0

nie nie nie ... jest Busi, Mascherano i SAMPER który musi dostać szanse kosztem Songa, song adios

0

Daj im szanse ....

0

oby, tu nie było hejtu tylko ogólnie tak to na razie wygląda :) Ale zgadzam się ... dorosła piłka to nie juniorska presja i te sprawy mam nadzieje, że z nim będzie juz tylko lepiej bo talent ma ogromny.

1

Glik do Barcelony !!!!!!!!!!

1

Perez w FIFA , ale to Barcelona jest Uefona czy jak to idioci mówią ... przykre

0

dzieki za info, nie mozna było tak od razu ?

0

rozbiegnij się i pierd... baranka w ścianę .... dowcipniś się znalazł

0

gdzie można oghlądnąc mecz Argentina - Brazil ?

1

Neymar niech sie nie wkręca ... Neymar, Suarez < Messi

0

Co do Munira, to faktycznie miał dobry pierwszy mecz, nawet bardzo dobry ... ale teraz ? z meczu na mecz coraz gorzej. Mam nadzieje, że będzie z nim tylko coraz lepiej, że nie podzieli losów Bojana chociaż Bojan to zaczął naprawde z grubej rury grubszej nawet niż Munir ;)

0

możesz wylewać swoje żale na stronie realu madryt a nie u nas ? bo zapewne jestes fanem realu a to marne prowo. https://vine.co/v/O7jd6Tx9Zmd tyle w temacie ...

0

A Cristiano za co ma niby dostać tą kolejną ZP ? Za gole do pustej bramki i karne ? Uważam, ze od najlepszego piłkarza świata (w teorii, bo ją posiada) wymagać można troche więcej. Na mundialu CR grał w ogóle ? Niby gol to gol ale on przeciez ostatnio to strzela 90 % goli do pustej bramki .... Jesli za to dostanie znów ZP to będzie kpina ...

2

Jestem strasznie ciekawy jego drugiej części sezonu ... ciekawi mnie czy znów przejawi sie u niego symptom słabiej drugiej rundy ;)

1

zgadzam się, Adama Traore to taki typowy skrzydłowy, nie schodzący napastkim az zwykły napastnik. JEsli nie dostanie szansy w Barcelonie to pewnie wybierze jedną z kilkunastu ofert z Premier League. Ale ja mimo wszystko liczę na niego, wierze że sobie poradzi

0

Na niego licze .... Mam nadzieje, że po sezonie odejdzie Pedro . Nie, że go nie lubię ale po prostu nie będzie dla niego miejsca .... Neymar, Messi, Suarez, Traore, Munir, Sandro, a jeszcze wrócą Deulofeu i Tello ... Czy ktoś widzi miejsce dla niego w obecnej sytuacji ?

0

lol o czym ty rozmawiasz ? mascherano sredniakiem ? mundialu nie oglądałeś ?

0

to super, nie wiedziałem :) dzięki za info ...

0

Przecież są sankcje do stycznia 2016 roku więc po co ten temat ?

1

ta statystyka pokazuje jedno ... Czas Pedro w Barcie dobiegł końca ... Wole Deulofeu i nawet Adame Traore ! zdecydowanie !

0

Messi dalej czaruje, obecnie najlepszy piłkarz na swiecie bez wątpienia

1

dokladnie Pedro do wyjebania ewidentnie moge dostać bana za wulgar ale dlaczego sanchez został poswięcony a nie Pedro

0

tragedia panowie ... :( co dziś pokazała def to jest dramat 2 gole z dupu :/

25

Szkoda troche Montoyi , zagrał jeden świetny mecz w tym sezonie ciągle trybuny. :( Wole Montoye niz Douglasa

0

Witam, Czy zakaz transferowy obejmuje też transfery Z kluby czy tylko DO klubu ?

6

Roberto Martínez to świetny trener ...

3

to dobrze czy źle ? :) To co ostatnio grał z Bilbao to profesorka :)

0

Ogladam teraz mecz Barcy u19 i aż mnie boli, że nie może grać Lee Seung Woo :(( On jest niesamowity ... szkoda, że nie może grać

1

Zyj 100 lat !! Dzięki !!

0

Błagam ... dajcie link do meczu mlodych z apoelem

0

dokladnie to miałem na mysli, a terz to juz widać po nim ze to juz calkiem inna forma inne nastawienie .... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?