Rivaldo1990
Dołączył/a: lipiec 2014
Wrocław
7 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I co ? ktoś mi powie, że w razie odejscia Pedro o te dwa puchary mamy wyjść Munirem w pierwszym składzie ? Oby Pedro został jeszcze na te dwa finały (chociaż) a potem trzeba będzie się modlić by Suarez, Messi i Neymar nie doznali żadnych urazów/chorób
6
Legenda Sevilli. Dożywotni szacunek dla tego Pana za robotę którą odwalił i będzie odwalał w stolicy Andaluzji
1
Świetny kierunek dla Alena... uważam, że nie ma dla niego lepszej opcji. W Celcie będzie mógł liczyć na zdecydowanie więcej minut niż np w Sevilli a do tego ważne jest to że zostałby i zbierał cenne doświadczenie w LA LIGA
0
to nie takie proste, dużo tutaj takich "newsów"
2
Czy ktoś tu tęskni jeszcze za Fabregasem ? :)
8
No i co związku z tym ? drażni mnie już pomału to "kopiuj, wklej" z twittera. Jeszcze do tego kompletnie nie związane z Barceloną
5
Adama Traore to mój ulubiony zawodnik z La Masii. Z jednej strony jestem smutny że opuszcza Barcelonę tym bardziej, że odchodzi Pedro i mógłby dostać szanse ale z drugiej strony cieszę się ze trafi do Liverpoolu bo to naprawdę świetnie miejsce do tego by się rozwinął. Roczne wypożyczenie wiele mu nie da najlepiej byłoby gdyby pograł na Anfield Road 2 czy 3 sezony (wypożyczenie lub transfer z opcją pierwokupu) i wrócił już jako ukształtowany piłkarz. Myślę, że na tą chwile to jest najlepsza opcja dla Adamy skoro Lucho nie chce mu zaufać... Anglia może wyjść mu na dobre. Powodzenia Adama
0
chyba, że odpali ale w innym klubie, tego też nie można wykluczyć
1
zastanawia mnie tylko który w hierarchii jest Bartra na ten moment. Wydaje mi się, że i tak podstawową parą stoperów będzie Mascherano-Pique ale wyżej wydaje się też na ten moment Vermaelen i Mathieu. Nie wiem czy Marc postąpił rozsądnie nie korzystając z tej klauzuli 12 baniek
1
widzę, że prawilne kopiuj-wklej od Kręcidło musi być :)
1
Trzeba przyznać, że podczas presezonu Vermaelen wypadł lepiej, dużo lepiej od Bartry... przynajmniej jak dla mnie.
1
Co do Sandro i Munira ... także nie do końca się z tym zgadzam ale jakoś z ciężkim sercem potrafię jeszcze to zrozumieć, Munir niewiele więcej dostał minut od Sandro i podobny drzemie w nich potencjał w jednym może trochę większy ale Gumbau zamiast Sampera ? Po Samperze widać, że ma to "coś" czy któryś z Was widzi cokolwiek u Gumbau ? Najważniejsze, że Lucho widzi :)
9
Nie rozumiem dlaczego Gumbau dostaje minuty Sampera.
2
Kolejny wielki talent przeszedł nam koło nosa ... Vallejo w realu za 6 baniek. Braida taki świetny scout i nie poznał się na takim talencie za taką cene ? Jeszcze jak byśmy mieli w La Masii jakiś talent na tą pozycje ale wiadomo, że ze środkiem obrony u nas krucho chyba, że liczymy na Bagnacka ... szkoda
2
Szkoda będzie jeśli Pedro odejdzie, lepszego rezerwowego nie znajdziemy.Podoba mi się jego ambicja by być podstawowym zawodnikiem a nie tylko rezerwowym. Liczę tylko na to, że przynajmniej połowę (chociaż) jego minut dostanie Adama Traore.
5
Ta jego skromność :) czasem aż przesadna skromności. Luis jestes jednym z 3 najlepszych piłkarzy na świecie pogódź się z tym :))
0
Tylko wypożyczenie ... nie możemy pozwolić odejść mu na stałe
1
karne w plecy ale i tak sparing jak najbardziej na plus, Sandro mało siatki nie rozerwał :) dobranoc cules
0
karne ? WTF ! juz odpalam xD
1
Ogólnie sparing z Chelsea (czytaj the bus) na + ... Sandro zaskakuje coraz bardziej :) dobranoc cules !
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
5
4
Komentarz usunięty
4
Drażni mnie już to jak zawodnicy Barcelony po hucznym pożegnaniu Xaviego na każdym kroku zaznaczają jak to by nie pożegnali Casillasa... a sami się z Valdesem nie pożegnaliśmy najlepiej
0
Guardiola owszem posiwiał i wyłysiał ale Luis Enrique sam się ogolił na 3 mm na koniec sezonu.
4
Czasem mam wrażnie, że zwolennicy/wielbiciele Bartka na tej stronie to osoby które jeszcze w tamtych sezonie kibicowały Realowi a Barcelonie zaczęli kibicować na przełomie stycznia/lutego tego roku, dla których liczą się TYLKO transfery... smutne
23
Mam nadzieję, że socios pójdą za rozsądkiem oraz dobrem Barcelony i nowym prezydentem zostanie Joan Laporta. Wystarczy machlojek, spraw sądowych czy banów transferowych. Mam nadzieje, że Bartomeu wraz z Rosellem skończą tam gdzie ich miejsce... w kryminale. Przed nowym rokiem nie było tutaj ANI JEDNEGO zwolennika Bartomeu każdy chciał jego dymisji teraz proszę... sami jego obrońcy. Smutne jest to jak Wam tryplet przysłonił oczy... mam nadzieje, że socios nie mają tak krótkiej pamięci i nie są takimi chorągiewkami
2
Masz rację myślałem, że zapłaciliśmy za niego 19 mln funtów. Jak by nie było to jest 20 mln euro do tego doliczmy Chygrynskiego to już jest 45 bo obydwaj zawiedli na całej linii. Z tego co pamiętam to Song miał grać też na środku obrony (o czym przekonywał Zubizarreta) co potem okazało się absurdem. Ibra chociaż strzelił kilka ważnych goli, z sportowego punktu widzenia zaoferował dużo więcej niż ww. dwójka z finansowo nie wygląda już to tak kolorowo :)
0
tam już pewnie dawno nie ma miejsca xD