Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie nie nie ... jest Busi, Mascherano i SAMPER który musi dostać szanse kosztem Songa, song adios
0
Daj im szanse ....
0
oby, tu nie było hejtu tylko ogólnie tak to na razie wygląda :) Ale zgadzam się ... dorosła piłka to nie juniorska presja i te sprawy mam nadzieje, że z nim będzie juz tylko lepiej bo talent ma ogromny.
1
Glik do Barcelony !!!!!!!!!!
1
Perez w FIFA , ale to Barcelona jest Uefona czy jak to idioci mówią ... przykre
0
dzieki za info, nie mozna było tak od razu ?
0
rozbiegnij się i pierd... baranka w ścianę .... dowcipniś się znalazł
0
gdzie można oghlądnąc mecz Argentina - Brazil ?
1
Neymar niech sie nie wkręca ... Neymar, Suarez < Messi
0
Co do Munira, to faktycznie miał dobry pierwszy mecz, nawet bardzo dobry ... ale teraz ? z meczu na mecz coraz gorzej. Mam nadzieje, że będzie z nim tylko coraz lepiej, że nie podzieli losów Bojana chociaż Bojan to zaczął naprawde z grubej rury grubszej nawet niż Munir ;)
0
możesz wylewać swoje żale na stronie realu madryt a nie u nas ? bo zapewne jestes fanem realu a to marne prowo. https://vine.co/v/O7jd6Tx9Zmd tyle w temacie ...
0
A Cristiano za co ma niby dostać tą kolejną ZP ? Za gole do pustej bramki i karne ? Uważam, ze od najlepszego piłkarza świata (w teorii, bo ją posiada) wymagać można troche więcej. Na mundialu CR grał w ogóle ? Niby gol to gol ale on przeciez ostatnio to strzela 90 % goli do pustej bramki .... Jesli za to dostanie znów ZP to będzie kpina ...
2
Jestem strasznie ciekawy jego drugiej części sezonu ... ciekawi mnie czy znów przejawi sie u niego symptom słabiej drugiej rundy ;)
1
zgadzam się, Adama Traore to taki typowy skrzydłowy, nie schodzący napastkim az zwykły napastnik. JEsli nie dostanie szansy w Barcelonie to pewnie wybierze jedną z kilkunastu ofert z Premier League. Ale ja mimo wszystko liczę na niego, wierze że sobie poradzi
0
Na niego licze .... Mam nadzieje, że po sezonie odejdzie Pedro . Nie, że go nie lubię ale po prostu nie będzie dla niego miejsca .... Neymar, Messi, Suarez, Traore, Munir, Sandro, a jeszcze wrócą Deulofeu i Tello ... Czy ktoś widzi miejsce dla niego w obecnej sytuacji ?
0
lol o czym ty rozmawiasz ? mascherano sredniakiem ? mundialu nie oglądałeś ?
0
to super, nie wiedziałem :) dzięki za info ...
0
Przecież są sankcje do stycznia 2016 roku więc po co ten temat ?
1
ta statystyka pokazuje jedno ... Czas Pedro w Barcie dobiegł końca ... Wole Deulofeu i nawet Adame Traore ! zdecydowanie !
0
Messi dalej czaruje, obecnie najlepszy piłkarz na swiecie bez wątpienia
1
dokladnie Pedro do wyjebania ewidentnie moge dostać bana za wulgar ale dlaczego sanchez został poswięcony a nie Pedro
0
tragedia panowie ... :( co dziś pokazała def to jest dramat 2 gole z dupu :/
25
Szkoda troche Montoyi , zagrał jeden świetny mecz w tym sezonie ciągle trybuny. :( Wole Montoye niz Douglasa
0
Witam, Czy zakaz transferowy obejmuje też transfery Z kluby czy tylko DO klubu ?
6
Roberto Martínez to świetny trener ...
3
to dobrze czy źle ? :) To co ostatnio grał z Bilbao to profesorka :)
0
Ogladam teraz mecz Barcy u19 i aż mnie boli, że nie może grać Lee Seung Woo :(( On jest niesamowity ... szkoda, że nie może grać
1
Zyj 100 lat !! Dzięki !!
0
Błagam ... dajcie link do meczu mlodych z apoelem
0
dokladnie to miałem na mysli, a terz to juz widać po nim ze to juz calkiem inna forma inne nastawienie .... :)