Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zasłużył już na prowadzenie lepszej drużyny. Ja bym go widział za sterami Valenci :)
3
najpierw włącz sobie mecz palermo bracie oglądnij ich parę potem oceniaj czy dybala jest słaby bo zakładam, że go nigdy nie widziałeś w akcji mówiąc, że jest słaby albo kompletnie nie znasz się na piłce
1
normalnie boję się tego człowieka na zdjęciu i jego drużyny :) ale wierzę, że damy radę jesteśmy przecież najlepszą drużyną na świecie ! Vamos Barca !
1
a nick - Penaldo był już zajęty ?
2
Dybala ! Moja mordko kochana ! :)
1
i tak prawdziwy Luis Suarez będzie dopiero w następnym sezonie :) El Pistolero ! Ale trzeba zaznaczyć, że początek roku 2015 zaczął naprawdę imponująco
1
dokładnie uważam tak samo :)
5
Nie wiem jak wam ale mi nie bardzo podoba się perspektywa odejścia Pedro przed styczniem 2016 ... Jeśli odejdzie to zostaniemy tylko z Messim Suarezem i Neymarem w razie kontuzji to nawet nie myślę co by zrobił trener. Bo chyba nikt z Was nie uważa, że Deulofeu, Munir czy Tello będzie w stanie zastąpić Pedro .. chyba, że Adama Traore jemu do tego najbliżej. Mówicie o Pedro jak by on był Santiago Ezquerro zapominacie ile nam dał ten zawodnik i ile może jeszcze dać
6
Witam jedynego normalnego kibica Realu na tej stronie. Gratuluje wczorajszego zwycięstwa z Elche i ważnych 3 punktów. Mam nadzieje, że liga nie jest jeszcze rozstrzygnięta a my będziemy jeszcze walczyć :)
0
nie no Tielemans bardziej jest środkowym rozgrywającym niż DM (ale jest uniwersalny, też mógłby tam zagrać) Halilović--Samper--Tielemans Halilović na pozycje Iniesty Samper za Busiego a Tielemans za Xaviego oczywiscie za kilka lat :)
0
to może dla Ciebie Neymar był z YouTuba ....
1
talent gigant :) co on gra ... poezja :) w wieku 17 lat on gra jak 30 letni doświadczony piłkarz :) jak kupować młodych to właśnie takich :)
4
dajcie już spokój z tym $degaardem kolejny piłkarz z You Tuba ? Bo jedyne z czego on zasłynął to z tego że jest młody i że ma dobrą technikę...ale takich młodych zawodników w europie jest masa ! Chłopak jest 98 rok i się pokazał w lidze norweskiej ... nie oszukujmy się liga norweska obecnie jest gorsza od polskiej EKSTRAKLASY i to sporo ! Postawcie koło niego Tielemansa... 97 rok a już ma rozegrany praktycznie cały poprzedni sezon w Belgijskiej Jupiler league i występy w lidze mistrzów. Halilović też pograł na dużo wyższym poziomie. Koleś poszedł tam gdzie dali mu najwięcej $$$ bardzo się cieszę, że Barcelona nie była taka głupia dając dzieciakowi tyle kasy co real bo to jest chore... Przecież wiadome jest ile oferował mu Bayern i inne kluby pieniądze nieporównywalnie mniejsze
1
żaden Pogba za 100 baniek ja chce
2
rzygam normalnie już tą sprawą... tymi sądami tym tematem ! A to oczywiście jest wina Bartomeu ponieważ chce umyć ręce od tego i powycierać mordę oczywiście Rosellem. Typowe dla Bartomeu... gdyby miał jaja dawno ta sprawa byłaby już rozwiązana a tak dopóki ten tchórz i oszust będzie w klubie smród będzie się ciągnął niestety. Gramy wspaniale to będą grzebać w gównie ...
1
Dybala to moje marzenie jak się skończy ban. Gerarda Deulofeu sprzedać (liczyłem na niego ale gdy oglądam mecze Sevilli to powątpiewam czy jest on w stanie coś wnieść do gry Barcelony) Adame Traore wypożyczyć niech się chłopak ogra w klubie typu Ajax. Ale Dybale brałbym brałbym świetny grajek
1
180 mln euro ...
2
Obudzili bestie ... Messi niewiarygodnie rozpoczął sezon on jest na innym levelu NIKT nie może się z nim równać
0
dzięki wielkie :)
1
a będzie aktualizacja składów po zimowych transferach ? Bo u mnie Boruc cały czas w Southamptonie :D
1
aha czyli 15.2.1 wejdzie oficjalnie dopiero po aktualizacji składów na końcu lutego/początku marca ? Tak mi się wydawało, że 15.0.0 jest najbardziej aktualna ale nie wiedziałem dlaczego mi pokazuje wersje 15.2.1 na stronie głównej FMa. A czekam kiedy ulepszą tych zawodników co wypalili w trakcie sezonu np Dybala czy Kane :)
1
mam problem z aktualizacją .. gdy odpalam grę widzę (w prawym dolnym rogu) że jest wersja 15.2.1. Ale jeśli wybieram już nową grę przed wyborem dostępnych lig widzę, że odpala wersję 15.0.0 ... nie mogę wybrać wersji 15.2.1 tylko tak jak by była jedna wersja 15.0.0 .FM 14 kupiłem z płytą i przed wyborem gry mogłem sobie wybrać którą wersje patcha chce odpalić. FM 15 kupiłem bez płyty i tego komfortu chyba raczej nie mam ;/
1
Ja tak z innej beczki. Czy jest tutaj osoba która w miarę dużo gra w FMa 15 i jest trochę obeznany w aktualizacjach ?
13
"Przez lata na Camp Nou występowało wielu piłkarzy o niesamowitych umiejętnościach, ale nigdy ofensywnego trio nie tworzyli zawodnicy o tak indywidualnej charakterystyce jak Leo Messi, Neymar i Luis Suárez"
To ja się pytam, czy zapomnieliście o Ronaldinho-Eto'o-Messi ? Czy Eto'o był gorszy o Suareza ? Czy Ronaldinho byl gorszy od Neymara ? Czy to nie były indywidualności ?
1
tego to Ty mi nie musisz mówić kto tam grał i jak grał ... ale co grają obecnie i te ostatnie ruchy które zrujnowały klub typu Mexes - pensja 8 mln euro rocznie
1
Zastanawia mnie jedna rzecz ... czy jest on twórcą wielkiego Milanu czy twórcą upadku wielkiego Milanu.
18
Joan Gaspart ... mówi Ci coś to nazwisko ? Pewnie nie ...
1
Dla jasności panowie. Jacek Laskowski to ten komentator co komentował nie tak dawno mecz Barcy w którym się kompromitował mówiąc, że Messi będzie najszczęśliwszy tam gdzie mu najwięcej zapłacą i komentował kompletnie bez emocji jak by nienawidził Barcelony ? Bo jeśli tak to ja oglądam ruskie sop casty :)
1
trochę Cie poniosło z tym "zmarnowaniem" Ter Stegena ... Jak na pierwszy rok gry w Barcelonie występuje w Pucharze Króla i LIDZE MISTRZÓW ! Sądzisz, że koniecznie musi grać jeszcze dodatkowo w lidze żeby się nie zmarnować jak to powiedziałeś ?
36
Luis Enrique odcisnął już piętno na tej drużynie to widać ... potrzebował czasu a tera grają już tylko lepiej ... grają lepiej to mało powiedziane, bo grają po prostu genialnie. Gra Barcelony ewoluowała, to był magiczny wieczór.