0

Dokladnie, 40 mln co roku :) Ale ja osobiscie nie chce nawrt mysleć o jego odejscu nawet jak będzie mial 43 lata ;)

1

w tym momencie Munir . "Barça ma zamiar zaoferować Munirowi nowy kontrakt. Obecnie El Haddadi zarabia 120000-150000€ rocznie, a w kontrakcie ma klauzulę 12M€." za miesiać ma podpisac nowy kontrakt po powrocie z urlopu Zubiego. Także w tym momencie Munir, a za miesiąc będzie to zapewne Montoya

0

ma bardzo duzo, Real traci swojego najlepszego zawodnika.

0

Nigdy nie zrozumie dlaczego nie kupilismy Benatii ... 30 mln euro rozwiązało by nasze problemu w obronie mam nadzieje, że obecna kadra obronców zapewni nam spokoj na najblizsze dwa okienka transferowe. Oby ...

0

Ostatnio Pep sie odnosił do tej sytuacji. Zapewniał, że nic takiego nie miało miejsca a on nie domagał sie rewolucji.

0

Messi .. powrót króla

0

Messi Król. Dawno nie widziałem Messiego walczącego o KAŻDĄ piłke ... Leo królu, prowadz po puchary

2

Dziś Messi strzela 3 gole :)

0

meczyki.pl chociaż ja gdy nie miałem jeszcze NC oglądalem z soccer-live przez SopCast'a ruskie kanały zawsze smigają w HD :)

0

lol ..... Tylko, że Di Maria to jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie, obecnie najlepszy gracz realu

0

Awansował do Juvenil A i ma grać od tego sezonu ? oby .. bo ja gdzieś wyczytałem, że ma zakac do ukonczenia 18 roku życia ale to chyba jakis fejk :)

1

Czy ktoś wie co dzieje się z Seung-Woo Lee ?? do kiedy on nie może grać ? Patrzyłem własnie na transfermarkt i tam nie ma żadnych oficjalnych meczy wpisanych w barwach barcelony. To jest okropnie wielki talent niech mu dadzą grać

2

6 marca na łamach dziennika El País pojawiła się informacja, że transfer sześciu piłkarzy do sekcji młodzieżowych Barcelony został zablokowany przez FIFA po otrzymaniu dwóch anonimowych donosów. Chodziło o przejście do klubu ze stolicy Katalonii trzech Koreańczyków – Lee Seung Woo, Paik Seung-Ho i Jang Gyeolhee (Cadete B), Francuza Chendriego (Cadete A), Nigeryjczyka z holenderskim paszportem Adekanye (Infantil A) i Kameruńczyka Partice Sousia (Infantil A).

1

Wiadomo ze piułkarsko cięzko sie równac Rakiticowi do Fabregasa ale mysle ze nadrobi to tym ze swietnie pasuje do fc barcelony i jest napewno duzo bardziej waleczny. ale czysto piłkarsk nie watpiłbym w Cesca, on jest swietnym zawodnikiem w debiucie w Chelsea to pokazał. Dalej uwazam ze wzielismy za niego o jakies 15 mln za mało

5

Alexis błyszczy ? nie wiem może oglądalem oinny mecz ale poza asystą to nie pokazał kompltnie NIC

0

Jakub Kręcidło ‏@J_Krecidlo 2 godz.

:-) Z ostatniej chwili! Cuadrado [w hiszpańskim: kwadrat] bardzo blisko Barçy! pic.twitter.com/GgzvshfG8E

0

Dani błagam nie rób problemów i odejdz, Twój czas minął

2

"Mascherano będzie musiał rywalizować z Sergio Busquetsem o miejsce w składzie, a ten wydaje się niezbędny dla drużyny. Oprócz tego zawodnik z Badia del Valles został niedawno mianowany kapitanem i jego pozycja w szatni jest coraz większa."

Busquets niezbędny ? W ostatnich dwóch sezonach nie zachwycał, mało walki, mało odbiorów. Szczerze to wole Mascherano w pierwszym składzie na poz. Pivota . Pokazał na MŚ jak sie gra na tej pozycji, Busi może sie tylko uczyć ...

0

postawileś bartre przy 18 latkach a zapomniales ze bartra ma juz 23 ....

0

Ok Skoro w tym sezonie transfery do środka obrony to Vermaelen i Mathieu to ja w takim razie liczę na Bartre, zdecydowanie ... Jak nie teraz to kiedy ?

1

Eusebio jest naprawdę bardzo bardzo dobrym trenerem. Myśle, że za jakis czas on dostanie szanse prowadzenia Barcelony. O ile mnie pamięc nie myli to zająl 3 czy 4 miejsce w lidze czego nawet nie udalo sie osiągnąc Guardioli i Enrique prowadząć Barce B

0

podpisuje się pod tym ... mam nadzieję, że przez ten ostatni rok odejdą wszyscy sezonowcy i znów zaczną kibicować realowi :) No taak real teraz wygrał LM to by sie zgadzało :) oh jakie to smutne :(

0

Osobiście także jestem zwolennikiem tego by Mascherano grał na pozycji def pomocnika ale ja bym poczekał jeszcze na te ustawienie 3-5-2 którego Enrique jest podobno(?) zwolennikiem. Wydaje mi się, że jeden z tych trzech obronców grał by nieco wyżej wiekszymi momentami meczu oczywiscie w meczu którym dominujemy. Tam może i by sie odnalazł swietnie poczekajmy niech zagraj jaki sparing z Napoli ;) Mascherano nie gral jakoś tragicznie źle na środku obrony jedyne czego mu ewidentnie brakowało to wzrost. Ale nie wiem czy jest sens kupywac kogos pokroju Vermalen, to lepiej dac juz grać Bartrze. Zmiennika juz kupilismy na obrone teraz pora na kogos kto podniesie jakość. Ale czy Vermalen zapewni nam spokój w obronie ? nie sądze ;) Bo Marquinhos nie przyjdzie nie ma sie co łudzić

1

Ogladałem wiele razy Dorię na żywo (tzn w meczu ligi brazylijskiej) i gość ma naprawde nieprawdopodobny potenciał, dla mnie to przyszłosci reprezentacji Brazyli . Jestem za

0

Cały Ibra, nic nowego ;)

1

Dlatego do tego czasu przydałby się Cuardado ;) który stanowiłby alternatywę na prawe skrzydło

10

Henrik nigdy, przenigdy nie zapomnę Twoich dwóch asyst w finale LM. Prawdziwy Crack

0

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego nie zakontraktowali go przed mundialem ? kosztowałby myślę jakieś maks. 30 mln. Przecież to było wiadome, że on nam jest niezbędny a po mundialu cena wzrośnie. No i wzrosła ... o 20 mln euro (czyli tyle co wydaliśmy na 2 kiperów)

14

Jeden z lepszych transferów zarządu w ostatnim czasie, za takie pieniądze taki zawodnik ! Liczymy na Ciebie Ivan, powodzenia !

1

dokładnie mam nadzieje że Luis nie będzie tolerował opierdzielaczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?