Riv
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
63-400 Wysocko Wielkie, ul. Polna 8A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę bany, ale gość ma wg mnie zmienne ip. i po powrocie z gima znowu zacznie pajacować do spółki z Moyartem
0
Ludzie, przecież ten cały Riv. to nie kto inny jak pajać Moyart. Widać jak na dłoni, że jego IQ
0
Górny prawy róg strony
0
Jak jest na sali jakis mod to niech zbanuje gościa pode mną. Wolfgangowi widać, ze bardzo się nudzi
0
Milan :]
0
C+ Liga
Digi Sport RO
Sport TV1
Supersport 3SA
Digitalb Supersport 1
Sky Calcio 9
Sky Sport 3 (Italia)
Canal 9 DK
C+ Sport 1 F/N
HRT-TV2
Sport 1.1 Ned
Sport 2 CZ/SK
Sport 1 (Hungary)
TV4 Sport
TV+ (Bulgaria)
Al Jazeera Sport +2 / +3
Sky Sports Interactive
Sky Sports 1 (2nd half)
NTV Turkey
NTV+ Football
C+ Sport (France)
C+ Sport 1 Polska
TRK Futbol
Alfa TV (Macedonia)
Supersport 3SA
0
Oj niecelny strzał.
Looky i inni redaktorzy wiedzą to najlepiej. Więc próbuj dalej. Myślisz (jeśli w ogóle myślisz), że wśrod kilkunastu tysięcy kibiców nie znajdzie się taki sam nick? (Tak szczerze to te Twoje wypociny spod nicku "PrawdziwyMU" są dosyć cienkie :]
A inna historia to niejaki megamózg Moyart na rm.pl o którym TU często słyszę.
0
Twoja fantazja mnie wzrusza :]
0
Zmień leki bo robisz z siebie kabarecik
0
ZbigniewWodecki - szacunek człowieku za Twoje wypowiedzi i postawę. Szkoda tylko, że zniżasz sie do poziomu jakiegoś zakompleksionego gimnazjalisty (a pod kopułą ma poukładane na miarę podstawówki;) ), który powinien zwracać się do Ciebie "Proszę Pana..." Pozdro (:
0
o nowy piłkarz, Czyhra
0
Tyle tylko, że tu nie są kibice Francji tylko FCB. Analogicznie można by nie krytykować chamskich fauli np. Pepe czy Carlosa swego czasu, bo "wyobraźcie sobie, że tak zagra Puyol czy Pique"
0
Wow jeden news i nagle kryzys dekady zazegnany, nikt nie wyrzuca Begristaina, Guardiola nie jest już debilem, pewnie rozjedziemy Inter Real, i 3 korony znów nasze, eh kibice
0
Remis z Bilbao i nagle czystki w klubie. Nie ma to jak polscy, wierni kibice
0
FCB-kat - kto i w jakim meczu będzie jeszcze kontuzjowany?
0
Śmieszny jest ten co po remisie lub przegranej płacze o kryzysie i krótkiej ławce a za 3 dni jara się wygraną. Następnie po miesiącu znów porażka i ponownie lament jaki to przyszedł kryzys dekady
0
lukasoon15 a czy Maradona oszukał wczoraj czy ponad 20 lat temu? Henry po swoim "wyczynie" nie pogrążył Irlandii drugą bramką
0
Wina sędziego, dobre. Ciekawe co by dzieci pisały jak tak zagrałby np Ronaldo
0
jarcy weź sie puknij w główkę. Co ma korea do wczorajszego meczu? Proponuje jeszcze przywołać czasy franco, hitlera itp, byle tylko henry pozostał nieskazitelny
0
Patrząc realistycznie to taki wybór najgorszego z najlepszych
0
Jak można mieć gdzieś człowieka który "unieszczęśliwiał" nas przez 3 sezony
0
rod riquez - odpuść sobie, wiesz jak mowią, idiota najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem ;)
A amadeusz jak się nie uspokoi to zasłuży na bananka, w końcu ile można mu dawać ostrzeżeń
Pozdrawiam
0
zasłużył jak mało kto, ale niestety takich pilkarzy nie doceniają.
Wygra bardziejl "medialny" Messi
0
Naprawdę niesamowicie trudno pojąć dlaczego Barca we wszystkich tabelach jest 3.
SZUMI skoro juz tak sapiesz to graty za sformułowanie ostatniego zdania
Jeśli na to spojrzeć przez pryzmat finalnych rozstrzygnięć w grupie, to w wypadku tej samej liczby punktów zgromadzonych na koniec fazy grupowej Barcelona nie może walczyć o drugie miejsce z Rosjanami, gdyż skarze ją to na grę w Lidze Europejskiej.
0
Wiadomo Zlatan lepszy od Eto'o, bo ma wiecej bramek,
Messi lepszy od Ronaldo, bo, bo bramki są tak naprawdę nie ważne tylko gra...
Ot, cały obiektywizm
0
Jasne, kryzys. 1 porażka i już wg znawców nadszedł kryzys dekady
0
Redaktorzy, ciekawe jak długo wolfgang będzie się dowartościowywał na innych userach, ostrzeżenie to powinno być minimum po tych osobistych wycieczkach
0
I po meczu. Brava dla Sevilli
0
Kid A - odpuść sobie. Dla niektórych każde zwycięstwo Realu to fart, każdy karny z kapelusza, a mecz ocenia się do momentu strzelenia bramki... Jest takie powiedzenie, idiota sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...
0
Strach pomyśleć co bedzie jak zagra dobrze, ojcze :]