Riv

0

drużyna, która "nic nie grała" wywozi z CN bezbramkowy remis. Ciesz się w takim razie ze nie zagrali "czegokolwiek"

Riv

0

zawisza_czarny kiedy według Ciebie Real nie miał farta?

Zmień sobie lepiej nick na zawisza_ciemny

Riv

0

od kiedy 1/8 to ćwierćfinały

Riv

0

To chyba sami sezonowcy siedzieli na trybunach, przecież "prawdziwi" kibice, tacy jak na tej stronie, juz kilka(nascie) razy by go sprzedało i kupiło buffona. Tak, to z pewnością byli sezonowcy

Riv

0

Jasne, tak jak Ronaldinho...

Riv

0

Polac Katalończykowi

bolokorn - gdzieś Ty był jesienią, pewnie obgryzałeś paznokcie z wrazenia ze VV jest 10 razy lepszy od Ikera, a teraz wiaterek zawiał w druga stronę...

Riv

0

A co komentatorzy mają monopol na rację? posłuchaj sobie dziś "ekspertów" na typ2 po 20 i daj jutro znać czego ciekawego się dowiedziałes o Realu i Liverpoolu

"hehe"

Riv

0

Z wychowankiem to nie Szpak wymyślił

Riv

0

aprill "V Valdes bravo co znaczy klasa swiatowa druga bramka majstersztyk ,piekna asysta naszego bramkarza ,czasem zastanawiam sie czy on nie jest podstawiony z realu ,ludzie ten gosc jest najgorszy na swiecie,ile razy bedzie cie mu wybaczac tak karygodne wpadki"

Świetna wypowiedź jak na takiego "kibica"

wymień zatem choc 1 (słownie jednego) lepszego bramkarza w Barcie od '94

Riv

0

Commandos - podobnych bzdur dawno nie czytałem. Na przyszłość nie spamuj

Riv

0

aprill44 od ilu lat kibicujesz FCB? Pewnie od maja '06

Riv

0

Tak się konczy brak pokory i teksty, że Barca rozj***** każdego.

A od VV wara sezonowcy

Riv

0

Gol i asysta, która w dwumeczu nic nie dała

Riv

0

Looky przyznaj się , za jakie korzyści ich reklamujesz

Riv

0

gczoo - nie nudzi mi sie tak, żeby się śledzić rm.pl czy coś tam. A żenuła to były komentarze w czasie meczu z Betisem do momentu gdy Barca przegrywała. Ale co tam, ważniejsze przecież jakieś rm

Riv

0

a ja bym radził co niektórym nie robić tu syfu

Riv

0

xavi - postaraj się bardziej...

Riv

0

boixos nois- a w glowie masz troche rozumu? Właśnie wszystkim odpowiedzialeś

Riv

0

Brawa dla autora. Ma chłopak fantazję

Riv

0

Rozumiem ze wziąłeś to wszystko pod uwagę pisząc o najlepszym napastniku w historii.

a co do statystyki to bardziej wymierna jet liczba goli/liczbę meczów a nie rozegranych sezonów.

PS. jak edytujesz to uważaj jak

"Jeśli do Eto'o utrzyma swoją bramkostrzelność"

Riv

0

Lichy - i co w związku z tym?

Riv

0

"Jeśli do końca sezonu Eto'o utrzyma swoją bramkostrzelność zostanie najlepszym napastnikiem w historii Barçy."

Rodriguez 195

Kubala 131

Riv

0

barca - na przyszłość używaj znakow interpunkcyjnych.

Kibic - ile masz lat ze w każdym poscie piszesz o wyzywaniu? tęsknisz za tym czy ci tego brakuje?

Co do szpaleru, Barca miała inne wyjście? Mogła najwyzej wysłac na mecz juniorów.

Riv

0

Kto ma kompleksy to zagląda na jakieś śmieszne strony żeby się dowartościować

Riv

0

Santiago- chodzi o to, że hancowi się nudzi od pierdzenia w redakcyjny stołek

Riv

0

misugi - jak Ty możesz tak pisać o Danim, tylko zdenerwowałeś masq'a

Riv

0

a bramki w których minutach?

Riv

0

santiago - już odreagowałeś cięzki dzień w gimnazjum czy jeszcze jakieś bzdury popiszesz

Riv

0

obys się doczekał

Riv

0

tak czy siak to Eto'o strzelił wczoraj decydującą bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?