak w CdR. Ps. z tego co czytam to real w weekend ograł "wieśniaków z Sevilli", czy to był Betis? bo przecież Barca przegrała z "bardzo mocną" FC Sevillą.

Z roku na rok poziom userów się niestety obniża

Riv

0

Raul jak prostak? lepiej idź do okulisty

Riv

0

Raul jak prostak? lepiej idź do okulisty

Riv

0

dawid7i23 zobacz czasem mecz a nie pisz bzdur po wyniku z jakiegoś livescore. Real gniecie i do przerwy mógł spokojnie prowadzić 3-0

Riv

0

Moze troche pokory ludki

Riv

0

Mazi - po prostu zal, powstawiaj jeszcze więcej emotek to będziesz fajniejszy

Riv

0

Real dotrzymuje kroku, końcówka zapowiada się emocjonująco

Riv

0

Proponuje jeszcze niusa jak to sędzia dał wczoraj 3 pkt Realowi. żenada...

Riv

0

dzięki dominj

Riv

0

Culé a muerte - rzeczywiście, takie kwiatki jak rownierz ,otrazu

to z pewnością przez brak polskich znaków (:

Riv

0

Culé a muerte - jak jesteś taki oczytany, to polecam lekturę Słownika ortograficznego

Riv

0

dziwne, że nie powiedział: w lidze max 2. miejsce bo inaczej kibice Barcy w Polsce przestaną jej kibicować i zaczną nam oraz M.U.

Riv

0

ProSabaku - jak ktoś ma poukładane w główce na 12 lat i "nienawiść do Realu wyssał z mlekiem matki", to niestety już tego nie zmienisz (:

Riv

0

To ukłon w stronę małolatów. Od razu liczba komentów wzrośnie

Riv

0

teksas007 - co takiego van der sar osiągnął z Fulham?

Riv

0

Chłopcze nie powtarzaj się. Widać, że nie masz pojącia co znaczy słówko szacunek

Riv

0

Żebyś stawiała/stawiał głupie pytania

Riv

0

Chyba skrócić konto w banku ;)

Riv

0

Sędzia to tylko człowiek ma prawo się pomylić, adwokaci Henry'ego wiedzą to najlepiej (:

Riv

0

Wiadomo, rzut karny przeciwko Barcie jest zawsze z kapelusza, jak i dla Realu z resztą (:

Riv

0

czarna wołga to żeś teraz zabłysnął wiedzą na temat kopanej

Riv

0

Ronaldo też był bezprzecznie nr 1 w wieku 22 lat, później kontuzje.

Ronaldinho z kolei miał nawet podpisać kontrakt do końca kariery...

Proponuję więc ochłonąć zanim Leo ogłosi się najlepszym graczem w historii

Riv

0

Jaki karny. To piłka nożna a nie balet

Riv

0

Liczba spotkań Migueliego (548) to chyba tylko mecze ligowe a nie w ogóle

Riv

0

Również gratuluję jubileuszu. Kawał dobrej roboty

Riv

0

Looky wielkie dzięki za wyjaśnienie sprawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?