Riv
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
63-400 Wysocko Wielkie, ul. Polna 8A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
masq - Ty i chłodny obiektywizm...
nieprzeciętny żart
0
Chłopcy ile wy macie lat. Jak porazka to zaraz bo rezerwy, bo mecz nie był o stawkę itp. zaraz 100 wymówek. Dokonali swojej ''zemsty''i tyle. Mieli się połozyc na boisku bo Barca oszczędza się na GB czy oddać mecz walkowerem
0
LeoMessi1989 - Ty za to jesteś w sztabie szkoleniowym Realu i wiesz, że Ramos będzie wdrażał swoją ideologię w grę realu.
Pewnie masz wehikuł czasu... Zastanów się co piszesz zanim kogos wyśmiejesz
0
Ale Barca przed ubiegłorocznymi GB nie sięgała dna
0
Maiky weź trochę ochłoń bo się podniecasz jakbyś na mikołajki dostał neostradę
0
FCB01 - odsyłaj sobie kogo chcesz i gdzie chcesz. Ciekaw jestem gdzie byłeś 2-3 sezony temu bo na pewno nie na tej stronie
0
FCB01 na razie to Ty tu płaczesz. Dla Twojej wiadomości - karnych nie trafiali lepsi piłkarze od Ronaldo i te pudła miały wpływ na porażkę ich zespołów. Ale co może wiedziec kinder neo
0
Valdes to bez watpienia najlepszy bramkarz Barcy od ładnych kilkunastu lat, ale z nim w bramce Hiszpania mogłaby zapomnieć o wygraniu minionego Euro.
0
Sevilla lub Valencia
0
Zibis jak Valdes jest przeciętnym bramkarzem to Ty sie znasz na piłce zdecydowanie poniżej przeciętnej
0
Uwielbiam takie obiektywne newsy... A wystarczyło by zwycięstwo po karnym z kapelusza w doliczonym czasie gry i było by "genialny Guardiola"...
0
Tak ludzie, białe jest czarne a czarne jest białe. Słuchajcie mniej tat(d)ka rydzyka to wam dobrze zrobi
0
olszar, a dziś grają 1/16 finału czy o awans do niej?
Po za tym "potwierdziles ze 99% Polakow potrafi czytac, jednak tylko 9 ze zrozumieniem", hm 108 %?
przeczytaj ten cytat i pomysl...
0
Looky, " Następnie podopieczni Francisco Lópeza odprawili z kwitkiem Lemonę (4:2) i Granadę 74 (2:0), co dało im przepustkę do 1/16 finału.'',
czy aby dzis nie grają o awans do 1/16?
0
Dobrze się sezon nie zaczął a juz nadmuchiwanie balonika jak to wszystkich "zetrzemy w proch". Oby sie to nie skończyło jak w poprzednie 2 sezony, bo wtedy będzie narzekanie jak to real farcił, sędziowie drukowali a Barca miała pecha bo kontuzje itp.
PS. szumino - jesli to Twój 'subiektywny felieton', to pozwól, że każdy bedzie miał swoje subiektywne zdanie o nim. A Ty co rusz piszesz sprostowania i wyjezdzasz z tekstem o czytaniu bez zrozumienia.
pozdrawiam
0
co za bzdury piszecie. Barca zagrała nie fair i tyle. Gdyby tak real strzelił bramkę z takiej sytuacji lub piłki nie oddał rywal Barcy to zaraz byłby lament jak to oni grają nieuczciwie. Trochę obiektywizmu "kibice"
0
pershing wielkie dzieki
0
A ile razy juz go nie powołał? 10? 20? 30?
n/c