Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Ja osobiście za Ødegaardem płakać nie będę. Jestem ciekaw czy za dwa-trzy lata dalej wszyscy będą się o niego zabijać .. już niejeden taki był :)
1
Cris nie zasługuje na złotą piłkę bo po prostu jest gorszy od Leo
1
a nie mówiłem, że bedzie Manita :)) Jak jest jakis rekord do pobicia Messiego, zawsze jest manita :)
0
miłej zabawy !
2
będzie manita :) Messi z szansą na kolejny rekord (wiemy, że to kończy się z reguły hat-trickiem) do tego urodziny Suareza :)) Wszystkiego najlepszego El Pistolero !! Goli goli i jeszcze raz goli
1
Zubi jak ja Ci dziękuje za Ter Stegena :) Co by nie było to bramkę obstawił Zubi naprawdę wzorowo. Ciekawe jak wyglądałaby obsada bramki w lidze gdyby nie jego kontuzja z początku sezonu. Szczerzę to liczę na to, że w przyszłym sezonie Ter Stegen będzie nr 1 i jak Valdes będzie bronił w Lidze Mistrzów i Lidze ... dla Bravo puchar króla.
9
żal mi Suareza ... wyraźnie widać po nim, że jest bardzo sfrustrowany tym, że mu nie idzie. Ale on naprawdę się stara i on odpali ... kwestia czasu. Śmieszą mnie opinie, ze kosztował 80 baniek to ma strzelać wszystko, po 2 gole co mecz i do tego 2 asysty a co on jest botem czy co ? El Pistolero wierzymy w Ciebie !
1
z całym szacunkiem Frank ale najpierw to Ty wygraj Eredivisie w tym sezonie ...
0
Panowie na jakim kanale pokazują Baarcelonke ?
0
na jakim kanale pokazują ?
1
mój ukochany diament ... no homo :)) śmieszą mnie ludzie którzy się spinają by Barcelona kupiła Reusa, a gdzie on miałby grać ja się pytam ... przyszedł Suarez, postawili na niego dla Reusa nie ma juz miejsca tym bardziej, że muszą dawać grać Adamie bo go stracimy ...
1
Johan spokojnie ... niech Cristiano ma sobie tą piłę. Każdy i tak ma swój typ w głowie i każdy wie kto tak naprawdę jest najlepszym piłkarzem. Drugi rok z rzędu tytuł najlepszego piłkarza roku/świata wygrywa piłkarz który nim nie jest.
4
Douglas szybkiego powrotu do zdrowia ! Przesadzacie panowie ... życzyć NASZEMU graczowi kontuzji to już przegięcie, nie po Barcelońsku... przykre. Chłopak się naprawdę stara do niego nie mam żadnych pretensji bardziej do Zubiego. W każdym bądź razie wracaj do zdrowia Douglas !
2
to, że Sergi Roberto został uznany MVP meczu to jakiś żart ? baaaaaardzo przeciętny mecz Roberto.
4
poczekajmy z osadami do końca sezonu panowie ... nie jest źle ! mogłoby być lepiej, ale mogłoby być też gorzej. Przypomnę tylko, że w tamtym sezonie w pierwszej części sezonu graliśmy bardzo dobrze... może nawet lepiej niż przez pierwsze pół roku LE ale dobrze wiecie jak graliśmy pod koniec sezonu ... Jeśli drugą część sezonu będzie świetna albo po prostu znacznie lepsza niż w tamtym sezonie to każdy będzie nosił na rekach LE. Oceńmy po roku, na koniec sezonu.
1
Szacun za ten artykuł ! i bardzo dziękuje, kawał dobrej roboty świetnie się to czytało. Genialna analiza daaaawno nie czytałem równie dobrego artykułu. Szacun
1
Jak powiedział Leo ... najgorsze jest to, że te brednie wypisuje nasza prasa (strona) a nie ta z Madrytu. Ten transfer jest praktycznie nie realny ... przy dzisiejszym fair play skończcie te brednie proszę. Bo napiszemy petycje, niczym blaugrana.pl do TVP ;)
5
a Ci dalej to samo ............ że w ogóle REDAKCJO chce wam się powielać te brednie
5
haha witaj w klubie ;) ja to samo mówię no nieee stoi ale strzelać nie będzie ... ale patrze, że się składa składa JEEB i gol heheh klasyk :))
1
to idź się wyrzygaj .. może Ci przejdzie .
7
ależ Adama jest genialny .... szkoda, że nie gra Halilovic za Roberto ... niby strzelił gola bardzo ładnego ale gra piach ;/ Ale za to Traore ... no i Mathieu strzał niczym Messi hahahah :) T.Silva takich wolnych nie strzela :D
1
czy ktoś posiada wiedze kto dziś będzie komentował mecz Barcy z Elche w pucharze króla ? Bo jesli będzie ten co ostatnio to oglądam ruskie sopcasty
2
Dla mnie Munir ... to jest jakis żart .. na siłe go pchają a wyraźnie widać, ze jeszcze duuuzo mu brakuje by grać w takim klubie jak Barca . Dla mnie to tylko wypożyczyć go i to 2 sezonu do klubu typu Ajax.
1
plsss .... ja chce Rafinhe z Halilovicem w środku
1
OMG co Ty chcesz od Ronaldinho przecież to LEGENDA ... fakt mógł pograć dłużej na światowym poziomie ale Ronniego nie wypada wymieniać przy Robinho proszę Cię ...
4
jak dla mnie to nowy kontrak dla Alvesa do czerwca 2016
2
Cristiano może sobie mieć i 5 takich piłek, i tak nigdy nie będzie tak dobry jak Leo .
1
Może i Leo nie otrzyma tej nagrody ... ale dla mnie i tak jest 2 lewele ponad resztą ... najlepszy w historii .
5
jak to powiedział Koeman .... kryzys ? chyba w prasie ....
5
plota plotką pogania ... rzygać się chce. Oczywiste, że to wszystko są plotki i o odejściu LE i o odejściu Messiego. Po pól roku zwalniać trenera który może jeszcze w teorii wygrać wszystko ? no bez jaj, poczekajmy do końca sezonu z osądami. W Hiszpanii prasa już dawno chce zniszczyć Barce ale nie uda im się ...