1

35-41 mln trochę dużo jak za Turana który niebawem skończy 29 lat. Wydaje się, że byli lepsi i młodsi kandydaci za te pieniądze. (jeśli już tak bardzo Bartomeu musi kogoś kupić ... kampania i te sprawy) Chyba, że faktycznie Luis Enrique nalegał na ten transfer. Jak chciał to ma :) Ja liczyłem na inny transfer... ale ogólnie Arda Turan to bardzo dobry zawodnik

0

Dlaczego akurat Turan ??

2

Załóżmy, że Pogba faktycznie trafi do nas przed sezonem 2016/17. Do tego czasu podstawową parą środkowych pomocników i tak będzie Iniesta - Rakitić bo sobie na to najzwyczajniej zasłużyli... jeden może trochę mniej od drugiego ale Barcelona w decydujących meczach wychodziła tą dwójką a oni nie zawiedli.
Jeśli Luis Enrique uznał, że potrzebuje zawodnika żeby jakoś załatać "dziurę" po Xavim i tych minut nie dostanie Rafinha/Roberto/Samper no to jest MI trochę szkoda że Gundogan do nas nie trafi... Biorąc pod uwagę jego cenę, wiek i potencjał mógłby być dobrą opcją przy rotacji składem i do wejść z ławki. On nie ma nawet skończonych 25 lat a co co niektórzy piszą, że to nie jest już ten sam zawodnik, że zatracił wszystkie swoje walory... śmieszne.
Gundogan to nadal świetny zawodnik który ma olbrzymi potencjał i pokazał to w tym sezonie niejednokrotnie. Zawodnik o jego profilu zawsze byłby przydatny w Barcelonie a tym bardziej gdy nie ma już Xaviego.

1

Dokładnie bracie zgadzam się z Tobą w 100 %. Rosella, Bartomeu i Gasparta można ich wrzucić do jednego wora. Kiedyś mieliśmy unicef teraz mamy procesy sądowe ale ludziom tryplet przysłonił oczy. Link który wkleiłeś mówi wszystko.

16

żartujesz sobie ? przecież wszystko co on teraz robi to jest gra wyborcza widzę, że oglądasz za dużo TVNu i Twój mózg jest podatny na propagandę

4

Komentarz usunięty

2

No właśnie o tym niejednokrotnie mówiłem... Ancelotti zrobił z Cristiano typowego sępa pola karnego, no ale czego się nie robi dla statystyk. Żeby to się jeszcze przełożyło na tytuły

4

Panowie a o Juninho Pernambucano to żeście kierwa pozapominali ??

9

Komu oddałbym wolnego ? Jasne, że Ronaldinho... jemu oddałbym nawet moją siostrę mimo tego, że jest po ślubie

6

Isco powinien trafić do nas prosto z Malagi za jakieś 25-30 mln (tyle ile zapłacił za niego real) tym bardziej, że nigdy nie ukrywał tego że sympatyzuje z Barceloną. Dziś nie musielibyśmy się martwić, że Iniesta jest coraz starszy bo Isco byłby idealnym jego następcą

1

Gratulacje chłopie ! było dać na imię Leon ;) Pozdrawiamy

1

Denis Suarez albo Daniel Parejo innych kandydatów nie widzę. Chyba, że Bartomeu poleciał lekko w ch... i będzie to André Gomes.

W sumie z drugiej strony od miesiąca nie jest już to tajemnicą, że Barcelonie zależy na powrocie Suareza i pewnie będzie to Denis a ja zawiedziony nie będę z tego powodu

0

To już lepiej Daniel Parejo

2

Denis Suarez. Wybijcie sobie z głowy Ramosa i Isco :)

0

pograjo pograjo

21

Barcelona powinna wypożyczyć do Sevilli najlepiej na dwa sezony ewentualnie jeden Sampera i Halilovicia. Mam nadzieję, że nie będą kazali im się kopać po 3 lidze

3

Męczy mnie już powoli to czytanie z ruchów warg i te marne afery zdań wyciąganych z konteksty. Później i tak te wszystkie afery kończą się na tym, że okazały się farmazonem. Kiedyś tego nie było ... jeszcze trochę to piłkarz nie będzie mógł powiedzieć sobie pod nosem że je... mu się chce

1

Luisa Enrique chce jednego pomocnika profilu Xaviego - Gundogan i drugiego profilu Pogby - czyli wysoki, silny fizycznie do tego zwrotny. Kondogbia pokazał w lidze mistrzów że jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem własnie o takim profilu ... moim zdaniem pasował by do filozofii Luisa Enrique do tego świetna cena. Ale co wtedy z Rafinhą ? Denisem Suarezem ? Też mam innych kandydatów w miejsce Gundogana ale pomysł sprowadzenia Kondogbii mi się spodobał. Myślę, że bardzo dużo będzie zależeć od przyszłego prezydenta jaki będzie jego stosunek do wychowanków

3

Strasznie podoba mi się pomysł Luisa Enrique sprowadzenia do klubu Kondogbii i Gundogana. A tym bardziej, że w sumie będą kosztować ułamek kwoty jaką trzeba będzie zapłacić za Pogbe.

2

dokładnie, Messi to nie Cristiano ... nie powiem Ronaldo bo Ronaldo był tylko jeden ... ten Brazylijski

8

Leo ma w dupie jakieś statuetki on chce tylko puchary

0

Ogólnie w tamtym Arsenalu zawodników nie brakowało :)

1

Podobno Deulofeu w Evertonie za 4 mln ! Mam nadzieje, że mamy jakąś opcje pierwokupu czy % z następnego transferu. Kupujemy za grube miliony sprzedajemy za pół darmo

1

Z finansowego punktu widzenia jest to błąd oczywisty. Nie jestem zwolennikiem transferów za około 100 mln euro. Trzeba pamiętać o tym, że transfery tego typu przeprowadziliśmy drugi rok z rzędu (Neymar, Suarez) i chcemy trzeci ... Nie za dużo ? Przecież można kupić za połowę tej ceny piłkarza o takich umiejętnościach albo nawet i lepszych ! No tak ... ale on nie będzie tak medialny jak Pogba ... tak w stylu realu madryt

1

jasne, doczytałem dopiero potem :) pozdrawiam

4

Wczoraj oglądałem 3 ligowe mecze Valencii które wcześniej sobie nagrałem a nie miałem czasu ich zobaczyć .
Jeśli chodzi o wzmocnienie naszego środka pola to mam kolejnego kandydata który nie nazywa się Pogba i nie kosztuje 100 mln Euro.

Andre Gomes ... co za kozak ! Jego siła i technika na pewno nie gorsza od Pogby

0

Wielkie zmiany w Barcelonie ? Chodzi Ci o rewolucje kadrową ? bo ja na wymianie Bartomeu na Laporte bym poprzestał

1

mój błąd :) oczywiście miałem na myśli 15/16

1

Bartra jest już w takim wieku żeby wskoczyć na wyższy level i rozwinąć w pełni swój wielki potencjał potrzebuje regularnej gry. Jeśli Luis Enrique na niego nie postawi w sezonie 16/17 to Marc powinien odejść na wypożyczenie lub transfery z opcją pierwokupu by potem wrócił lepszy i silniejszy.

7

co w tym złego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?