3

czyli w skrócie Bartomeu chce sobie powycierać morde Zubizaretą. Panie prezesie panu też dziękujemy

1

nazywam rzeczy po imieniu

1

ale jak bys nie byl ignorantem i jak bys mial chodz troszke oleju w głowie to wiedział byś o tym ze Twój ukochany CR7 przyszedl do Reali i ligi hiszpanskiej jako ukształtowany 24 letni piłkarz ze złota piłką w reku natomiast Messi debiutwał w niej w wieku 17 lat ... zresztą o co ta dyskusja dla mnie to te białe scierwa trzeba banować na tej stronie . Visca el Barca

3

Leo jest bogiem ... Niech krystynka sobie wezmie tą zlota piłke i wsadzi sobie nie powiem gdzie ale dla normalnych kibiców bóg jest tylko jeden i nazywa się Leo Messi ... reszta 2 lewele niżej

33

Jak wyliczyli statystycy Sportu, z 23 hat-tricków CR7 w La Liga aż 15 było z min. z 1 bramką z karnego. Messi? 20 hat-tricków, 3 z karnym.

1

a tak nawiasem -
"Jak wyliczyli statystycy Sportu, z 23 hat-tricków CR7 w La Liga aż 15 było z min. z 1 bramką z karnego. Messi? 20 hat-tricków, 3 z karnym"

0

o kurdę ... serio wyszedłem na błazna ... przepraszam Cie .. serio ... nie doczytalem, ze to cytowany komentarz a więc ten błazen byl do tego FIPIL'a ;) Serio, przepraszam. Nie doczytałem bo podobnych bredni nie mogę po prostu nigdy czytać :) głupio wyszło

0

dziękuje Ci bardzo !

1

o czym ty mówisz błaźnie ?

0

witam ma ktos może linka do meczu Barcy B ? Błagam ...

1

penaldo znów przyjebal symulke .... zart, nam zabierają gole im dają karne z kapelusza

1

Może ? ale czy Douglas jest jakis wybitny w tym aspekcie gry ? pozostawie to do Twojej oceny ;)

1

"Zawodnik ma zamiar być nieugięty i poprosić klub o zaakceptowanie jednej z ofert oraz klauzulę dającą Barcelonie możliwość odkupienia piłkarza."

To pokazuje jak Montoyi zalezy na Barelonie. On nie chce opuścić klubu, ale nie ma innego wyjscia jak odejść i udowodnić trenerowi jak bardzo się pomylił. (podobno sytuacja z Carvajalem) Ale martwi mnie perspektywa, że w klubie na prawej obronie zostaje tylko Alves i Douglas ... no i jest jeszcze Adriano. Ciekaw jestem co jest tym kluczowym czynnikiem który sprawia sprawia, że Luis Enrique go ewidentnie przekreslił... co ma Douglas czego nie ma Montoyia. Bo przecież kto zna lepiej Martina jak nie LE. To on go trenował jeszcze w Barcie B i doskonale zna możliwości. Ale, że tak nisko go ceni nawet niżej od Douglasa to juz normalnie policzek jak Martina. Szoda mi go ... ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek zrobił jakis bląd karygodny ... grał naprawde solidnie i pewnie. Bardziej w pamięc zapadł mi jego świetny mecz z Realem w którym trafił w poprzeczkę.

3

Samper .. mój ulubieniec z La Masii . PERŁA :) i te jego przerzuty ;)

1

a widziałeś jak go ograł w koles z nr 7, że nie wiedzial w którą strne się odkręcic ... kopacz z 3 ligi, przypomnę tylko. Dla mnie dramat postawa douglasa i wydaje mi się, ze jestem jak najbardziej obiektywny

1

Załuje tylko jednej rzeczy ... że Huesca nie strzeliła gola po pięknym podaniu Douglasa .... karygodne zachowanie douglasa, ogólnie słaby jego mecz. Nigdy tego nie zrozumie dlaczego ON zabiera miejsce Montoyi

1

ODJEBAĆ SIE OD LEO, jak chce to niech przyjdzie do Barki :v

2

a na co on kierwa liczy ? niech się lepiej cieszy samymi treningami w barcelonie bo za rok - półtora prawdopodobnie już go nie będzie w Barcelonie ;)

1

a czy w tamtym roku nie było wydłużone głosowanie z jakiegoś dziwnego powodu ?

1

Ogólnie te stroje nie są takie złe, przynajmniej dla mnie ale tu nie chodzi o to. Chodzi to, że bartomeu kolejny raz podejmuje absurdalną decyzje by zarobic dodatkowo 20 mln euro. Dla niego liczy się tylko pieniądz ... taki człowiek nie ma prawa byc prezesem FC Barcelony. Liczę na jak najszybszą dymisje i skończą sie rzadu Rosella i Bartomeu raz na zawsze. Nieprawdopodobne z jaką renomą i obdarzony jakim szacunkiem był klub przed ich sterami . Co nam zostało dziś z tego szacunku ?

2

czy głosowanie na ZP jest już zamkniete ?? teraz tylko ogłoszenie wyniku 12 stycznia tak ?

1

Barcelona była wzorem dla każdego ... Do momencu dorwania się do koryta Rosella i Bartomeu :(

1

hahahahaha mistrz

1

Dla mnie to Mascherano powinien grać na pozycji pivota w ważnych, cięzkich meczach. Busquets lepiej by się sprawdzał w meczach z druzynami z dolnych części tabeli. Mascherano na defensywnego jest wstanie zagwarantować druzynie duzo więcej odbiorów, presji . Busquets bardziej na utrzymanie piłki chodz Mascherano tez w tym nie jest gorszy ;)

3

nie zapominaj o gejach brandzlujących się do jego zdjęc z reklam bielizny ;)

1

fakt, niemcy przykład jak szkolić ... a bramkarzy to w szególności :) Neuer, Ter Stegen, Leno, Zieler, Karius, Adler ... nieprawdopodobne :) porównaj sobie z angielskimi bramkarzami ;)

6

Ter Stegen klasa... naprawde się rozkreca gra coraz pewniej, chyba najlepszy transfer Zubiego jak dla mnie biorąc pod uwage cene wiek potenciał .

1

Naprawdę wątpie by Valdesowi chodziło GŁÓWNIE o pieniądze, wiadomo ze to był jeden z powodów. Bardziej bym przypuszczał , że ciągle coś nie tak z jego kolanem... może zrobili mu badania i istnieje tam jakies ryzyko odnowienia kontuzji, bo przecież to była kontuzja okropna. Przynajmniej w UND potrafią przebadać kontuzjowanych zawodników ...

1

hehehe dokladnie, Osobiscie dwa sezony temu nawet sezon temu bardzo liczylem na tello ale ten ostatni rok w barcelonie pokazał, że Barcelona to jednak dla niego za wysoki poziom. Nie jest juz tak młody (jak np Adama Traore) a wątpie by był w stanie podniesc poziom sportowy w Barcelonie. Mówie to na podstawie jego meczu które rozgrywa w FC PORTO (chociaż za duzo ich nie ma)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?